Φημες για συναυλίες

Εγω και μπουσουλώντας πάω αμα λάχει :lol: :lol:

EDIT: Απ ότι μπορείτε να δείτε και στα Sonisphere που έχουν ανακοινώσει ήδη ονόματα, έχουν μια μέρα με headliner που δεν είναι μέταλ (Biffy Clyro, LP), οπότε λογικά ο μη-μέταλ headliner σε Ελλάδα και Τουρκία λογικά θα είναι οι Muse…

Αχ ούτε κι εγώ θέλω να τους δω τους muse στο sonisphere… Ξενερώνω στην ιδέα να πληρώσω 85 ? + (όχι πως δεν θα τα δώσω, γενικά δίνω λεφτά για συναυλίες και ειδικά άμα πρόκειται για τους muse, αλλά μετά δεν με κόβω να πηγαίνω σε κανένα άλλο live:roll:)
Πάντως αν παίξουν τελικά στο sonisphere, λογικά θα είναι διήμερο γιατί 1ον) σιγά μην καταδεχτούν οι muse να κάνουν support στους maiden και 2ον) εχουν και οι 2 μπάντες μεγάλο stage και διαφορετικό κοινό και γενικότερα δεν κολλάνε να ειναι την ίδια μέρα.
Επίσης η διοργάνωση (νομίζω, διορθώστε με αν κάνω λάθος) δεν είναι ακριβώς της DiDi, αλλά της εταιρείας που διοργανώνει το sonisphere, το οποίο είναι “περιοδευον” φεστιβάλ…:-k
Τες πα, ανεξάρτητα από όλα αυτά όμως…

[SPOILER][SIZE=“7”]ΆΝΤΕ ΝΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΕΤΑΙ Η ΦΗΜΗ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΛΕΜΕ!!![/SIZE]:vibrate:[/SPOILER]

:thumbup:

Δεν έχω ακούσει ποτέ Muse (τουλάχιστον όχι συνειδητά) και έβαλα στο συσωλήν!! Οκ υπερπαραγωγή αλλά…

Τώρα χωρίς πλάκα ο τύπος στις αναπνοές είναι χειρότερος από τον Καρρά!

Όπως τα λες είναι…

Κατα τ άλλα θα ήταν πολύ πιο ωραίο να του δούμε σε δική τους συναυλία, άλλωστε στα φεστιβάλ κόβουν 3-4 τραγούδια συνήθως, αλλά 4 χρόνια είναι αυτά, πρέπει να πάρουμε τη δόση μας!

Τι εχετε παθει ολοι με τις αναπνοες του? Δεν τις προσεχω κ πολυ :-k

E μπαμ κάνει! Γι’αυτό έγραψα ότι πρώτη φορά ακούω Muse. Χωρίς πλάκα μου φαίνεται πολύ έντονο!!

:-s Μου το εχουν ξαναπει αλλα δεν με εχει ενοχλησει ποτε. Δεν ξερω, ισως κουφαθηκα απο τωρα.

με τέτοια φωνή ας αναπνέει και σαν ελέφαντας, ποσώς μας ενδιαφέρει!

Astaldo ριξτους μια αυτια αξίζουν…
μακαρι να μας ερ8ουν!! :smiley:

σ αυτο το βιντεο οντως αναπνεει σαν να πνιγεται,αλλα ποσως μας ενδιαφερει,ειναι φωναρα και γραφει κομματαρες.

ασταλντο ακου τους.

oi anapnoes tou Matt einai ena apo ta pragmata pou kanoun tous Muse toso 3exwristous egw proswpika tis latrevw

hello btw nomizw pws einai h 1h fora pou grafw edw :slight_smile: me lene Anastasia :slight_smile:

Τα greeklish απαγορεύονται όμως! Καλώς ήρθες =)

συγνωμη δεν το ηξερα :frowning: καλως σας βρηκα :smiley:

Καλώς ήρθες Αναστασία.

Για τους υπόλοιπους: θα τους δώσω μια ευκαιρία don’t worry!!!

Καλως ηρθες εις την οικογενεια…ειμαστε μια ωραια ατμοσφαιρα εδω ολοι μας.:slight_smile:

καλη φαση αν γινει το sonisphere 2 μερες! εμενα οι Μuse ψιλομαρεσαν παλια αλλα ημουν πιτσιρικας…οχι οτι δεν τους θεωρω καλη μπαντα απλα εχουν αλλαξει τα γουστα μου,μαλιστα ειχα αγορασει και εναν δισκο τους

Αγαπάμε τις βαθιές αναπνοές του Matt!! Και τη φωνάρα του!! Και τον ίδιο!!!:D:p
Και να σκεφτείτε ότι δεν χρησιμοποιεί ούτε το 50% των δυνατοτήτων του…[-X

MUSE :bow2::bow2::bow2: αν ερθουν εγω παω και με τα ποδια! και ας ειμαι μακρυα!! ο bellamy περα απο φωναρα ειναι ( κατα τη γνωμη μου) απο τους καλυτερους κιθαριστες και πιανιστες! δεν παιζεται ο τυπος!

καλα δεν νομιζω να ειναι και απο τους καλυτερους κιθαριστες…ξερει να παιζει πολυ καλα αυτα που ξερει να παιζει αλλα μπορω να σου γραψω μια λιστα που δεν τελειωνει ποτε με κιθαριστες που παιζουν πολυ καλυτερα,με ολο τον σεβασμο παντα