Φημες για συναυλίες

…όχι αρκετά ποζέρια για σένα? ;p

όχι ρε,είχα ακούσει για slayer υπάρχουν πολλές πιθανότητεςςςς:p,πείτε ισχύει ή τσάμπα θα πάω γυμναστήριο?:stuck_out_tongue:

Ο μπασιστας παντως των mastodon(δε θυμαμαι το ονομα του) σε συνεντευξη που εδωσε στο metal hammer που θα κυκλοφορησει τον αλλο μηνα με αφορμη το νεο τους album δηλωσε οτι κατα 90% εχουν κλεισει με τους μεταλλικα για ελλαδα το καλοκαιρι.οσοι παρακολουθησαν tv war χθες θα το ξερουν.:-k:-k

Ο κοινωνικός σου περίγυρος (τον οποίο και ξέρω ;p) όλο μπαρούφες λέει οπότε κάτσε στα αυγά σου και πανηγύρισε που θα ρθουν οι Gojira.

Θέλω πολύ να κλείσουν Machine Head! Πρώτον για να σπαστούν οι αν-τρου σλιπνοτ φανς (;p) και δεύτερον για να δούμε μασιν χεντ. ΟΥΥΥ. Νταξει και σλιπνοτ δε με χάλαγαν (αν έμπαινα τσάμπα)

Ο ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΑΝΕΙ ΠΛΑΚΑ

και εγώ γουστάρω μασίν χέντ,πάντως για σλέιερ δν έμαθα από την ρένια ρε:p,αλλά από πιο έγκυρε πηγές,αλλά τέσπα.Α ρε γκοντζίρα άκουσα το λινκ που είχες πμ,καλό ήταν:p

Το ειπε κι αλλος πιο πριν για τη δηλωση Μαστοντον.Γι αυτο ειμαστε με τους απινιδωτες διπλα και το τηλεφωνο του Χαουζ στο κομοδινο.

Θέλω και Slipknot και Machine Head…

πραγματικα αν ερθουν αυτοι μονο με νοσοκομειακο θα φυγω απο τη συναυλια…μιλαμε για την πιο φορτσαρισμενη μπαντα…αυτη την περιοδο…:D:D

Θα συμφωνησω:):slight_smile:

Παράκληση προς συντρόφους πληροφοριοδότες: μη λέει ο καθΆ ένας ότι του κατεβαίνει στο κεφάλι. Και mastodon, και slipknot, και lamb of god, και machine head, και slayer. Έλεος, μη με κάνετε να πάω στον μπακάκο για ηρεμιστικά.

μα δεν ειπε κανεις οτι ειναιο σιγουρο οοοολοι αυτοι να παιξουν την ιδια μερα

ας το κανουμε και λιγο poll να γουσταρουμε… αν μπορουσατε να διαλεξετε 1 μονο συγκροτημα διπλα στους mastodon…φυσικα ως headliners…αλλα μονο 1 …δλδ τα αλλα να μην ερθουν τι προτιματε???

faith no more
slipknot
metallica
machinehead
slayer

η αλλο?

βαζω αυτα που εχουν ακουστει…

εγω χωρις 2η σκεψη βαζω μασκοφορους…υπο την προυποθεση του χρονου να ερθουν σιγουρα μεταλλικα

Δεν θα με χάλαγε κανένα αλλά…καταλαβαίνεις! Τώρα που τα σπάνε και βρίσκοντε σε μεγάλη φόρμα συν ότι παίζουν καινούρια κομμάτια και πολλές εκπλήξεις!

Metallica,Slipknot που γραφτηκε στο μαστοντονοτοπικ δεν παιζει.Δεν μπορει να ερθουν τετοιες μπαντες στην Ελλαδα ιδια μερα.Αν γινει αυτο η κατι παρομοιο με Slayer ξερω γω θα βαλουν 200ευρω εισητηριο.

:)8):D:D:D

Φτουυ :stuck_out_tongue:

Νταξει ίσως να τους τιμήσω κι αυτούς, απλά δεν είναι το όνομα που παρακάλαγα…Λεφτά να βρεθούνε γαμώ γιατί θέλω να τους δω απλά μέχρι στιγμής προέχουν άλλα

ΟΟΟΟ φτιάξε μας κι άλλο! :smiley:

Faith No More όχι? :frowning:

:anyone::please:

Ε τι άλλο θες?
:p:p:p
If you 're 555, then I 'm 666!

το τριτο ονομα το ξερουμε???