Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 1)

Άρα δηλαδή δεν πα να κλέβει η ΝΔ, δεν σε πειράζει, αρκεί να μην είναι στην εξουσία ο ΣΥΡΙΖΑ. clap

Χαχαχα αυτό κατάλαβες?
Τεσπα, εγώ πλέον στα 30 μου (κι αυτά περασμένα) έχω μάθει να κρατάω πισινές και να μην τρώω ότι μου σερβίρουν, ίσως κάποια στιγμή μαθευτεί η αλήθεια ίσως και όχι, αν όντως έχει δίκιο ας πήγαινε σε εναν εισαγγελέα και ας έκανε την δουλειά του μετά.

Κάποιος να ενημερώσει τον BAN να εμπλουτίσει την υπογραφή του.

επρεπε να δημοσιευτουν τα ονοματα, ανεξαρτητως τι λενε εισαγγελεις και λοιποι γελιοι;
οι φατσες και τα στοιχεια των φρικιων και των πορνων καλως δημοσιευτηκαν;
τα στοιχεια για τα μωρα των αλλοδαπων καλως εδωθησαν;

Ξύπνιε, ας πήγαινε στον εισαγγελέα την λίστα και μετά ας την δημοσίευε αν ήθελε το καλό του τόπου. Και ασε τις ειρωνίες αν δεν γνωρίζεις. Γκεγκε?

Να πάει στον εισαγγελέα την λίστα για ποιον λόγο?

Στον εισαγγελέα, στην Βουλή, ας το πήγαινε κάπου να λυθεί το μυστήριο τελοσπάντων

σιγά μην την πήγαινε και στον μίκυ μυστήριο

κράτα μια πισινή για τα συμφέροντα που εξυπηρετεί ο μίκυ μάους, εκτός κι αν δεν έχεις περάσει τα 30 κι είσαι κι εσύ χάπατο.

Μεγάλε τέτοιες ατάκες ούτε ο Αρκάς ή μήπως είσαι εσύ από πίσω?!?!

βρε σαντοου…στο σαπιο το συστημα θα πηγαινε να καταδωσει τους σαπιους;

shadowking69, εμενα δεν θα μου δωσεις μιαν απαντηση;

Ρε φίλε προσπαθώ πραγματικά να καταλάβω τι εννοείς.

Τη λίστα την είχε παραδώσει η Λαγκάρντ στην ελληνική πολιτεία και θες να μου πεις οτι για να μην λεχει μπλεξίματα ο Βαξεβάνης έπρεπε να την ξαναπαραδώσει στην ελληνική πολιτεία?

Δεν γνωρίζω για πιο ακριβώς θέμα μιλάς, αν εννοείς για την περίπτωση της πόρνης που είχε aids ναι καλώς δημοσιεύθηκε διότι είναι θέμα δημόσιας υγείας αν και εκεί αν δεν κάνω λάθος πρώτα έγινε σύλληψη και μετά δημοσίευση. Τώρα αν αναφέρεσαι σε κάτι άλλο δεν το γνωρίζω και δεν έχω άποψη.

ε αυτο σου λεει. αν δεν θελει να εχει μπλεξίματα να καθεται στα αυγα του. και σαν δημοσιογραφος να μας ενημερωνει για την τιμη της πατατας και για το γκολ οφσαιντ της αελαρας

σαντοου. γιατι να μην γινει δημοσιοποίηση ολων των ζωων που πήγαν με αυτες τις γυναικες? αυτοι δεν ειναι δημοσιος κινδυνος?

E ναι ας την πήγαινε, και ποιός του την έδωσε του Βαξεβάνη? Και γιατί βρέθηκε στα χέρια του και όχι στου Ευαγγελάτου ας πούμε ή του Χατζηνικολάου ή του Σωτηρακόπουλου βρε αδελφέ?

δεν είναι ίδιο μέγεθος και το ξέρεις. Παρόλα αυτά αν υπήρχε η δυνατότητα ας γινότανε και αυτό.

μολις το σκότωσες και πέθανε το θέμα. παμε παρακάτω

Γιατί αυτός είχε την θέληση και τα @@ να κάνει την έρευνα υποθέτω.

Αλλά προσπαθώ να καταλάβω ακόμα το σκεπτικό σου με το να παραδώσει κάτι που είχε ήδη παραδοθεί για να μην έχει μπλεξίματα.

Είχε χαθεί ας πούμε και έπρεπε να την πάει στο τμήμα απωλεσθέντων?

Ισως γιατι ειναι ο μονος από αυτους που θα τη δημοσιευε ξερω γω.

Κατα τα αλλα δεν σας ξαναμιλαω και σεις συμφεροντα εξυπηρετειτε εδω στο ροκινγκ.