Ψηφίστε για τα καλύτερα του 2008!

Όπως κάθε χρονιά, έτσι και φέτος, το Rocking.gr ζητάει την ψήφο σας για να διαμορφώσετε εσείς τη λίστα με τους καλύτερους δίσκους των αναγνωστών του rocking.gr για το έτος 2008, ένα έτος που είδε μεγαθήρια να επανακάμπτουν και νέες δυνάμεις να εμφανίζονται. Τι σας άρεσε; Τι σας χάλασε; Ποιους δίσκους ξεχωρίσατε; Ποιους θα θέλατε να ξεχάσετε; Ψηφίστε τώρα στην φόρμα μας εδώ και αναδείξτε τους αγαπημένους σας δίσκους στο top των αναγνωστών του rocking.gr.

Συνεχίζοντας μια παράδοση χρόνων, το rocking.gr θα σας παρουσιάσει μέσα στον Ιανουάριο τόσο τις επιλογές των συντακτών του αναλυτικά, όσο και την συγκεντρωτική λίστα με τα καλύτερα της χρονιάς 2008 σύμφωνα με το rocking.gr!

Vote for rock n stay tuned!

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους!

ξαναρωτάω κι εδώ. πότε κλείνουν οι κάλπες?

15 Ιανουαρίου λέμε αν κ θα πάρει παράταση αν ψηφίζει πολύς κόσμος ακόμα

Κανα quiz δεν θα εχει φετος?:-k

υ π ο μ ο ν η

Να ρωτήσω.έτσι δεν υπάρχει δυνατότητα να ψηφίζουν πολλές φορές τα ίδια άτομα?:-k:-k


Now playing: Equilibrium - Verrat
via FoxyTunes

Όλα έχουν κανονιστεί :slight_smile:

οκ εσείς γνωρίζετε καλύτερα!:stuck_out_tongue:


Now playing: Empyrium - The Ensemble of Silence
via FoxyTunes

Αντε και του χρονου να εχουμε τοσο καλη χρονια δισκογραφικα αλλα ρε παιδια πολυ λιτο μου φανηκε το φετινο δημοψηφισμα. Θα προτιμουσα 10 επιλογες και επιλογη για καλυτερο DVD, live album, καλυτερη επανεκδοση.
Μην το παρετε σαν παραπονο, περισσοτερο σαν ιδεα για του χρονου. :slight_smile:

Η λογική πίσω από τις 5 επιλογές είναι το να βάλεις κάτω τους αγαπημένους σου δίσκους και να διαλέξεις τους καλύτερους από αυτούς. Εάν ήταν περισσότερες οι επιλογές (πχ 10) πολλοί δε θα είχαν καν “αγαπημένα” albums για να τις συμπληρώσουν με αποτέλεσμα να τις γέμιζαν με “fillers”… :slight_smile:

παιδια απο τη λιστα λειπει το νεο των marillion…

Nαι, σ’αυτο μαλλον εχετε δικιο. :slight_smile:

Μέχρι σήμερα η ψηφοφορία :slight_smile:
Όποιος δεν ψήφισε ας βιαστεί :slight_smile:

:-k:-k:-s:-s

Προχθές ήθελα να ψηφίσω τον δίσκο του Uli Jon Roth, δεν ήταν στη λίστα. Τον συμπλήρωσα εγώ,πήγα να το δώσω, μου έβγαζε μηνυμα ΄πολλές επιλογές’… έφτασα να τον αφήσω μοναδική μου επιλογή και το σύστημα συνέχιΖε να μου βγάζει το ίδιο μήνυμα των πολλών επιλογών.
Το άφησα για χθες αλλά το ίδιο παραμύθι.
Άλλαξα μετά και είπα να ψηφίσω τον καινούργιο του Μιχαλάκη του Schenker… του αδελφού του Rudolf Schenker ρε παιδιά! Κι αυτός δεν ήταν μεστη λίστα. Τον συμπλήρωσα αλλά πάλι αδύνατον να καταχωρηθεί
σαν ψήφος!:dunno: Τα παράτησα!!
Δεν ξέρω αν έκανα κάτι στραβά αλλά για του χρόνου τσεκαρετέ το!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Οτιδηποτε εχει να κανει με σκορπιονς θεωρειται φανμποηκο και μπλοκαρει το συστημα.:lol:

είναι γιατί δε το θέλει ούτε ο Θεός!!! :lol:

ΥΓ. Δεν έχει τελείωσει η ψηφοφορία;

παιδιά τελικά πότε θα έχουμε την λίστα?


Now playing: Folkearth - Gryningssang
via FoxyTunes

μέσα στις επόμενες 2 βδομάδες, λογικά την επόμενη

Γιατί πιστεύω ότι θα βγει το Μετάλλικα?:lol: