Μεγάλε μου νταβά, μοναδικέ Τζονβλά

3anakoimhsou tote!! :x

μαθηματικό και θεολόγο? :? Πρέπει να το κοιτάξεις!!! Να ήταν θηλυκά τουλάχιστον κάτι πάει και έρχεται αλλά αρσενικά :? :? :? Καζαμία τρέχα πάρε και να κοιμάσει όλη μέρα!!!Περιμένουμε το επόμενο :smiley:

Ξερεις κατι τετοια ονειρα κατι πρεπει να σου πουνε…Πως πρεπει να αραιωσεις τις επισκεψεις σου στο σχολειο απο την αλλη χρονια γιατι σε επηρεαζει αρνητικα…

Ξερεις κατι τετοια ονειρα κατι πρεπει να σου πουνε…Πως πρεπει να αραιωσεις τις επισκεψεις σου στο σχολειο απο την αλλη χρονια γιατι σε επηρεαζει αρνητικα…[/quote]

mono na mhn tis areaiwsei epikindina gt meta mporei na xreiastei na epanalavei pali thn 3h :?

Ξερεις κατι τετοια ονειρα κατι πρεπει να σου πουνε…Πως πρεπει να αραιωσεις τις επισκεψεις σου στο σχολειο απο την αλλη χρονια γιατι σε επηρεαζει αρνητικα…[/quote]

mono na mhn tis areaiwsei epikindina gt meta mporei na xreiastei na epanalavei pali thn 3h :?[/quote]
Μπα στα Χανια δε μενει σχεδον κανεις απο απουσιες εκτος αν εχει καμια 200αρια…Εγω φετος ειχα 120 αλλα μου τις σβησανε…Πλαστογραφησα και ενα δυο χαρτια απο γιατρους και τη γλυτωσα…

Δεν έχω κάνει ποτέ κοπάνα και ούτε πρόκειται. :stuck_out_tongue: Έχει φάση να πηγαίνω σχολείο, μου αρέσει, το σπαστικό είναι το διάβασμα στο σπίτι :evil: :stuck_out_tongue: Υπάρχει και κυλικείο και στριμώγματα :wink:

Επίσης θυμάμαι πως είδα άλλα 1-2 όνειρα αλλά δε θυμάμαι τίποτα. Ξύπνησα το πρωί μετά από 1 ή 2 όνειρα δε θυμάμαι και πήγα να κατουρήσω… Μετά ξανακοιμήθηκα και είδα το όνειρο το οποίο σας έγραψα πιο πάνω… Το πιο καινούργιο το θυμόμουν αλλά τα δύο προηγούμενα τα ξέχασα :frowning:

Πάντως το περσινό καλοκαίρι στις διακοπές είχα ονειρευτεί πως κάποιοι κακοί σκόπευαν να πάνε στο studio των Metallica και να κλέψουν όλη τη μουσική που είχε γραφτεί πριν πάει ο James για αποτοξίνωση και δεν κυκλοφόρησε ποτέ μέχρι στιγμής… :lol: Επίσης την ίδια εβδομάδα πέρυσι είχα δει πως ώντας απελπισμένος έπιασα γκόμενα την αδερφή μου… 8O Εφιάλτης :lol: :stuck_out_tongue:

Επίσης τις προηγούμενες μέρες είχα δει πως πήγα σε μια whore και κάναμε διάφορα στην πισίνα όμως για άγνωστο λόγο εμένα δε μου έκανε κούκου και ότι γινόταν δεν το έβρισκα τίποτα το ιδιαίτερο και δεν ένιωθα τίποτα :frowning: :stuck_out_tongue:

Έχω δει και πως είχα πάει σε μια συναυλία Paradise Lost και με ρώτησαν στην είσοδο το αγαπημένο μου PL τραγούδι… Εγώ είπα το All You Leave Behind (είχα πορωθεί με το κομμάτι αυτό εκείνες τις μέρες) και μου καρφίτσωσαν στη μπλούζα μια ταμπέλα που έγραφε “All You Leave Behind” :lol:

Έχω δει επίσης πως οι Metallica έπαιζαν στα Χανιά και ο κόσμος ήταν ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ, 10-15 άτομα μόνο :stuck_out_tongue: και εγώ είχα πιάσει πρώτη σειρά και είχα πορωθεί αλλά στη μέση του 1ου κομματιού (Blackened) σηκώθηκαν και έφυγαν εξαιτίας του λιγοστού κοινού… :frowning:

Γουστάρω να δω κανένα όνειρο με κάποιον απο’δω μέσα… Πρέπει να’χω δει αλλά δεν θυμάμαι απολύτως τίποτα… :roll:

Τέλος, μια φορά είχα δει πως παρακολουθούσα ένα Bathory videoclip για πρώτη φορά και κυριαρχούσε το μπλε χρώμα, είχε θάλασσες και ήταν ένα επικό κομμάτι που ήταν η πιο όμορφη μουσική που είχα ακούσει ποτέ… Και αυτό ενώ δεν είχα ακούσει ούτε μια νότα των Bathory 8O Μήπως που το έστειλε το όνειρο ο Quorthon για να μπω στην περιέργεια να ακούσω την μουσική του; :stuck_out_tongue: :twisted: Τώρα δεν θυμάμαι τη μουσική αυτή αλλά πλάκα θα’χει να υπάρχει στ’αλήθεια αυτό το κομμάτι… :stuck_out_tongue: :lol: Πάντως αν δεν υπάρχει ποιός είναι ο συνθέτης της μουσικής που ακουγόταν στο όνειρο; Ο εγκέφαλος; 8O

Καλα σοβαρα τωρα βλεπεις τετοια ονειρα;;;;Εγω το μονο που εχω δει με μουσικο(οσο μουσικος θεωρειται αυτος)ειναι με το Μιχα…Πηγαιναμε λεει στο ιδιο σχολειο… :roll: Τι metallica και μεγαλεια ειναι αυτα…!!!Οσο για τις απουσιες και εγω τα ιδια πανω κατω ελεγα αλλα μολις πας λυκειο θα δεις πως δεν την βγαζεις αλλιως…

den xriazetai kai sfragida? :?

[quote=“ironboy-7-”]

den xriazetai kai sfragida? :?[/quote]

Το χαρτι γιατρου εννοεις;;;Ναι χρειαζεται αλλα εγω που ειμαι πανεξυπνη εκτος απο ολα τα αλλα προτερηματα μου εδρασα βαση σε σχεδιου…Πηγα σε ενα οδοντιατρο με τη μαμα μου και οταν αυτοι μιλουσανε εγω πηρα δυο τρια χαρτια απο το γραφειο του που ειναι ετοιμα με τη σφραγιδα πανω για να γραφεις συνταγες…Ε, και μετα στην υπογραφη αυτοσχεδιασα… :roll:

Καλα σοβαρα τωρα βλεπεις τετοια ονειρα;;;;Εγω το μονο που εχω δει με μουσικο(οσο μουσικος θεωρειται αυτος)ειναι με το Μιχα…Πηγαιναμε λεει στο ιδιο σχολειο… :roll: Τι metallica και μεγαλεια ειναι αυτα…!!!Οσο για τις απουσιες και εγω τα ιδια πανω κατω ελεγα αλλα μολις πας λυκειο θα δεις πως δεν την βγαζεις αλλιως…[/quote]

Αλήθεια τα’χω δει όλα αυτά… Μπορεί να’χεις δει κι εσύ και να μη θυμάσαι :wink:

den xriazetai kai sfragida? :?[/quote]

Το χαρτι γιατρου εννοεις;;;Ναι χρειαζεται αλλα εγω που ειμαι πανεξυπνη εκτος απο ολα τα αλλα προτερηματα μου εδρασα βαση σε σχεδιου…Πηγα σε ενα οδοντιατρο με τη μαμα μου και οταν αυτοι μιλουσανε εγω πηρα δυο τρια χαρτια απο το γραφειο του που ειναι ετοιμα με τη σφραγιδα πανω για να γραφεις συνταγες…Ε, και μετα στην υπογραφη αυτοσχεδιασα… :roll:[/quote]
8O 8O mafia 8O

ontos john vlepeis polla oneira!kalo ayto :slight_smile:

Σατανικό! Βιάζεις αγαπητή μου! Τίγκα κόλπο λέμε!

Αμα κινδυνευει κανεις κανει τα παντα για να τη βγαλει καθαρη… :wink:
Πρεπει να υπαρχει και σχετικη παροιμια αλλα δεν μου ερχεται στο μυαλο… :roll:

les gia ayth pou leei opoios pidaei polla paloukia…

Σεμνα με τις απουσιες παιδια γιατι εγω περσι(3η Λυκειου) παραλιγο να μεινω!180 ειχα κανονικα αλλα ας οψονται η καθηγητρια, η γραμματεας και ο απουσιολογος που δεν τις περναγανε συνηθως(σε ολο το Λυκειο)…Και την γλυτωσα με 112(στις 114 καιγεσαι)Δικαιολογητικα περναμε και τα υπογραφαμε μονοι μας συνηθως ή πλαστογραφουσα την υπογραφη της μανας μου :oops:
Επισης ο γιατρος συνηθως μου εδινε χαρτι χωρις να ρωταει καν αν ημουν αρρωστη ή να με εξετασει…

Οσο για τα ονειρα εγω ειχα δει πως πηγα στους Motley Crue(ετσι γραφεται;) αλλα περιεργο γιατι δεν τους ακουω αυτους… :? Και ηθελα και αυτογραφο και πηγα και βρηκα τον τραγουδιστη ο οποιος το ειχε ετοιμο το αυτογραφο στο ονομα μου και μολις με ειδε μου λεει:"Εσυ εισαι η Σοφια;"Λεω εγω ναι και μου το δινει…Ε ρε κατι κονε που εχω τελικα…
:roll:

eisai sigourh oti den sou aresoun oi motley sofi-k??
ayto to oneiro mporei na einai profhtiko… :stuck_out_tongue:
ade ade k fan tou tommy lee… :stuck_out_tongue:

John_vla είσαι ότι θεικότερο έχει δημιουργήσει το ελληνικό INTERNET.

Απο το λιγο που εχω ακουσει μ’αρεσουν απλα δεν εχω ασχοληθει…Λες το ονειρο να θελει να μου πει κατι; :?

John_vla είσαι ότι θεικότερο έχει δημιουργήσει το ελληνικό INTERNET.

:lol: AGREE

Εξορκιστή και Σοφία σας ευχαριστώ… 8) Μια και λέτε για όνειρα που πάμε σε λαιβ συγκροτημάτων που δεν ακούμε, είχα δει πως πήγα στους Rammstein, ενώ κι ας μου αρέσουν κάποια κομμάτια τους, δε μπορώ να πω πως τους ακούω…

Σήμερα δε θυμάμαι σχεδόν τίποτα απ’ότι είδα, μόνο ένα δωμάτιο στο σπίτι της γιαγιάς μου το οποίο ήταν γεμάτο μπισκότα Παπαδοπούλου και εγώ ήθελα να τα φάω… :roll: