Απορια

αυτα που λεει διπλα στο ονομα (Live with philarmonic orchestra,In search of a label κλπ)
ποια ειναι η σειρα τους ?και καθε ποτε αλλαζουν?

η σειρα τους εχει ποσταριστει εδω νομιζω.ψαξτο λιγο στις παλιες σελιδες

παντως νομιζω ειναι ανα 1000.

γιατι κλειδωθηκε η patty???

Για να ξανανοίξει νέο θέμα στο podium

τι τρέχει με τα νεούδια?

Μπήκε και γράφτηκε ένας kavouropatsis (αγαπάμε παράφορα λόγω νικνέημ) και ήρθε να τσεκάρει την υπερπροφιλάρα μου, αλλά όταν πάω να δω το προφίλ του μου βγάζει:

Bleedin History, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

  1. Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else’s post, access administrative features or some other privileged system?
  2. If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.

Τι μαγκιές είναι αυτές? :-k

Ρώτησα πρώτος ρε ΜΠΟΥΣΤΗ!

Relax, αμέσως να βγουν τα γκλομπ :stuck_out_tongue:
Ο kavouropatsis δεν ήταν και για πολύ user μας, για την ακρίβεια δεν ήταν καθόλου, άσχετα αν τον έδειχνε.

Και τότε πώς ήρθε στο προφίλ μου? Και πού είναι τώρα? :?

Ασυφτάε πες τι ξέρεις.

Είχε μεν κάνει login αλλά δεν ήταν approved ως χρήστης, γι’ αυτό και δεν είχε κανένα post, δε μπορούσε να ποστάρει. Βέβαια δεν είχε γίνει approve για το λόγο που φαντάζεστε, είχε έναν επιτάφιο να ακολουθήσει :stuck_out_tongue:

γιατι κλειδωθηκε αυτο http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=17787 ???

wtf, γιατί το κλειδώσατε?

κούρασελ σάμαν. για να μην σε μπανάρουμε βασικά

θες να βγάλω φωτογραφία με τις ταινίες?

και γιατί να μη με μπανάρετε άμα “κούρασελ”.

πως καταλαβαίνετε αν κάποιο καινούργιο ακαουντ είναι δημιουργία του επιταφ ?

αναρωτιέμαι γτ πολλές φορές κλικάροντας σε προφιλ νέων χρηστών βλέπω πως έχουν μπαναριστεί .

και αν δν ήταν ο επιταφ ??? :-s

έχουμε τρόπο και το τσεκάρουμε

μην ανησυχείς

Και το μπλάντυ μαίρη δικό του είναι?
Πόσα κάνει τη μέρα ο πούστης? :lol:

μπα, η μπλάντι μαίρη κανονικά τη δεχτήκανε.

Τι διάολο? Interview περνάτε τους νέους γιούζερς πριν τους δεχτείτε? :!:

Αν δε μας στείλουν φώτο, δε τους αφήνουμε! :stuck_out_tongue:

Δεν μπορεις να φανταστεις !

Μη μου τον απογοητεύσετε τώρα που μένουν μόνο 150 λογαριασμοί για να φτάσουμε τα τετραψήφια μέλη! Ανέλαβα mod με 2,000 και παραδίδω με αύξηση 400%! :lol: