Γενική ανανέωση

πραγματικα απιστευτα καλο…βρε Ηλια, τι να πω αγαπη μου? ταλεντο…βρηκες τα καταλληλα χρωματα…περνα κι απο το σπιτι που ετοιμαζομαι για γενικη ανανεωση, να διαλεξουμε υφασματα… :lol:

kalh h ananewsh de leo, alla h palia selida mu fenontan pio rock :slight_smile:

den tha to elega…o sindiasmos mavro kokkino kai gri ine poli kalos kai pio rock…to kitrino mprosta se afto itan ligo floriko

Μπράβο Λιάκουρα, πολύ καλό το καινούριο layout! Καλορίζικο, καλοτάξιδο και καλές επιτυχίες!
Μόνη παρατήρηση αυτή του Karvou! :wink:

Το νέο rocking ασελγεί! Για άλλη μια φορά συγχαριτήρια αγορίνα μου!

A θελω να κανω μια ερωτηση…(δεν ξερω αν την εκανα στο σωστο thread)…αλλα αν γινεται να αλλαζετε τα polls του site πιο συχνα ωστε να εχουν ενα παραπανω ενδοιαφερον…thx

Ως υπεύθυνος για τα poll απαντώ τα κάτωθι :

Α. Προσπαθούμε να αλλάζουμε τα poll κάθε μήνα έτσι ώστε και να σχολιάζονται τα θέματα της επικαιρότητας και να προλαβαίνουν να απαντούν πολλοί αναγνώστες.

Β.η “στήλη” είναι αδερφική με την στήλη του rocking trivia και αν το έχετε παρατηρήσει αλλάζουν μαζί. Έτσι αν κάποια φορά καθυστερήσει η μια, καθυστερεί και η άλλη.

Παρ’όλα τα παραπάνω θα γίνει μια προσπάθεια για να ανανεώνονται τα poll συχνότερα. Αν πιστεύετε πως έχετε μια καλή ιδέα προς δημοσίευση, μην διστάσετε να μου στείλετε pm.

Ευχαριστώ πολύ.

Μαύρο που γκριζάρει και γίνεται λευκό και τ’ αντίθετο… Πολύ έξυπνη σύλληψη, από έξυπνο ιδιοκτήτη, προς έξυπνους user… Όλοι είμαστε πολύ ωραίοι και πολύ έξυπνοι… Συγχαρητήρια μας… Αν και θα το προτιμούσα κόκκινο για να σκάσουν τα βαζελοχάνουμα… Πέρα από την πλάκα φαντάστικό με πολύ όμορφες γραμματοσειρές…

Ώρες ώρες γίνεσαι τραγικός…

Η ζωή από μόνη της είναι τραγική φίλε μου…

Αν βάλω παραγγελιά σου στο πάρτυ εμένα να με χ#σεις…[size=1][/size]

oreo to site !

μου φαινεται καπως ψυχρο… :?

kai mena, kai ligotero rock :slight_smile:

ψυχρή είσαι εσύ :stuck_out_tongue: :lol:

Mια χαρά είναι…μπράβο! =D>

Καλά καλά θα το δούμε αυτό… Χαχαχα! Λαμόγιο!
Δεν πειράζει ο Κωστής που είναι φίλος μου θα μου βάζει ότι τραγούδια θέλω!
Τραγικέ τύπε! LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Άργησε λίγο αλλά έγινε. Όχι με υπογράμμιση βέβαια αλλά με bold :stuck_out_tongue:

Άργησε λίγο αλλά έγινε. Όχι με υπογράμμιση βέβαια αλλά με bold :P[/quote]

:wink: =D> =D> =D> =D> =D>

γουσταρω αλλαγες!
πολυ ωραια τα κατηγοροποιησατε!
μπραβο σας! :wink:

Να 'σαι καλά bluezlick.
Υπάρχουν και κάποιες άλλες αλλαγές κατά νου που ελπίζουμε να ολοκληρωθούν αυτές τις μέρες.