Γενική ανανέωση

μικρεναν τα γραματα η εγω δεν βλεπω καλα?
8O 8O 8O

Μίκρυναν, μίκρυναν εν όψει του νέου design (καταλάθος βέβαια αλλά από το να τα αλλάζουμε συνεχώς ας τα αφήσουμε μερικές μερούλες έτσι).

ok :smiley:

__Προσωπικά μ’ αρέσει περισσότερο αυτό το μέγεθος της γραμματοσειράς. Σε όποιους δεν αρέσει και έχουν firefox, μπορούν να το αυξομειώσουν (πατάμε το “+” ή το “-” ενώ έχουμε κρατημένο το “ctrl”). 8)

oπα!!! δεν το ξερα αυτο ρε Shadow!!! THANKSSSSSSSSSSSSSSS! :smiley: :smiley: :smiley:

__Ευχαριστώ… :smiley: :oops: 8)

Πρωί Τετάρτης, καλώς εχόντων, θα πραγματοποιηθεί το βασικό μέρος της ανανέωσης. Δυστυχώς οι αλλαγές στο forum θα γίνουν εφόσον έχει στηθεί το υπόλοιπο site (που θεωρητικά έχει στηθεί αλλά ποτέ δεν ξέρεις τελευταία στιγμή τι προκύπτει) γιατί επηρεάζουν και το παρόν site (το “παλιό”). Εάν δείτε διάφορα περίεργα ή δε μπορείτε να μπείτε μην απορήσετε.

Για να δούμε…

koukli !
poly anwtero se ola ta epipeda :wink:

συμφώνω ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!
good lob :smiley:

πολυ ωραιο! πολυ space κατασταση!
βαλε κ κανα Hawkwind ναπαιζει μολις μπαινουμε… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ααααααααα! το shoubox τι λεει? ε μου ειπες να στο θυμιζω! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Πολυ καλο!! :wink:

Ωραιος ο νεος!!!
Αντε με γεια μας!
=D>

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΤΟ ΝΕΟ LOOK…ΜΠΡΑΒΟ!!!

__Τέλειο!!! Μπράρο ρε Kourou, πολύ ανώτερο σε όλα τα επίπεδα, όντως! Να πω την αλήθεια, κάτι τόσο ωραίο και καλό δε το περίμενα… Μου έχετε φτιάξει την διάθεση! Rocking.gr rocks big time!! 8)

__Σωστός ο Blues! Θέλουμε να παίζει το Silver Machine!! :smiley:

Y.Γ. βάλτε και κανένα “quick reply”… :wink:

καλα κ γω προσκυνω ε, πολυ καλη δουλεια ηλια…αι να δουμε κ μεις οι νιουμπαδες ποτε 8α μα8ουμε να φτιαχνουμε 'ετοια πραματα :wink: :lol:

:worship: χαχαχαχαχαχαχ

Μόλις το είδα το νέο look. Πολύ ωραία η ανανέωση, εγκρίνεται!! 8)

(Παρατήρηση: Στο topic, δε μου υπογράμιζε ποια από όλες τις σελίδες έβλεπα. Ήταν αρκετά βολικό όταν το είχε. Just to know…)

Super!!! mpravo ston art director!!!

+1 και από εδώ αν γίνεται να φτιαχτεί…

Ωραίο το νέο στυλ. Πιο μεταλλικό… :roll:

Μια ερώτηση, γιατί από την προήγουμενη βδομάδα μου φεύγει το avatar μου μόνο του κάθε τόσο???
Έχει σχέση με την αλλαγή που έγινε στο σάιτ? :? :?

Πολλά μπράβο στον Ηλία για την νέα μας μορφή και την δουλειά που έχει κάνει. Είναι πραγματικά εκπληκτικό !!! =D> =D> =D> =D>