Απορια

Ρε παιδιά γτ σβήστηκε το ποστ μου που είχα κάνει στο τι dvd είδατε σήμερα;;:-k

Δεν έχει σβηστεί κάτι :-k

πόσταρα σήμερα το πρωι μετά το ποστ του Ninpo:-k

[SPOILER]Λες να πάτησα μόνο το preview; :roll: #-o[/SPOILER]

Μετά απ’ του Ninpo υπάρχει ποστ του milosavljevic ;p

Ναι, το είδα…απλά νόμιζα ότι είχα στείλει και εγώ μετα του νινπο και πριν του μιλιοσαβλιεβιτσ

Οκ…προφανώς πάτησα μονο το πριβιού…sorry για την ενόχληση:p

Η μπορεί να ήταν τόσο κακή η ταινία που έσβησε μόνο του το λογισμικό του Site το ποστ

μία απορία και 'γω…πως ανοίγω θρεντ;

“New Thread” πάνω απ’ τα διάφορα topics και τους κανόνες σε κάθε section.

το βρήκα! ευχαριστώ :slight_smile:

TIIIIIIIIIIIIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii???
όχι ρε γαμώτο… είναι πολλά…

σίγουρα δεν υπάρχει κάποιος πιο “select all” τρόπος??

σε ένα ποστ μου έχω thumbs down ποτς γκενεν αυτό?

συγκεκριμένα:
http://rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=1071887&postcount=16639

αν απαντησεις απο το ποστ ριπλαι και οχι το κουικ ή μπεις στον επεξεργαστη κειμενου σου βγαζει να διαλεξεις,μαλλον θα το πατησες κατα λαθος

ωχχχ έχεις δίκιο :stuck_out_tongue: :smiley:

θενξς!

Επειδή δεν το νιώθω μπορώ να αλλάξω την ημερομηνία γέννησης;;; Μόλις είδα ότι έχω βάλει Ιούλιο αντί Ιούνιο

Ιούλιο αντί για Ιούνιο?? Απαπαπα, πως γίνεται να κάνουν τέτοια λάθη οι χρήστες και να συνεχίζουν να γράφουν ανάμεσα μας. Λυπάμαι. [-X

[SPOILER]πας στο προφίλ σου και απο εκεί επιλέγεις “edit user profile”, ανάμεσα σε άλλα σου βγάζει και επιλογή για την ημερομηνία γέννησης.

Αν τώρα δε σου εμφανίζει αυτή την επιλογή, πες και στο αλλάζω στο τσακ μπαμ.

εδιτ. Μάλλον είναι θέμα των admins τελικά, τους μετέφερα το request.[/SPOILER]

Δεν έχω καταλαβει. Resize στις φωτογραφίες γίνεται αυτόματα ή κάνω εγώ? Αν κανω εγω, πως γινεται?

γινεται και αυτοματα αλλα οταν ειναι μεγαλη η φωτο πρεπει πρωτα να φορτωσει ολη και γι’ αυτο η οθονη ξεχειλωνει

οταν τις ανεβαζεις απο imageshack λεει καπου image resize ,εσυ βαλτο εκει που λεει for message boards

αν ψαχνεις απο google αναζητησε μεσαιου μεγεθους

Οκ thanx!

Μπορώ να βάλω φωτογραφία που έχω αποθηκευμένη στο πισί μου?

νομίζω την ανεβάζεις στο προφάηλ σου πρώτα και μετά. αλλιώς είτε την ανεβάζεις facebook κλπ είτε imageshack