Το σάουντρακ του θρόνου

Πλάτσα πλάτσα πλούτσα, με χεις κάνει λούτσα… :stuck_out_tongue:

Στα χρονικά του ιντερνετ (τουλ στα δικά μου χρονικά του ιντερνετ) ΔΕΝ πρέπει να έχει ξαναυπάρξει τόσο ΚΑΜΜΕΝΟ/ΚΑΤΕΣΤΡΑΜΜΕΝΟ thread, ποτέ!!! :rockon:

Αγαπητέ συμφορουμίτη, με τι ντύνεις την 3η αγαπημένη σου φυσική ανάγκη μετά το φαγητό και το σεξ?

Όποιος δεν βάζει τον ΎΠΝΟ στην 3άδα είναι ΨΕΥΤΗΣ :lol::stuck_out_tongue:

(και για να είμαι on topic δεν έχει OST…)

Τπτ αλλά λόγω αισθητικής ένας GG Allen είναι ότι πρέπει:p

Εντάξει, προσκυνώ κόκκινο ρούμι.
Κόκκινο Ρούμι - Σύλας σημειώσατε 1 (στο θέμα αφόδευσις μετά μουσικής)

Φίλε Σύλα, δε θέλω να το πάρεις προσωπικά αλλά αν δεν βγάλεις το Δρακουμέλ από το άβαταρ θα πατήσω ριπόρτ! :evil:

^Τιμιότητα

[Ναρκισισμός μόουντ οφ]

Λοιπόν πες όμως τι είχες κατά νου όταν άνοιγες το τόπικ. Πάντως αυτοί οι Qemists, η θεική ανακάλυψη του μπλίντιν, πρέπει να 'ναι πολύ ον τόπικ. Χώρια που ακούγονται άνετα σε αρκετές στιγμές, έχουν και συμμετοχή του Πάτον, που στο αρχικό ποστ εδώ μέσα είχα πει ότι είναι τρελό αγχολυτικό για το θρόνο.

Χαλαρα.

έχω την αίσθηση πως μουσική και χέσιμο δεν πάνε μαζί διότι την ώρα του σφιξίματος ελλατώνεται η ικανότητα του ακούειν. διάβασμα και μόνο διάβασμα λοιπόν!

φίλε TRAMPAKOULAS και το διάβασμα είναι μια καλή λύση απλά αν το παρακάνεις μπορεί να σταματήσεις τη ροή του αίματος προς τα κάτω άκρα τα οποία πιεζόμενα από τα αγκωνάκια σου κοκκινίζουν.

@RED RUM εμ αυτό ακριβώς. Καλή μουσικούλα που να βοηθάει στο χέσιμο.

Φίλε μου πρόσεξε τα λόγια σου γιατί σε κανά δυο-τρία χρονάκια θα είμεθα κοντοχωριανοί εις το παγωμένο London.

Μάγκα, έχει δίκιο, σε βάζουμε και στο σπίτι μας…ΝΤΡΟΠΗ[-X:!:

σου δίνω δίκιο γιαυτό και η διαδικασία δεν πρέπει να κρατά πάνω απο 10 λεπτά
εν τω μεταξύ είδα και πως έγραψα το ελαττώνεται και ανατρίχιασα…

:-({|=Κανενα Mozart, Vivaldi, Back κ.ο.κ εκει που καθεσε ήσυχος ακους ενα πλατς και τελειωσες

χαλαρα στο τοπ 10 των καλυτερων θρεντ εβερ…

λοιπον…αναλογα με την περισταση…

judas priest-heading out to the highway
grim reaper-when heaven comes down
exodus-and then there were none
dokken-heaven sent
manowar-gates of valhalla
pantera-message in blood(για γερες καταστασεις)
pink cream 69-rolling down a thunder(για τις πολυ γρηγορες)
dio-holy diver
riot-run gor your life(αυτο το ακουν οι αλλοι)
warlock-after the bomb(για το τι γινεται μετα)

θα μπορουσα να γραφω πολλα ακομα γιατι παω συχνα…αλλα ειναι αργα τωρα κ βαριεμαι…

:lol2::lol2::lol2:

Παπαρδέλας θεός. Εσύ φρόντισες και την αλληγορία.

Ρε παιδιά, εγώ στο θρόνο δεν περναω πολυ ωρα. Ούτε η εισαγωγή δε θα τελειώσει αμα βάλω κάτι, οπότε δεν έχω σάουντρακ.

ρεβυθια εχεις φαει?

εγώ απ την άλλη συνήθως ένα e.p. το χω για την πλάκα μου.

Εδώ έχω φάει κάτι βρώμικα που τους άλλους τους έστειλαν για μέρες και γω τίποτα. Κάνα πεντάλεπτο το μέγιστο.

ΧΑΧΑΧΑ.Ε, γι αυτό έχεις λιώσει στη μουσική… :stuck_out_tongue:

Δεν το πιστευω με την καμια οτι βαζεις στο χωρο της τουαλετας ep εστω και αντιγραμμενο cd ΕΣΥ!:stuck_out_tongue:

Παντως για τη διαρκεια εγω παντα τρωω αρκετη ωρα γιατι αφου εχω τελειωσει συνεχιζω να ακουω μουσικη,να διαβαζω η να χαζευω στο λαπτοπι!:smiley: