Δείξε Μου Την Επιφάνεια Εργασίας Σου

και όμως είναι τραγούδια . δν θέλω να ανησυχείτε , είμαι τίμιο παιδί κ άξιο παλικάρι …:stuck_out_tongue:

το μαύρο τετραγωνάκι στη διαδρομή του δίσκου σβήνει το όνομα της επιχείρησης … μην κάνουμε κ διαφήμιση.

***εδιτ : το venom είναι το ψευδώνυμο που χρησιμοποιούσα σε παιχνίδια , chat κλπ . μετά από μερικά χρόνια μ κόλλησε .
τώρα π ωρίμασα (πανάθεμα με) προτιμώ το diskovolos .

γιατι ολοι σας εχετε μαυρα φοντα?
βαλτε λιγο χρωμα και αγαπη στο πισι σας ρε μεταλα!

εγώ έχω μαύρο φόντο επειδή αν κάθεσε για 10 ώρες μπροστά από χρωματιστή οθόνη μετά τα μάτια σου θα κάνουν πουλακια , χελιδόνια , πελεκάνους κ λοιπά πετούμενα.:stuck_out_tongue:

στο πισι μου στο σπίτι έχω μια πολύ ωραία κανονική φότο για φόντο.8)

Παρτε κ μια γευση απο το μανατζεροφόντο…

αυτο ειναι το νοημα

να βλεπεις χελιδονια και πελεκανους:wink:

γαμάτη εικόνα δικέ μου ! χαίρομαι π σε έχω στους φίλους μου . Classy .:smiley:

εχω βαλει και φακελους πανω στο desktop για να μην ειναι χυμα τα εικονιδια:lol:

  1. ειχα κι εγω ενα παρομοιο

να και η δικη μου…

καλα εε γαμααατη!!!:smiley:

Παμε μωρε ΧΡ !

λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία

λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία λατρεία


Edit:
Ubuntu

σα δε ντρεπεσαι μοσχαρ

για ενημέρωσε λίγο ποια ανιμε είναι αυτά… γιατί φαίνονται πολύ ενδιαφέροντα…

Σαρεσει το κοριτσακι?