Θελω να κανω κπν να μπει στη διαδικασια να σκεφτει μηπως μου αρεσει

προσκυνω ταπεινα :bow2::bow2:

θλιβομαι που δεν εζησα αυτες τις ενδοξες εποχες που ειναι πλεον θαμμενες στα εγκατα του φορουμ…:frowning:

ενταξει προσκυνω [B]και[/B] εγω!!! :bow2::bow2::bow2:
μιλαμε Bleedin εισαι [B]Ο ΘΕΟΣ[/B]!! χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχχαχαχχαχαχα!!!

νταξει…τι να λέμε τώρα…
δάκρυα συγκίνησης…

Ενα …γεια ειπαμε μονο…ΔΗΛ.φευγωντας απο το μαγαζι που ημασταν,σταματησε ενας φιλος μου να του μιλησει κ πανω στην κουβεντα τον ρωτησε…
Γνωριζοσαστε με την …ετσι?Εκεινος ειπε ναι ,βεβαια ,ημασταν συμμαθητες παλια,
μου εδωσε το χερι του …και αυτο ηταν ολο…
Επρεπε να του πιασω κουβεντα επιτοπου?
Βασικα ενω το ειχαμε σχεδιασει,ημουν τοσο κομπλαρισμενη που δεν μπορουσα να τον κοιταξω καταματα καλα-καλα!!Δεν ξερω αν ηταν γιάυτο αλλα… νομιζω πως κι εκεινος ηταν…καπως!Μπορει να μην το περιμενε…δεν ξερω…Τι γνωμη εχετε???

Αποδω και περα … τωρα…TI???
την επομενη φορα που θα τον ξαναδω…να περιμενω να μιλησει εκεινος πρωτος ή να κανω εγω κινηση να τον χαιρετισω?
Ποια η αποψη σας ???

και το search στο google με τον τίτλο([I]Θελω να κανω κπν να μπει στη διαδικασια να σκεφτει μηπως μου αρεσει …[/I]) να βγάζει περισσότερα αποτελέσματα και από το britney naked…

:lol: :lol: :lol: #-o :lol: #-o #-o

Δεν περιγράφω άλλο!

[SIZE=“4”]bump [/SIZE] γιατι βαργιεμαι και ετουτο το τιμιο θρεντ παντα μου φτιαχνει το κεφι:D

:’)

[SPOILER]nai an de ginei omws kati,panta tha me tyrannaei h skepsh mipws viastika na ekdilwsw to endiaferon mou ,
mipws den itan h katallhlh stigmh,
mipws tha eprepe na tou dwsw tin eukairia na me gnwrisei prwta ws anthrwpo,
mipws me thewrisei epipolaia kai polla alla…
mipws ola prepei na ginontai sthn wra tous Huh???ki an nai,poia einai ayth h wra gia mena??
idou to erwtima!
de thelw na viastw k na kati spasmwdikes kinhseis!
me pianeis?
se antithesh periptwsh mporei na parousiasw ston allo mia eikona pou de tha einai o eautos mou…
k den to thelw auto!
pisteuw pws an einai na se aporipsei kps,kalytera na einai gia tous swstous logous!gi’auto pou eisai esy!amma de tou kanei…ok!ama omws de exeis afisei to perithwrio na se gnwrisei opws eisai k se aporipsei ,nomizontas pws eisai kati allo??den einai adiko auto k krima?[/SPOILER]

το χει ποσταρει και σε ολα τα αλλα φορουμ! κλαιω απλα!

Βέβαια, αυτό είναι ένα χειμωνιάτικο thread.
Το καλοκαίρι δε χρειάζεται να κινήσεις διαδικασίες για να κάνεις κπν να μπει στη διαδικασία να σκεφτεί μήπως του αρέσεις. Όλα γίνονται μόνα τους. :hippy:

διαβασε το θρεντ και ασε τις φιλοσοφιες!

Πάντως ρε γαμώτο εγώ θα μείνω με την απορία. Τί απέγινε τελικά η καψούρα της glitter/Fivi/ElinaM/κτλ.; Τον τύλιξε το λεγάμενο; Τον έκανε, έστω, να μπει στη διαδικασία να σκεφτεί μήπως της αρέσει; Τα διαδικτυακά ίχνη αυτής της υπέροχης (παρ’ ότι μονομερούς) ερωτικής ιστορίας χάνονται κάπου στις αρχές του 2009. :frowning:

Προφητικό το [B]’‘κπν’’[/B] της glitter, τελικά αποδείχθηκε [B]κ[/B]ό[B]π[/B]α[B]ν[/B]ος ο λεγάμενος:!: Άντρες τί να πείς…[-X[-X

κατι ξερεις για την εξελιξη της ιστοριας:|

double account;
:stuck_out_tongue:

Double penetration

Διάβασα το ίδιο θέμα που είχε ανοίξει και σε άλλα -πέντε ή έξι- φόρουμ [στη δεύτερη σελίδα του θρεντ έχει ποστάρει κάποια λινκ ο Μπλίντιν ;)] και έλεγε ότι τελικά ο άλλος στην αρχή της έριχνε κάποιες ματιές και εκεί που φαινόταν ότι πήγαινε κάτι να γίνει, έπαψε να της δίνει σημασία και μάλιστα απέρριψε δύο φορές το αίτημα φιλίας της στο φέησμπουκ.[-X Και κάπως έτσι άδοξα τελειώνει η ιστορία της glitter…

Ε όχι!

χυδαιος.πολυ.οξω

μην είσαι κουτος, αξιολατρευτος.

Bump γιατι εδω μιλαμε για υπερθρενταρα με ατακες που σπανε κοκαλα!!! Μπληντιν σε μεγαλα κεφια το ιδιο και νεκρομεϊχεμ!!! EΠOC!!!

Ή ΕΠΟC θα γραψεις ή EPIC.

Το πιο πιθανο ειναι αυτη να χει βρει τον ερωτα της, στην σοκολατα.

Ωχ σωστος παω να κανω εντιτ