Απορια

ευχαριστω για την απαντηση και προτεινω να δωσετε περισσοτερο βαρος σε νεα συγκροτηματα καθως και αλλα που ενω γινονται αναφορες απο το φορουμ απο κριτικη τιποτα.

γράφουμε συνεχώς κριτικές κ πίστεψέ με, τρέχουμε κ δεν φτάνουμε…

θεωρώ το “από κριτική τίποτα” άδικη φράση. όπως κ να έχει θα προσπαθήσουμε να βελτιωθούμε κ άλλο

ναι ενταξει δεν θελω να προσβαλλω κανεναν,κανετε καλη δουλεια και στο κατω κατω ειναι δωρεαν ενω απο περιοδικο ή γενικα αν πληρωναμε θα υπηρχαν μεγαλυτερες απαιτησεις.

ο κανόνας πάντως είναι πως ότι τρώει πολύ θάψιμο, πρέπει να έχει έρθει από εταιρεία! :lol:

ΕΓΩ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ,ΤΗΝ ΓΡΑΦΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ

Αν μπορείς μη γράφεις με κεφαλαία :slight_smile:
Μια χαρά εμφανίζεται η υπογραφή τώρα πάντως :slight_smile:

Σήμερα από το πρωί μπορώ να μπω άνετα σε οποιοδήποτε θρεντ, εκτός από το “βαριέμαι”. όταν κάνω κλικ εκεί, το φόρουμ κολλάει και σε λίγο μου βγάζει λευκή σελίδα και ‘database error’.

Μήπως το θρεντ έχει παραμεγαλώσει και χρειάζεται κλείδωμα?

εντιτ. με τα πολλά κατάφερα τελικά να μπω. Μάλλον κάνα προσωρινό του σέρβερ θα’ταν. γράψτε λάθος.
πης του έβριουαν! :slight_smile:

8O8O8O:ban::anyone: :please:
Δεν κλειδωνουμε ολο το υπολοιπο φορουμ καλυτερα;:stuck_out_tongue:

Και εγω ειμαι υπερ στου να κλειδωθει και να ανοιξει ενα βαριεμαι #2.

Η’ ενα Βαριεμαι 0. Πρικουελ.

Οταν καποιος ειναι φιλος μου εμφανιζει το + διπλα του σωστα?Εφοσον ειμαι φιλος με καποιον και πολυ λογικα εμφανιζει το + διπλα του γιατι οταν πηγαινω στο προφιλ του εχει ακομα την επιλογη be friend with ταδε?

Μπορεί να έχεις κάνει το request, αλλά να μη σε έχει “δεχθεί” ακόμα.

A νομιζα οτι το + το εμφανιζει ενω ηδη με εχει ‘‘δεχθει’’.

οχι εμφανιζεται και απο μονο του και χωρις να του εχεις κανει προταση φιλιας(οχι γαμου)

guyz γιατί αργεί τόσο πολύ σήμερα να μπει στις σελίδες???
έχω μόνο εγώ το πρόβλημα η είναι γενικό???
μου έχει σπάσει τα νεύρα…:?


Now playing: Saturnus - The Fall Of Nakkiel (Nakkiel Has Fallen)
via FoxyTunes

Το παρακάτω μου εμφανίζεται τελευταία πάνω αριστερά με το που φορτώνει το index. Ξέρει κανείς ειδικός τι παίζει?

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in [path]/index.php on line 147

μόλις ρώτησα και εγώ στο θρεντ με τα προβλήματα.Οπότε δεν το κάνει μόνο σε μένα.


Now playing: Shinedown - Call Me
via FoxyTunes

Αυτή η λίστα των social groups που λέει στο FAQ που είναι ρε παιδιά; Μου λέει “πήγαινε στο “Group Memberships” στο Public Profile”, αλλά δεν βλέπω κάποιο link εκεί πέρα. :-k

Help :anyone: :please:

Δεν υπάρχουν social groups (προς το παρόν τουλάχιστον) στο forum, οπότε λογικό να μη τη βρίσκεις :slight_smile:

Χμ, τότε ποιος ο λόγος να υπάρχει αυτή η ένδειξη “Group Memberships - you are not a member of any groups”; Να υποθέσω ότι είναι υπό κατασκευή; :-k