Γενική ανανέωση

Στα πλαίσια μιας γενικής (για να μην πούμε ριζικής) ανανέωσης του site, ενδεχομένως να υπάρξουν μικρά προβληματάκια κατά τη διάρκεια αυτών των ημερών. Οποιοσδήποτε αντιληφτεί κάτι “περίεργο” ή κάτι που δεν είχε παρατηρήσει στο παρελθόν, ας κάνει έναν κόπο να το αναφέρει για να δούμε τι μπορεί να γίνει.

Οι αλλαγές στα διάφορα τμήματα του site δε θα γίνουν μαζικά, πολύ απλά για να μη χρειαστεί να “ρίξουμε” το site για κάποιο διάστημα.

Σε περίπτωση που παρουσιαστούν προβλήματα… υπομονή!

Νέο ρεκόρ… 19 Αυγούστου 2005: 2512 επισκέπτες.

Μάλιστα… :stuck_out_tongue:

Αφού δεν εμφανίστηκαν τότε, ίσως εμφανιστούν τώρα. Αεκτζήδες, Αρειανοί κλπ κλπ χορτάστε το κίτρινο όσο είναι καιρός 8).

ποτε θα ειναι ετοιμο το νεο site?

Κόκκινο κάντε το :stuck_out_tongue:

(1000 παρακαλώ, μη το κάνετε μαύρο :frowning: )

Όσο για το κόκκινο να το αφίσω ασχολίαστο :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil:

Αλλά ο λαός ( : Ρ ) θέλει μαύρο !!!

Ο λαός θέλει κόκκινο… Οι 9 στους 10 τουλάχιστον…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

mov me staurous…

ego thelo ena syndyasmo ton dyo xromaton…kitrino me kokkino…entona kai ta dyo parakalo, giati einai ta agapimena mou xromata…
otan les kati periergo ilia ti enoeis? tha vlepoume na grafontai ligoteres malakies sta post?just kidding… :lol: :lol: :lol:

μπα εμενα δεν με πειραζει το χρωμα…
το shoutbox θελω… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

εγω χτες εμπενα μονο στην κεντρικη σελιδα μετα μου εδινε ακυρο… :stuck_out_tongue:

'Οχι παιδιά!Πρασινόλευκο φόντο με το τριφύλλι για wallpaper!Τρομερή αισθητική κ΄το τέλειο δέσιμο με την rock κ΄metal σκηνή!!!

Να βαλουμε και μια φωτογραφια του Μαλεζανι να τον θυμομαστε για την εξαισια πορεια φετος…

Αυτό είναι πολύ underground κατάσταση…

Δευτερότριτοι που λέμε…

Τριτοκοσμικοι…

μαύρο και κόκκινο!!!

:roll:

Όσο μας πληγώνει,τόσο μας πορρώνει…!Πέρα απ΄την πλάκα,εγώ θα πρότεινα κάτι σε “βαθύ πορφυρό”…

Εγώ ξέρω αλλά δε σας λέω :stuck_out_tongue:
Αξίζει πάντως να περιμένετε λίγο!! :wink:

:roll:[/quote]

Προδοσία

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Φούξια με λιλά και ολίγον τι τιρκουάζ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: