Φημες για συναυλίες

που κολλαει αυτο ρε???ακουσες τπτ?:open_mouth:

Ιμμορταλ μεσα στο 2010 σιγουρα.

Οχι,για το προηγουμενο ποστ πηγαινε.

In Flames με-στη καλυτερη-κανα Hive και Embody the Invisible απ’τα παλια τι να τους κανουμε.

Για τους Metallica που τόσα έχουν ακουστεί είναι σίγουρο τελικά ή φήμες και πάλι φήμες?!?!?!?!?!? :-k:anyone:

Μέχρι να ανακοινωθούν, τα πάντα είναι φήμες.Απλά υπάρχει μία μεγάλη σιγουριά(ελπίζω δλδ να είναι μεγάλη :stuck_out_tongue: ).

λωγικα δεν αποκλιετε νατους δουμε στην μαλακασα καλοκαιρι!!

αν πάντως δεν προσέξεις λίγο την ορθογραφία σου εμείς οι υπόλοιποι δε νομίζω να τους δούμε. Θα μας έχεις στραβώσει για τα καλά μεχρι τότε… :lol:

θα προσπαθισω να βελτιωθω!!!

Ρε παιδια για Porcupine Tree εχει ακουστεί τπτ?:frowning: Δεν θα τους δουμε πάλι? Ελεος, κανένας διοργανωτής δεν ενδιαφέρεται να τους φέρει δλδ? Γιατι απο συντευξεις ο Wilson ειχε πει οτι θέλουν να έρθουν(αν θυμαμαι καλα για RW ειχε πει σε μια στο Metal Hammer πριν καιροοοοο και σε μια επομενη οτι θα ερχονταν τον περασμενο χειμωνα αλλα κατι στραβωσε με τους διοργανωτές)

μακαρι !!! ε ρε να παιξουν κανα she’s moved on και καπακι το feel so low :smiley:

κατι ακουσα οτι παιζει κ να εχουνε κλεισει τους russian circles για την ανοιξη…

Μ Α Κ Α Ρ Ι !!!

Τhis is good news ! :papas:

Eπίσης ακούγεται για Απρίλη live Vitamin-X (sXe hardcore punk/ crossover thrasila φάση :p) από Ολλάνδια…Πολύ καλή και γνωστή μπάντα στον χώρο

και 1 απο τους 2 να φερουν με metallica μου φτανει.

ολιγαρκης 8)

Καποιος πιο πισω ειπε κατι για Vitus. Τ’ ακουσα κι εγω και για να πω την αληθεια δε μου φαινεται απιθανο.

Μην τους χασετε για κανενα απολυτως λογο. Αφου σκεφτομαι αμα μπορεσω να τους δω και τις δυο μερες.

Edit: http://www.youtube.com/watch?v=uZuxtmIK5ss

Προσκυνημα. Μωαμεθ στο βουνο κλπ.

Μόλις μου σφύριξαν για bolt thrower/benediction τον γενάρη!!!8O8O8O
Ελπίζω να μην είναι αρβύλα… :papas::papas::papas:

αλλιώς ΑΡΒΥΛΑ στο κεφάλι τους!

:papas::papas::papas:

αξιοπιστη πηγη???
ετσι να μπει το 2010 και αντε γεια!!!

Για στανταράκι μου είπανε… Τώρα δεν βάζω και το χέρι μου στη φωτιά… Ας προσευχηθούμε!!!:papas::papas::papas: