Απορια

ναι. όποιος συμπληρώνει 3 πόντους, του αφαιρείται το δικαίωμα να έχει ειδικό προφιλ, πχ ροζ :roll:

Αν έτρωγε δεύτερο μπαν όμως; Μπορεί να ξαναφτιάξει.

Άιντε λοιπόν, μπαν στον Πατάτα με τη συναίνεσή του.

[SPOILER]Κι αφήστε τον μετά να περιμένει να ξεμπαναριστεί. :razz:[/SPOILER]

αλήθεια? 8O

πάντως ψάχνω ώρες πως να το ξανά-κάνω ροζ και δεν το βρίσκω :blow:

Πως διορθώνω κάποιο ορθογραφικό λάθος στις επιλογές ενός πολλ ;

Το λες σε μας και το διορθώνουμε :slight_smile:

Στο poll για τους δίσκους των genesis που μόλις έφτιαξα είναι foxtrot και όχι foxtror.

Done!

Ωραίος.Ευχαριστώ.

τί έγινε με αυτό εδώ??

http://rocking.gr/news/Dekapenthimero_Grammys_sto_Rockinggr/8855/

παρασκευή 28/1 σήμερα, περιμέναμε [B]Ramones [/B]:smiley:

Λόγω απροόπτου (paper), το κείμενο θα ανέβει λίγες μέρες αργότερα. Αναλαμβάνω την ευθύνη :oops:

έχεις δίκιο Παναγιώτη.:oops: δυστυχώς ομολογώ πως πέσαμε λίγο έξω στον προγραμματισμό. :frowning: θα προσπαθήσουμε αν αναπληρώσουμε το συντομότερο δυνατό.

μία ερώτηση προς τους mods…γίνεται να σβηστούν ΟΛΑ τα ποστ μου?

μπα δε νομίζω

κρίμα :frowning:
είναι σίγουρο δηλαδή?
τελοσπάντων…
ευχαριστώ.

Θυμάμαι ότι και σε άλλες περιπτώσεις δε το 'χαμε κάνει. Ο λόγος είναι ότι σε περιπτώσεις συζητήσεων/quotes θα επικρατήσει ένα μπάχαλο.:slight_smile:

1. Κανείς λογαριασμός δεν μπορεί να διαγραφεί με εντολή χρήστη. Σε περίπτωση που κάποιος θέλει να αποχωρήσει από το forum, τόσο ο λογαριασμός του, [U]όσο και τα μηνύματά του παραμένουν ως έχουν[/U], εφόσον η διαγραφή τους δεν εμπίπτει σε καμία από τις παραπάνω κατηγορίες.

οκ. ευχαριστώ.

@montecristo: ευχαριστώ

αργήσαμε, αλλά…

http://www.rocking.gr/reviews/flashback/Ramones_-_Ramones/3335/

:D:D:D

Γιατί, ενώ έχω επιλέξει “καμία ειδοποίηση μέσω email” για τα θέματα που παρακολουθώ στο φόρουμ, συνεχίζουν να μου έρχονται mails για subscribed threads στο rocking??

Στην αρχή αρχή, είχα επιλέξει μεν: εβδομαδιαία ειδοποίηση. Αλλά φτάνοντας πλέον σε μεγάλο αριθμό θεμάτων που παρακολουθώ, δεν επιθυμώ πια να ειδοποιούμαι για threads. Πώς μπορεί να διορθωθεί αυτό???

Πρέπει να αφαιρέσεις την ειδοποίηση από κάθε thread στο οποίο είχες “γραφτεί”.
Νομίζω…