Πως μπορώ να διαγράψω εντελώς το λογαριασμό μου?

Χαίρετε.Θα ήθελα να διαγραφεί εντελώς ο λογαριασμός μου από το Rocking.gr.Τι ενέργειες θα πρέπει να κάνω?

Γιατι ρε φίλε τι σου κάναμε ;; :frowning:

Δεν νομιζω οτι γινεται.Το ειχε ξαναζητησει και καποιος αλλος παλιοτερα.

Παιδιά καλό θα ήταν να είστε πιο προσεκτικοί με τα άρθρα σας που σχολιάζουν την επικαιρότητα.Προφανώς δεν απευθύνομαι στα άλλα παιδιά που είναι γραμμένα στο Forum…αλλά δεν πειράζει…και το να μην επισκεφθώ ποτέ πάλι τη σελίδα είναι μια λύση.

Γινε πιο αναλυτικος και συγκεριμενος.Δεν σε πιανω :slight_smile:

Παιδιά συγγνώμη…αλλά άρθρα αυτού του τύπου δε νομίζω ότι αρμόζουν σε ένα site το οποίο υπουίθεται ότι σέβεται τη Rock μουσική και τους καλλιτέχνες της…επιτρέψτε μου να έχω αντίθετη άποψη…μιλάω για το παρακάτω αρθρο…και νομίζω ότι δεν αξίζει κιόλας να δώσω περισσότερη έκταση στο συγκεκριμένο θέμα…

http://rocking.gr/article5209.php

λογαριασμοί δε διαγράφονται, γιατί δε διαγράφουμε πρόσωπα και συζητήσεις.

Έπος κείμενο! Το διάβασα πάλι και ψόφησα στο γέλιο!!! :lol:

Συγχαρητήρια φίλε μου…έχεις πολύ καλή άποψη του χιούμορ κι εσύ όπως πολλοί άλλοι εδώ μέσα…ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!:wink::wink::wink:

Ευχαριστώ!!! :respect:

Φιλε!!!
Καλο θα ηταν να ριξεις μια ματια σε αυτο το θρεντ http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=7046

Εσεις οι Σκορπιονιστες εχετε γινει χειροτεροι κι απο τους μπαουγκαρες:!:

Διαβασα για μπαουγκ και ειπα να ποσταρω. :lol:

γαματο το αρθρο, αφηστε τον αλλο να παραμιλαει μονος του για τους γερους… ε συγγνωμη για τους σκόρπιους εννοουσα!

Χαχα, γελασαμε σπαμμερι.

10 χάριμπο και 5 ευρώ στον Κωστή013!

Ουτε εγω βρηκα αστειο το αρθρακι, αν και ειναι κατι παραπανω απο εμφανες οτι τετοιας μορφης ειναι ή προσπαθει να ειναι…Και σημειωτεον, τα περισσοτερα ή σχεδον ολα τα dr.rock μου αρεσαν πολυ.

Περαν της ανουσιοτητας του θεωρω πως το γεγονος οτι αποτελει κατα καποιο τροπο θα λεγαμε επισημο αρθρο του σκελετου του ροκιν(δηλαδη του site κι οχι απλα καποιο ποστ στο φορουμ απο καποιον συντακτη) σε συνδυασμο με το οτι περιεχει ουκ ολιγες μπηχτουλες/κακιουλες για τον πανικουλη που εγινε με το θεμα Ουλι και που περνιονται στο κειμενο υπο μορφη αστειου, ε, ειναι κομματακι χαζο και ανωριμο.

Γιατί δε δοκιμάζεις απλά να μην ξαναμπείς?
Θα ήταν πιο εύκολο…Μου φαίνεται τρελη ποζερια το “θελω να διαγραψω το λογαριασμό μου”
Το κειμενάκι όντως δεν ήταν δεν ήταν αστείο,…ήταν σαρκαστικό ,ως οφείλει να είναι ένα αναλαφρο κείμενο σε ένα μουσικό σαιτ…

Τουναντίον.

Αρχαιος φιλοσοφος?

:lol:

Το κείμενο πλάκα ιδιαίτερη δεν είχε, αλλά δεν ήταν και τόσο προσβλητικό. Χαλάρωσε.

εγω για το dr.rock εχω να πω "για την ηλικια σου καλη και η !@$#$%$% σου) συνεχισε ετσι…:lol::lol::lol: