Φημες για συναυλίες

Αλλα 200 ατομα τουλαχιστον εδω μεσα μπορουν να σου πουν την ιδια φραση…ειναι κατι που ετσι κι αλλιως ακουγεται…

Παντως επειδη το ονομα ‘‘The Cult’’ το ακουω συχνα τωρα τελευταια για το σονισφηρ, αν σκασουν ειμαι εκει…

καλα ναι ισχυει απλα αυτος ο τυπας ο,τι μου εχει πει εχει βγει…και στην περιπτωση αυτη ευχομαι να ισχυει για αλλη μια φορα…!Θα ειναι γαμο!!

για Roger Waters να τον ρωτησεις! οι αλλοι να πανε να…!!! :p:p:p

cult?
Καλή φάση, μακάρι…

δεν με χαλαει καθολου να δω cult στο sonisphere

εμενα με χαλαει πολυ να δω slipknot με ολους αυτους…
αλλα νταξει 3/4 δεν ειναι κ τοσο ασχημα…

προσωπικά ούτε καν οι Limp Bizkit δε θα με χαλούσαν. φεστιβάλ είναι με δέντρα και μπύρες και μπάντες που μας αρέσουν, άλλες που δε μας αρέσουν και κάποιες που απλώς γελάμε ή αγνοούμε. πέρσι ήταν και γαμώ. το μόνο που θα με χαλούσε θα ήταν η τιμή του εισιτηρίου να είναι ακριβή σε σχέση με το όνομα των Maiden και των υπολοίπων που ακούγονται για φέτος.

εγω πιστευω οτι η τιμη θα πρεπει να ειναι πολυ κατω απο 80αρι…στην χειροτερη 70…
1ον) γιατι περυσι ηταν 85 το εισητηριο(που ηταν πολλα),αλλα τουλαχιστον ηταν κατι που γινοταν για πρωτη φορα στην ιστορια μονο σε 7 χωρες του κοσμου…
2ον)οι Τσεχοι π.χ το εχουν το εισητηριο 50 ευρω…
3ον)70 ειναι ειδη παρα πολλα…

εγω πιστευω πως θα βαλουν καμια μπαντα ακομα και θα το κανουν παλι 85…κανα mastodon:p…και μην ξανα ερθουν χαχα!..η καποιο αλλο συγκροτημα τεσπα!
μακαρι να ειναι φτηνα γιατι ηδη με DRI kai BON JOVI εφυγαν λεφτα πολλα και θελω να παω και kyuss…!

:!::!::!:

Θα μου κάνει πολύ μεγάλη εντύπωση αν έρθουν οι Cult μετά από ό,τι έγινε το 2005.
Μακάρι πάντως. Θα είναι πολύ καλό line up.

???

τι είχε γίνει?

Βασικά ήταν 2006. Είχαν ανακοινωθεί ως headliners της metal μέρας του Rockwave. Η ανταπόκριση ήταν… μηδενική, οπότε στη θέση τους ήρθαν τελικά Twisted Sister & WASP (αν και οι Wasp νομίζω είχαν ακυρώσει τελικά τελευταία στιγμή!)

μπορείτε να κλειδώσετε αυτό το τόπικ? δεν έχει γίνει καμία σοβαρή συζήτηση, ΚΑΜΙΑ σοβαρή φήμη για λάηβ, και όλοι λένε “δε με χαλάει να έρθουν οι τάδε στο σόνισφηρ” και “παιδιά ξέρει κανείς αν θα’ρθουν οι Ζέππελιν?”.

ακόμα και αν έχει γίνει κάνα σοβαρό ποστ δηλαδή, έχει χαθεί μέσα σ’αυτό τον βούρκο από κουραδοποστ.

Δεν θυμαστε που τους ειχαν ανακοινωση ως headliners στο rockwave και χωρις λογο και αιτια τους εβγαλαν οχι μονο απο τη θεση αυτη αλλα και απο τη διοργανωση του φεστιβαλ; Κανενας δεν ειπε κατι, κανενας δεν εξηγησε το λογο, πως και γιατι. Ετσι απλα. Ηταν οντως πολυ περιεργη η κατασταση και πως εξελιχθηκε το φεστιβαλ τοτε.
Μακαρι να τους φερουν φετος αν και εγω θα προτιμουσα να ερθουν καποια στιγμη μονοι τους.

πιστευω πως για αυτο ειναι αυτο το τοπικ…

ένα παιδί που ξέρει έναν τύπο που έχει νταραβέρια με έναν moderator μου είπε ότι δεν είναι ακριβώς αυτός ο σκοπός του τόπικ.

:lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: