Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 1)

Μετά από 5 χρόνια μνημόνια, δεν νομίζω ότι υπάρχουν πολλοί που πέφτουν από τα σύννεφα.

[QUOTE=matia;1680876]Υπομονή, ίσως και να έχουμε κάτι θετικό σχετικά σύντομα. Εντωμεταξύ βοήθησε και εσύ λίγο την κατάσταση αφού μιλάμε περί υπανθρώπων και λαμογιών γενικότερα, βγάλε το 7 για αρχή, δείξε λίγο καλή θέληση. Εκτός κι αν το έχεις για το 7th Son…[ με λες υπανθρωπο ή λαμογιο; Για να ξερω

Ήμουν συγκεκριμένος, τι δεν καταλαβαίνεις? Ρώτα τον ChrisP να σου εξηγήσει 8)

Βασικα θελω να μου εξηγησεις εσυ, εκτος αν ειςαι αφεντικο και θες γραμματεα

Λελεδοχιπστεράς !! #-o#-o
(αα και φυσικά του έφταιγε η Κωνσταντοπούλου :lol::lol: :stuck_out_tongue: )

στους υπολογισμούς ξέχασε να βάλει:

ναι σε 997 σελίδες χωρίς να διαβάσω ούτε μια.

[B][U]https://www.youtube.com/watch?v=i1t53Vmo5TU[/U][/B]

Μετά την ωραία δουλειά με την βαλαβανη, έχουμε την υπερπαραγωγή με τον βαρουφακη και τα ειδικά δικαστήρια. Επόμενος στόχος ξανά ο λαφαζανης μια που η ιστορία με την εισβολή σε νομισματοκοπεία, δεν έκανε μεγαλο γκελ στον κόσμο.
Μεγάλε τσιπρα, μοιάζεις με τον μαρινακη. Αναπολούμε τον σωκρατη πλέον.

Νομιζω εχω εκανα μια περιληψη με ενα προηγουμενο ποστ μου. Θελεις να αναφερθω σε κατι συγκεκριμμενο που δεν καλυψα; Επιςης δεν καταλαβα. Μου απαγορευεις να ασχοληθω με ενα σκανδαλο γιατι πρωτα δεν εχω ασχοληθει με ολα τα αλλα τα σημαντικοτερα;

  1. Δεν θυμάμαι να απαγόρευσα σε κανέναν το οτιδήποτε. Απλά ασχολείσαι με αυτό που μοιάζει για μια τεράστια φούσκα ενω υπάρχουν τόσα πράγματα που είναι αληθινά. Ε δεν το λες και απαγόρευση. Απορία ήταν πως γίνεται ενώ γίνονται κοσμοϊστορικά γεγονότα, να πας το θέμα στην βαλαβανη.
  2. Αν για αυτή την περίπτωση χρησιμοποιείς την λέξη σκάνδαλο, για όλα τα υπόλοιπα που κάνει αυτό τον καιρό ο συριζα με την βοήθεια των δεξιών, δεν μας φτάνει λεξικό ολόκληρο .

[B]edit[/B]. Ο Πανουσης που δεν είχε θέμα να αφήσει την καρεκλά του οποιαδήποτε στιγμή όπως απειλούσε τόσο καιρό, πλέον έχει μπει στο παιγνίδι εξόντωσης των αγκαθιών του κόμματος. Γεια σου ρε συριζα.

Απορία: εκεί στην Ελλάδα έχει πάρει κανένας χαμπάρι πως το Κυπριακό οδεύει προς επίλυσην; Στο εξωτερικό έχει γίνει μεγάλος ντόρος πάντως. :stuck_out_tongue:

Με τους δημοσιογράφους που έχουμε μπλέξει, σε 5 μήνες από τώρα, ο κόσμος θα αναρωτιέται πότε ενώθηκε η Κύπρος. Και πώς και γιατί αθωώθηκε ο Εφραίμ ενώ είχαμε ΣΥΡΙΖΑ/ΑΝΕΛ στην κυβέρνηση που ήταν πολέμιοι.

Γαμανε οι δημοσιογράφοι μας, και μπράβο τους. Απο τον όλεθρο που θα έφερνε ο τσιπρας, ολη μέρα παίζει το σατανικό σχέδιο της δραχμής,εξωγήινων, απαγωγών,. τανκς, και διαφόρων άλλων σοβαρών πλευρών.
προχθές στο σκαι ήταν 7 άτομα με τον παρουσιαστή, και ετσι χύμα συζητούσαν πως μπορει να φθαρεί η εικόνα αυτών που εχουν πει οχι για να φύγουν απο έδρες και κόμμα. Και μετά συζητάμε εμείς και μαλώνουμε χωρίς λόγο.

*Στην υπόθεση με το πλοίο των ναρκωτικών στενού συνεργάτη του μαρινακη, εκτός απο τον πρώτο θάνατο φυλακισμένου, είχαμε και την δολοφονία δεύτερου ατόμου που αναζητούσαν οι αρχές στον μισό πλανήτη. Η μεγάλη εκκαθαριστή λέγεται αυτό.


(Yannis Androulidakis)·
Γυρνάω από τη θάλασσα και πέφτω τυχαία πάνω στις ειδήσεις του ΑΝΤ1.
Στην αρχή λένε για την καταστροφή που επέφερε ο Βαρουφάκης στην οικονομία σε πέντε μήνες -400 τρις περίπου.
Μετά για τις καταστροφές που θα παθαίναμε αν βγαίναμε από το ευρώ και γυρίζαμε στη δραχμή και τις ακόμα χειρότερες που θα πάθουμε αν βγούμε τώρα.
Επειτα, για τις καταστροφές που πάθαμε μένοντας στο ευρώ με την αύξηση του ΦΠΑ και την κερδοσκοπία.
Μετά για την καταστροφή που έπαθε η αγορά από τον έλεγχο κεφαλαίων και δεν αγοράζει κανείς τίποτα.
Μετά για την καταστροφή που πάθανε τα νησιά που είναι όλα άδεια.
Μετά για την καταστροφή που πάθανε οι τουρίστες -που έχουν γεμίσει τα νησιά- επειδή δεν τους δίνουν απόδειξη.
Μετά για την καταστροφή που πάθανε τα άδεια νησιά από τους τουρίστες που τα γεμίσανε και μεθάνε και πέφτουν στα πεζοδρόμια.
Οταν η Χούκλη είπε ‘‘Και τώρα οι αθλητικές μας ειδήσεις’’, δεν άντεξα και το έκλεισα.
Σας παρακαλώ αν έχει φάει 5 ο ΠΑΟΚ να μου το πείτε με τρόπο…

:lol::lol::lol:

Δεν ξέρω αν είναι το κατάλληλο τόπικ, τεσπα.

Γνωρίζει κανείς τι μπορεί να γίνει στην παρακάτω περίπτωση εκτός από ντομάτες στα Γοριλάκια, πχ καταγγελία στον Δήμο ή αλλού;

http://www.parallaximag.gr/observatory/rixe-ligo-tsimento-sto-dentro-mporeis

εντιτ, δεν τους χάλασε

*Μετά τη σημερινή δημοσιοποίηση του θέματος με αυτή την ανάρτηση ο Δήμος Θεσσαλονίκης προέβη σε επιτόπια έρευνα και υποχρέωσε παρουσία αστυνομίας τον επιχειρηματία να επαναφέρει το πεζοδρόμιο στην προτέρα του κατάσταση επιβάλλοντας πρόστιμο.

Ένα μπράβο στη κυβέρνηση. Μόνο αυτή θα μπορούσε να φτιάξει νόμο για να βγει ο Ξηρός και τελικά να βγάλει τον Παπαγεωργόπουλο. Άντε και τον Άκη τώρα.

συμφωνω με κραμπς, ηταν κινηση μεγαλου παιχτου να βγαλουν απτην μπουζου τον παπαγεωργοπουλο.

Αν στις εκλογές του Γενάρη είχε επανεκλεγεί ο Αντωνάκης, θα τον είχε βγάλει με εκλογική αμνηστία απ’τον Φλεβάρη

Εύα Καϊλή γαμιέσαι μωρή ξεκολιάρα. Καλά σου έκαναν και στην πέσανε οι αναρχικοί στην Αντίπαρο. Θίχτηκε κιόλας το τσόκαρο που το παίζει και πολιτικός.

Μιλάει το troll που το συνάφι του γέννησε τον ξηρό και τον παπαγεωργόπουλο…πόσο πιο άθλιος πια…πλησιάζεις επικίνδυνα επίπεδο ξεροκεφαλιάς και χρυσοψαρισμού γαύρου…μαριναρισμένου κιόλας…