Ειδήσεις από όλο τον κόσμο

μαρεσει που μετά από αυτό νομίζεις οτι έδωσες μια ωραία σημασία σε όλα αυτά…
θα το παρω σαν αστειο…δεν γινεται αλλιως…

πάντως …

[I]είμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ πως θα συμβεί σε χώρα με τεράστια υπογεννητικότητα είναι σιγά σιγά να χαθεί το φύλο των κατοίκων της εκάστοτε χώρας (αναφέρομαι στα χαρακτηριστικά προσώπου/χρώμα σώματος).[/I]

αυτά ειπε κατά λεξη ο πρόεδρος(?) της χρυσής αυγής σε ομιλία του σε ξενοδοχείο της λαρισας πριν από 1,5 χρόνο…

α καλά…είδα τι έγραψες τώρα…
θάνατος σε όλους τους ξένους…πρέπει να μείνει η μούρη σου στους αιώνες.!!(για το μυαλό σου δεν λέω.)

Κρίμσον δε με διαβάζεις και με στεναχωρείς.

Το φύλο των κατοίκων της χώρας έχει χαθεί προ πολλού με τόσο πουστριλίκι στην τιβί πάντως.

δεν είναι οτι δεν σε διαβαζω…οτι δεν σε καταλαβαίνω είναι…:stuck_out_tongue:
αν και μόλις είδα όλα τα ποστ του Spriggs BBQ…την πάτησα

*κλαίω με το σχόλιο για την Tv

Παντως ουτε ελληνικα δεν ξερουν να μιλανε οι Ελληναρες.

Ο ενας ‘‘τι παρυσταννεις’’, ο αλλος ‘‘θα χαθει το [U]φυλο[/U], δηλαδη τα χαρακτηριστικα προσωπου’’. :lol2:

Αμα θελεις να το παιξεις Ελληναρας, καν’το σωστα τουλαχιστον.
ΑΜΟΡΦΩΤΟΙ ΠΙΘΗΚΟΙ.

Θάνατος σε :

Αναρχικούς,Δημοσιογράφους, Αριστερούς, Πολιτικούς, Χουλιγκάνους, Τραπεζίτες και λοιπά.

Έπειτα θα μπορούμε να σκοτώσουμε και τους δεξιοφασίστες.

Αν και πολύ φοβάμαι πως αν ζούσε ο Αδόλφος, ο πρώτος που θα σκότωνε θα ταν ο Crimson_Idol.

Τέλος πάντων. Καληνύχτα Λαμόγια LEFTWINGERS

Εδιτ:
@ Νightsky

http://el.wiktionary.org/wiki/φύλο

η 2 ετυμολογία είναι τι βλέπεις αυτή την στιγμή από μένα.

μην πιάσει κανείς την ορθογραφία μου ή οτι άλλο…εχω δηλώσει οτι είμαι σχεδόν αμόρφωτος…
άρα δεν μετράει:p

*ξέρω

[B]edit[/B] πάλι εμένα πρώτο ρε παιδιά!!! αμα ξυπνήσει ο χιτλερ εδώ είμαι…σκατά…προχθές μου έκλεψε την θεση στην ουρά ενα πίθηκος…σήμερα με σκοτώνει ο χιτλερ…πουτάνα ζωή, μόνο εμένα.

γελαω που εψαξε στο google να δει αν εχει δικιο
τελικα βρηκε αυτο και χαρηκε

Το ‘‘επιτάφιε’’ είναι όνομα συμφορουμίτη…

Κοίτα, στην προκειμένη αυτό που λες δε στέκει… Ό,τι και να ήσαν, ασχέτως δηλαδή χρώματος, θρησκείας, πολιτικών πεποιθήσεων κλπ, ήσαν παιδιά και δεν έφταιγαν σε τίποτα… Όλοι έχουμε τα πιστεύω μας, αυτός όμως δεν είναι λόγος να βγαίνουμε έξω και να ‘‘θερίζουμε’’ τον κοσμάκη, επειδή δεν γουστάρουμε τους χ, ψ κλπ…
Το άτομο είναι ψυχάκιας και θέλει κρεμάλα… Δεν αφαιρείς έτσι απλά εκατό ψυχές επειδή δεν γουστάρεις τους ξένους ξέρω εγώ ή προφασιζόμενος (και καλά) ότι το έκανες για το ‘‘καλό της ανθρωπότητας’’. Αυτά είναι κωμικοτραγικά. Ο τύπος είναι Δολοφόνος (με το δ κεφαλαίο)… Μακάρι να πάρει αυτό που του αξίζει…
Και όσον αφορά τον εικοσάχρονο Ινδό… Εσένα, προσωπικά, θα σου άρεσε αν οι δικοί σου φεύγανε για κάπου καλύτερα και εκεί ξέρωγω που έχουν δουλέψει, έχουν ‘‘φάει’’ τα νιάτα τους κάνοντας τόσες θυσίες για να μη σου λείπει τίποτα σε μία ξένη χώρα, να σου’ρχεται ο άλλος και να τα ‘‘γκρεμίζει’’ όλα …[I]για το καλό της ανθρωπότητας[/I] και καλά; Ήταν ένα παιδί σαν όλα τα άλλα, αυτό δεν αλλάζει και τα σχόλια ‘‘έκανε χάρη στην ανθρωπότητα’’ κλπ. καλύτερα να λείπουν…κάποια πράγματα καλύτερα να τα κρατάμε για τον εαυτό μας!

Γελάω που σαν κουφιοκεφαλάκγης που είσαι νόμιζες ότι το πόσταρα για να επιβεβαιωθώ εγώ.

Για να κάνω ρεζίλι τον Nightsky το κανα, σε όλους αυτούς που θα πίστευαν τις βλακείες που λέει.

Φέρτε κι άλλους να μου την πούνε ρε.

Silent WInter όλοι αυτοί που ήταν στην κατασκήνωση, ήταν παιδαρέλια και στην πλειοψηφία τους μέλη κόμματος οπότε άσε τις επικλήσεις στο συναίσθημα και τα “μπορεί να είχαν να ταίσουν παιδιά”. ΠΑΡΑΣΙΤΑ ΗΤΑΝ και θέλανε πάτημα.

Κωμικοτραγικό επίσης είναι αυτό που λες εσύ, που από τη μία λες πως δεν είναι αστείο όταν λέω εγώ “έκανε χάρη/καλό στην ανθρωπότητα” και από την άλλη εσύ ΚΡΙΝΕΙΣ ποιος πρέπει να πεθάνει. ΞΥΠΝΑ ΚΑΙ ΕΛΑ ΜΕ ΜΕΝΑ.

η αντιθεση στο τελικα σου λεει κατι ;

Και εγω παντως θα ηθελα να εξαφανιστει απο προσωπου γης το 80% των ανθρωπων, δηλαδη αυτοι που περιοριζονται σαν τα ζωα στο τριπτυχο feed-sleep-mate.
Το 19% να παει για εντατικα μαθηματα αναπτυξης πνευματος, συνειδησης και σκεψης μιας και τους κατανοω, τους συμπονω και πρεπει να βοηθηθουν.
Ε και το 1% ειναι οι ανθρωποι που εχουν την πραγματικη εκτιμηση και σεβασμο απο εμενα και μονο με αυτους αξιζει πραγματικα να συνδιαλεγομαι και να επικοινωνω.
:blues:

Αλλα να που επιλεγω να βοηθησω οσο και οπως μπορω τον καθε συνανθρωπο μου, οχι να φαντασιωνομαι μαζικες σφαγες. Οποτε αναγκαζομαι να τρωω στη μαπα ολη την πλεμπα αυτου του κοσμου. :lol:

Λαμογιο LEFTWINGER. Aπλυτο παντα. :dance:

edit:

παλι εμενα πρωτο ρε παιδια ??

Αχαχαχα, κλαιω ρε μαλακα Κριμσον, εισαι θεος !! χαχαχα ! :bow::smiley:

Τουλάχιστον είσαι αλτρουιστής!!

Κανένας μοντερέιτορ δεν υπάρχει εδώ;
Η προτροπή σε θάνατο κάποιου θεωρείται και σοβαρό αδίκημα. Για να μην μπλέξει το φόρουμ το λέω… για τον άλλον τι να πεις… η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά (γι’ αυτό υπάρχουν ψυχιατρεία… ή, ακόμα καλύτερα, γκουλάγκ!)

To θρεντ ‘‘ευθυνης και αυτοκριτικης’’ περιμενει ε. Μην τα διαγραψετε τελειως.
[B]Το τρολλειν εστι φιλοσοφειν. [/B]

Προτροπή. ο St. Anger το 'πιασε. Οι πιο προσεκτικοί θα κατάλαβαν και το ανάποδο μήνυμα στο προτελευταίο ποστ.

Ok, Spriggs BBQ το κούρασες.

Με το ίδιο σκεπτικό τότε, να σκοτώσουμε και τους φασίστες και όλους.
Ντάξει, άποψη σου… Η αλήθεια όμως είναι αυτή. Άσχετα από τα πιστεύω τους ήσαν νέοι άνθρωποι… και νέοι να μην ήσαν πάλι τα ίδια θα υποστήριζα… Το έγκλημα ήταν αποτρόπαιο και ο τρόπος που το διέπραξε δείχνει και άλλα πράματα…

Ήταν κάπως αντιφατικό αυτό που είπα… Αλλά συγγνώμη κιόλας τί θα 'πρεπε να πω για κάποιον που έκανε ό,τι έκανε; Να του πω και ‘‘μπράβο’’ μήπως; Και δεν έκρινα ποιός πρέπει να πεθανει και ποιός όχι…αλλά όχι ότι δε θα του άξιζε κιόλας…
Τέλος πάντων, καλώς ή κακώς άλλοι αποφασίζουν για αυτά… αυτοί ξέρουν καλύτερα… ας του δώσουν λοιπόν αυτό που του αξίζει…

Δεν έχω κάποιο πρόβλημα μαζί σου (μην το παίρνεις προσωπικά) ούτε τάσσομαι υπέρ κάποιας ιδεολογίας -απλώς εξέφρασα την γνώμη μου πάνω σε κάτι που με ενόχλησε… Και ούτε είμαι κατά αυτών που υποστηρίζουν ‘‘κάτι’’ που δε συμβαδίζει με τα πιστεύω της πλειοψηφίας. Θέλω να πω ότι δε θα κρίνω εσένα, επειδή λόγου χάρη δεν γουστάρεις τους ξένους, τους αριστερούς, τους δεξιούς, τους αναρχικούς κλπ., αλλά θα (επί)κρίνω τις ακραίες θέσεις σου πάνω σε κάποια θέματα… Η λύση δεν είναι να σκοτώνεις ανθρώπους για να υποστηρίξεις τις θέσεις σου… αυτή τη ‘‘λογική’’, ναι…θα την (επί)κρίνω…

οκ το λήγω εδώ ειρηνικά κι όμορφα :slight_smile:

Μάλιστα.

Λενε οτι ισως τον βαλουν στις πολυτελεστερες φυλακες του κοσμου, οπου το ‘‘κελι’’ ειναι ουσιαστικα ενα μικρο διαμερισμα με ψυγειο, κουζινα και τηλεοραση. Χωρις καγκελα αλλα με πορτα και τζαμι.
Σαν σε ξενοδοχειο φαντασου…