Φημες για συναυλίες

SORCERER!!! Ναι ρε φιλε…μακαρι να ερθουν…

Για Οζζυ έχει υποθεί : http://www.blogotsarka.gr/?p=14481
Και πηγαίνοντας για τα εισητήρια του Sonisphere ρωτήσαμε και γι αυτό και μας είπαν μάλλον από Σεπτέμβρη,
Και Jethro Tull κάπου στα τέλη του Ιυλίου λέει πάλι,
Άιντε και να δούμε!!! 8) 8)

Jethro Tull εχει κλεισει για Λυκαβηττο στην Αθηνα. Θεσσαλονικη δεν θυμαμαι αν παιζουν. Καπου προς τα τελη Ιουλιου ειναι πραγματι, αλλα δεν θυμαμαι την ημερομηνια.

Οι Guns N’ Roses ανακοίνωσαν επίσημα 27 & 29 Αυγούστου Leeds και Reading…

Τι γίνεται ρε παιδιά με τους Guns? Έχουμε κανα νέο? Παίζει τελικά να έρθουν Σεπτέμβριο ή αρχ8O ? Παρ΄όλο το συναυλιοκαλόκαιρο νομίζω θα τους τιμήσει πολύς κόσμος? Δεν πιστεύω να οδεύει προς ακύρωση…

όποιος έχει κανα νέο ας το μοιραστεί…

Aπό πάρα πολλά άτομα τις τελευταίες μέρες ακούω για Bad Religion…

Mάλιστα ένας σήμερα μου είπε ότι θα παίξουν στο ejekt festival…

ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ :smiley:

αδαςδααδαδαδθνκαςδιλπαμδαλαμδλιαςβηδα

Σιγά σιγά αυτάαααα 8O8O8O

Καλά έτσι και παίξει τέτοιο σκηνικo…θα πεθάνει πολύς κοσμάκης έτσι.

Το περιμένουμε χρόνια…

Η μόνη μαλακία είναι ότι μου τη σπάνε οι ημερομηνίες το ejekt όπως επίσης δεν μ’ αρέσουν και οι μπάντες που συνήθως παίζουν εκεί…ΑΛΛΑ ΚΛΑΙΝ

Μέχρι όμως να βγει ανακοίνωση ας είμαστε επιφυλακτικοί

Εύκολο φίλε.

Ανοίγουν πόρτες… μπύρες, μπύρες, μπύρες, μπύρες, Bad Religion, ψόφος!!! :stuck_out_tongue:

@stelios:

Ιιιιιιιιιιιι…Bad Religion? Ωιμε! Αληθεια, εχει παρει κανενος το αυτι για Ejekt γενικοτερα?

λετε να γινει απο κεινη τη μερια η εκπληξη φετος

BAD RELIGION 8O8O8O

Τι είπες τώρα:!:

το ejekt 8α ανακοινωθει στις επόμενες ημέρες λογικά…δε νομίζω να καθυστερήσει πολύ ακόμα…οι bad religion ακούγονται πολύ πάντως…

Χωρίς να έχω κάποιο νεότερο, ο Αυγουστος με το Σεπτέμβρη είναι πολύ κοντα…

αν ξεκινήσουν αύγουστο την τουρ τους το λογικό είναι να έρθουν στο αυγουστιάτικο δυήμερο της ντίντι… μακάρι πάντως να έρθουν τον αύγουστο… ο σεπτέμβρης δεν με βολεύει καθόλου…

Εχει αυγουστιατικο διημερο η Didi?

τα δύο τελευταία χρόνια τουλάχιστον που θυμάμαι έκαναν δύο live σε δύο διαδοχικές μέρες ( τέλη ιουλίου - αρχές αυγούστου )… δηλαδή δυο “μεγάλα” live 3-4 βδομάδες μετά το rockwave…
έχω ένα προαίσθημα ( ή επιθυμία αν θέλετε ) ότι το φετινό θα είναι guns και ozzy :roll::roll::roll:

λετε να γινει το καλο με bad religion???
συμφωνα με το tour 13 ιουνη παιζουν στην Ρωμη και 14 εχουν κενη…
λετσ κρος φινγκερς!!! :roll::bow2: