Φημες για συναυλίες

ρε angel of death :bow2: θα μας κανεις καρδιακους :smiley: γαμω !!! majesty ρε !!!

Γεια σας παιδια…
Καντε κατι να ερθουν και οι In Flames καμια βολτα προς τα εδω…πιστευω ειναι λαϊκη απαιτηση

πςςςς αν ισχύει αυτό περί 4ης μέρας με Slipknot (άντε βολεύομαι και με FNM :p) Mastodon k Nevermore απλα δεν θα μείνει τίποτα όρθιοοο…δεν πρόκειται να ξαναπώ κακό λόγο για την Didi αν πραγματοποηθεί κάτι τέτοιο (για φέτος τουλάχιστον)

επίσης και το άλλο φεστιβάλ με guardian , h&h, gojira και testament ακούγεται άψογο…'ομορφες φήμες:roll:

παρακαλω τους μοντς/εντιτορς του ροκιν να ενημερωσουν με την πρωτη ευκαιρια/επιβεβαιωση της φημης.

αν γινει κατι τετοιο θα τα καψω ολα…μαγαζια σπιτια και χωραφια…

φερτε σαμπαθ ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

(για να μην τρεχουμε σε ιταλιες)

παιδια το rockwave θα εχει και αλλη 1 μερα στις 30 Ιουνιου σιγουρα με mastodon και πιθανοτατα και slipknot

οι mastodon ηδη ανακοινωσαν και ΕΠΙΣΗΜΑ…οριστε

ενω Slipknot εχουν κενο και αυτοι στις 30…καθως 28 παιζουν στην γειτονικη Ιταλια και μετα παλι στις 3 Ιουλιου Φιλανδια …αρα ερχεται κουτι

νομιζω οτι αυτη η μερα μας ενδιαφερει πολλους!!!

πολυ καλα νεα!!!

sorry δεν ειδα οτι υπαρχει ειδικο thread απτην χαρα μου

μιλαμε εδω…

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=10847&page=5

νταξει νομιζω οτι πολυ δυσκολα να χαλασει για Slipknot που ειναι ο καημος μου οπως και πολλων αλλων για φετος (εχουν να ερθουν 4 χρονια , ειναι πλεον τεραστιοι , εβγαλαν δισκαρα και ξερουμε οτι θα τα σπασουν παλι ολα οπως τοτε στον Λυκαβητο)

δλδ ΤΙ αλλο μπορει να ειναι headliner??? δεν μπορω να φανταστω

νταξει βολευει και για Μεταλλικα αλλα απο την στιγμη που εχουν κλισει επισημα για φετος τις συναυλιες νο προμπ…θα τους δουμε μια και καλη του χρονου…

τωρα για faith no more…μμμμμ δεν ξερω μου φαινεται πολυ καλο για Ελλαδα για να ειναι αληθινο…αν και θα μαζευαν παρα πολυ κοσμο που απο περιεργεια θα πηγαινε για να τους δει οπως εγινε και με την πρωτη συναυλια των TOOL

ενα ειναι το θεμα

φερτε Slipknot ρεεεεεεεεεε

Υπάρχουν πολλές μπάντες που θα μπορούσαν να φέρουν εκείνη τη μέρα πχ.In Flames και Children Of Bodom δεν έχουν τίποτα καλύτερο να κάνουν εκείνη την μέρα παρά να κάθονται.Μακάρι να φέρουν 10 ονόματα που να ακούνε όλοι.Ότι θα γίνει χαμός είναι το μόνο σίγουρο.Τώρα για Gojira ήταν το όνομα που δεν θυμώμουν:p

lamb of god
lamb of god
lamb of god
lamb of god
lamb of god
lamb of god
lamb of god
lamb of god
:papas::papas::papas::papas:

Δηλαδή έρχονται οι Gojira;

asdadflkfl;dskfopewouqw!1!1!11!!!`1

σοκ
σοκ
σοκ
σοκ
σοκ
σοκ
σοκ



.
.
.
.
.

O λαος μιλησε! Θελουμε Slipknot!!
Μακαρι κ Lamb of god!
Για Trivium και Killswitch Engage, γιατι δν ακουγεται ουτε κ μια φημη?
Κ αυτα τα συγκροτηματα περιοδευουν αυτον τον καιρο μαζι με σλιπνοτ, λαμπ οφ κτλ.

Αποτι δειχνουν τα πραματα θα ερθουν και οι Slipknot,Down,Carcass,Lamb of God,Killwitch Engage και ισως οι Metallica.

Tι είναι αυτά που μας κάνεις τώρα???

Αρχικό μήνυμα απο ThePain
Αποτι δειχνουν τα πραματα θα ερθουν και οι Slipknot,Down,Carcass,Lamb of God,Killwitch Engage και ισως οι Metallica.

Σταματα,θα μου στρίψει…ομαδική ληστεία τράπεζας απο μεταλλάδες,το βλέπω εγώ να 'ρχεται!

too much information

[SIZE=“3”]tilt tilt tilt tilt tilt [/SIZE]

Γαματο αλλα υπεραισιοδοξο μου φαινεται…

Πολυ καλο αλλα απιθανο,αν και κατι μου λεει οτι ψιλο κραζεις ε???:-k

Ποια πραγματα δειχνουν τι λεει ρε θα μας τρελανει ρε τι λαμποφ σλιπκνοτ νταουν μεταλλικα μαζι,μονο που το σκεφτομαι-

-----.

down???8O

αντε να δουμε γιατι οπου ακους πολλα κερασια…κρατα μικρο καλαθι:(

Παιδιά νομίζω πως ο The Pain το λέει ειρωνικά… Αλήθεια είμαστε σίγουροι πως θα έρθουν και άλλα ονόματα μαζί τους και δεν θα παίξουν μόνοι τους; Το ξέρουμε στάνταρ ή απλά ο καθένας λέει την ευχή του;