Βλέπουν οι γυναίκες τσόντες?

:|:|:|:|:|

Μετά τα ποστ του Βέντερ, ό,τι και να ειπωθεί δε μου κάνει καμία εντύπωση…

Ρε έχεις ακούσει το Introverting Dimensions και μιλάς?! :b

Το ότι χρειάστηκε να χρησιμοποιήσω την παλάμη μου έπρεπε να σου κάνει εντύπωση

Αυτο θα πει καβλα για μουσικη.

Το εχω ακουσει και θελω να το ξανακουσω. Γι αυτο σε παρακαλω σταματα!!

Σ αυτο εχει δικιο ο Ανγκμαρ …τα ομαδικα στις τσοντες ειναι 3:1,4:1 οπου 1 γυναικες…αρα απο αυτο συμπεραινουμε οτι στις τσοντες πρωταγωνιστουν κυριως αντρες…:tomato::tomato:

οπου στη βιομηχανια της τσοντας ανακυκλωνονται οι ιδιοι κ οι ιδιοι αντρες μονο (μοναχοφαηδες), με εκατονταδες διαφορετικες επιδοξες πεοθηλαστριες…:lol::lol::lol:

ΒΑΛΣΑΜΩΣΤΕ ΤΟ.

Σωστοοοοοςς.:slight_smile:

:lol::lol:

:lol3: :lol3:

[-X[-X[-X[-X[-X

Το μοντέλο “χαρέμι: Ο άντρας χαίρεται με 3-4 γυναίκες” είναι ευρύτατα διαδεδομένο…

ντάξει, τα ποστ του Βέντερ και όλος ο διάλογος μεταφέρονται ΤΩΡΑ στις ‘καλύτερες ατάκες’.

Μη τυχόν και το σβήσει κι αυτό το θρεντ κανας μοντ…:p:p:p:p

ασε που νομιζω η αναλογια 3 αντρες : 1 γυναικα ειναι η μεγιστη φαντασιωση ΚΑΘΕ γυναικας που σεβεται τον εαυτο της…:lol::lol:

H βιομηχανία της τσόντας θα λεγε κανείς αντανακλά τη δαρβινική εξελικτική θεωρία, σύμφωνα με την οποία δε χρειάζεται εξάλλου παρά ένα μικρό ποσοστό αντρών συγκριτικά με τις γυναίκες για τη διαιώνιση του είδους. Ένας άντρας μπορεί να γονιμοποιήσει ένα σωρό θηλυκά… και φυσικά οι υπόλοιποι μένουν οι “μαλάκες” της υπόθεσης, κάτι που μας επαναφέρει στο θέμα με τις τσόντες.

πάει, το έγραψα το καμμένο τελικά :p:cold::tomato:

εδιτ. Βλεεδιν, φτάνει πια αυτή η εμμονή σου με τους μοδς :stuck_out_tongue:

ΑΜΑΝ-Μπιφτέκι μόουντ ον…

Μου σβήσανε το ποοοοοοοοοστ μου… :p:p:p

ΑΜΑΝ-Μπιφτέκι μοουντ οφφ.

Επίσης, να τονίσω ότι στης συγκεκριμένης κατηγορίας σκηνές, συνήθως ο άντρας κάθεται και “ζορίζεται” με μια παρτεναίρ, ενώ οι υπόλοιπες 2-3 είναι στη γωνία και μόνο κουβεντούλα δεν πιάνουν… :lol::lol::lol:

Αλλο ενα που παρατηρησα μολις τωρα είναι οτι πουθενα στις τσοντες δεν αναφερεται πως τα μεγέθη που περιφέρονται ειναι πλασματικά …κανονικα θα επρεπε να υπάρχει στα credits η σημειωση "οποιαδήποτε ομοιότητα με καταστασεις ή πρόσωπα ειναι παραπλανητική’
επίσης παραπλανητικές ειναι οι γκόμενες που βρυχόνται ωσαν λέαινες την περιοδο της αναπαραγωγης (σιγά μωρη πια…!!)
και παραπλανητικά ειναι τα γυναικει στηθη τα οποια υπο οποιαδηποτε σταση,κινηση, καρδασμό ,κλυδωνισμό μενουν εκεί ψηλα και η βαρυτητα δνε τα ακουμπα…
Ασε το άλλο που εκσπερματωνουν στα μουτρα τους και ολες εχουν το χαμογελο του υπερτυχερου του τζοκερ…
ΑΙΣΧΟΣ!!!Προβάλουν στους νεους ψευδη,πλαστικά και υπερφουσκωμένα πρότυπα.
Ηταν μια ευγενικη χορηγεία της Lunatic A.E.:smiley:

Βρωμιά του ίντερνετ ή καλτίλα του Filmnet (νυν Nova - cinema)?

1

Αυτά τα προσφέρουν οι επιχειρηματικοί κολοσσοί του χώρου. Αυτοί κοιτάνε μόνο το χρήμα.

Εγώ ψάχνω στο underground για την πραγματική Τέχνη… 8)8)8)8)

κοιτα οσο πιο πολλα μηδενικα αποδιδει μια εκπσερματωση εις το προσωπον, στους τραπεζικους λογαριασμους των πεοθηλαστριων, τοσο μεγαλυτερο το χαμογελο…:lol::lol:

Γιατι να μην βλεπουν;

Καλα δεν κανουμε και ψυχοτεχνικη προσεγγιση,αν τελικα οντως βλεπουν θελουμε να μαθουμε γιατι καμμια δεν το παραδεχεται:p

Αληθεια,εχει δει κανενας τσοντα γυρισμενη απο γυναικα σκηνοθετη;Εχω ακουσει οτι εχουν αρκετα διαφορετικη προσεγγιση του θεματος και ειναι πιο artistique.

εξαρταται για τι κοινο πρροριζονται…αν η ταινια προοριζεται για αντρικο κοινο παιζει να ειναι και πιο “ακραιες” αν ειναι γυρισμενες απο γυναικα…