Απορια

User CP -> Edit Options -> Time Setting -> GMT +02.00 αντί για +03.00

Θενξ, αλλά εδώ κάτι παίζει. Πήγα στο Time Settings και η ώρα ήταν ήδη ρυθμισμένη στο GMT +2, αν και κάτω χαμηλά στη σελίδα έλεγε GMT +3. Δοκίμασα να αλλάξω την ώρα στα settings σε GMT +1 και όντως αυτή τη στιγμή βλέπω τη σωστή ώρα και κάτω λέει “GMT +2”, αλλά στα settings μου βγάζει ότι έχω ώρα Βρυξελλών, Μαδρίτης και Παρισίου ξέρω γω. Τί συμβαίνει, γιατί δε συμβαδίζουν τα δύο settings;

Εγώ το έχω στο gmt+2 και automatically detect DST settings και μου βγάζει σωστά την ώρα.

Όλα ΟΚ τελικά, δοκίμασα πάλι να βάλω στα settings GMT+2 και πλέον μου το βγάζει κανονικά και από κάτω.
Αλλά δεν μπορώ να καταλάβω τί σκατά συνέβαινε πριν. :?

This forum requires that you wait 30 seconds between posts. Please try again in x seconds.

Αυτό υπήρχε και παλιότερα; Πρώτη φορά το συναντάω.

κατεβάστε το στα 15 ρε και θα δείτε έναν stef από άλλο πλανήτη

που πηγε το θρεντ για τις συναυλιες του macalpine τον μαρτιο?

Υπάρχει κάποιο θέμα με τον σέρβερ του ρόκιν; Μου 'χει τύχει 3-4 φορές να αργούν πολύ να φορτώσουν οι σελίδες, δεν νομίζω να ναι δικό μου το θέμα γιατί αν ανοίξω στο ενδιάμεσο κάποιο άλλο σάιτ φορτώνει κανονικά και γρήγορα. Dunno.

το psychobilly / rockabilly thread που πηγε?

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=7779&highlight=rockabilly

θενξ αν και θυμαμαι οτι υπηρχε θρεντ στο rockipedia με πολυ περισσοτερα ποστς

Γιατί το ρολοι του φόρουμ πάει 5-6 λεπτά πίσω?

αυτο μου συμβαινει εδω και 2 μηνες αλλα ποτε δεν μπηκα στον κοπο να αναφερω κατι:roll:

χαχα! νομιζα οτι τα δικα μου ρολογια πανε μπροστα!!

Δες το σαν ένα ταξίδι στον χρόνο! :stuck_out_tongue:

ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΡΙΑ.

ο σερβερ δε σηκωνει να παιζουν τα βιντεα απο youtube στη σελιδα και να μη χρειαζεται να μπαινουμε στο yt?

Δεν ειναι θεμα του server του rocking. Στο youtube ειναι τα βιντεο, απο εκει streamαρουν. Απλα δεν ειναι ενεργοποιημενη η λειτουργια.

Καλυτερα κατα τη γνωμη μου γιατι θα αρχίσουν να βαζουν πολλα βιντεο σε καθε post και το scrolling θα είναι χειροτερο και απο pentium 3 που προσπαθει να κανει rendering στο 3d studio max.

εγω δε νομιζω να κολλαει τοσο ρε συ…και στο κατω κατω μπαινει και σε σποιλερ οπωε κανουμε με τις φωτο.

Οπως και να χει ειναι αποφαση των υπευθυνων του site οποτε οσο και να το αναλυσουμε το θεμα δεν προκειται να αλλαξει κατι.

στους υπευθυνους αναφερομαι.