Ειδησεις απο την Ελλαδα (Part 1)

Μιας και ποσταρα βιντεο στα οφ τοπικ απο το τρισαγιο του Παπανδρεα πριν καμια βδομαδα, μολις πληροφορηθηκα πως η τυπισα ακομα διατηρει πολιτικο γραφειο! Εχω μια προταση λοιπον…

Παμε σαν αλλοτε…

[SPOILER]

Εδω ο οδυρμος…

Και εδω η σημερινη τσε γκεβαρισα…

[SPOILER]Ρε συ Δημητρουλα, γιατι δεν βαζεις και συ υποψηφιοτητα?

Πολιτικο γραφειο εχεις. Ε αφου το εχεις, αξιοποιησε το![/SPOILER]
[/SPOILER]

[/QUOTE]

Δεν την χορταίνω.
Θέλω και άλλες φωτογραφίες της Τσε Γκεβάρισας

20 δεπτερολεπτα βιντεο και κοντεψε να μου πεσει το σαγονι.
Τα πιστευει αυτα που λεει? Απορω

:lol2: Και γιατί δεν μας έβγαλε με τις γνωριμίες του από το μνημόνιο τόσα χρόνια; Επειδή δε του έδιναν καρέκλα στη Βουλή; Πφφφφφ… Κι αυτός προδότης :stuck_out_tongue:

Πολύ σοβαρότερος από όλους ο Πρόεδρος.

Όχι και από όλους, ο ΒαΖα τον έχει για πρωινό

Τι να κλασουν τα γατακια :!:

Ρεμπέτικα - Jurassic Park

Την ΑΡΡΩΣΤΙΑ Λαπαβίτσα στο καινούργιο ΓΑΡΓΑΡΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΤΕ Ε

Μετα απο αυτη την αποκαλυψη χανω πασα ιδεα


Ένας ειναι ο πρόεδρος
Σάββα ηγέτη ανέμισε την ΧΑΙΤΗ

.
[B]Σε αυτες τις εκλογες, ο χριστοπιστιας και οι κοτες δεν συμμετεχουν πλεον:[/B]

Ωστοσο συνεχιζει σταθερα ο παλιομοδιτης οικολογος:


[B]
αλλα και ο τσιφλικας που στις προπροηγουμενες εκλογες ελαβε μια ψηφο (την δικη του). Δεν ξερω ποσοι τον ψηφισαν στις προηγουμενες:[/B]

Το Τμήμα Δικαιωμάτων του ΣΥΡΙΖΑ, σε ανακοίνωσή του, συνδέει τον [B]Μάρκο Μπόλαρη[/B] με την [B]υπόθεση διαπόμπευσης των οροθετικών γυναικών το 2012 [/B]και αναφέρει ότι η υπουργοποίηση τόσο του πρώην στελέχους του ΠΑΣΟΚ όσο και του Δημήτρη Καμμένου «προσβάλει τα δικαιώματα, τις αξίες και τις πολιτικές αρχές» του κόμματος.

Έκπληξη για την αγανάκτηση του τμήματος Δικαιωμάτων του ΣΥΡΙΖΑ αναφορικά με την υπουργοποίησή του εξέφρασε ο Μάρκος Μπόλαρης, μιλώντας στον ραδιοφωνικό σταθμό Αθήνα 9.84 και λέγοντας ότι το 2012 [B]δεν είχε ευθύνη ως υφυπουργός Υγείας [/B]για την υπόθεση διαπόμπευσης των οροθετικών.

Σύμφωνα με τον κ. Μπόλαρη, ο υφυπουργός δεν είχε αρμοδιότητα για όσα έκανε ο υπουργός. «Επειδή, όμως, ο υπουργός πήρε μια απόφαση η οποία καταγγέλθηκε, κατά την άποψη αυτών που εξέδωσαν την ανακοίνωση ευθύνεται ο υφυπουργός», πρόσθεσε.

«[B]Ούτε αρμοδιότητες είχα, ούτε καμία εμπλοκή στο θέμα[/B] και απορώ με πόση προχειρότητα μπορεί να χειριστεί κανείς ένα ζήτημα, το οποίο αφορά πραγματικά δικαιώματα και αυτών που είχαν εμπλακεί, αλλά και αυτών που καταγγέλλονται σήμερα με ανακρίβεια και αναλήθειες στα όρια της συκοφαντικής δυσφήμησης», σημείωσε ο υφυπουργός Αγροτικής Ανάπτυξης.

Αναφορικά με το ενδεχόμενο να υποβάλει παραίτηση, είπε: «Δεν νομίζω ότι πρέπει να κάνω κάτι, γιατί δεν έχω καμία εμπλοκή. Με αυτά τα θέματα έχει ασχοληθεί η δικαιοσύνη κ.λπ… Καμία εμπλοκή πουθενά… [B]Δεν θα κάνω απολύτως τίποτα[/B]».

Ε βέβαια, όλοι θυμόμαστε την οργισμένη αντίδραση του σοσιαλιστή υφυπουργού, που τόνισε την κανιβαλιστική φύση της “καταγγελίας” Λοβέρδου . Πολύ καλά έπραξε τότε ως ανώτατος διοικητικός υπάλληλος του υπ. υγείας και έκραξε τον υπουργό ως άσχετο με την ιατρική. Α ρε πασοκοσυριζέοι “Ό,τι είναι νόμιμο είναι και ηθικό " version 2015”

Λύσσαξαν οι ελληνόψυχοι χριστιανοταλιμπάν.

Κλαίω με ορισμένα σχόλια!! :lol:

“ΑΝΕΞΙΘΡΗΣΚΙΕΣ και ΚΟΥΡΑΦΕΞΑΛΑ και ΤΖΑΜΙΆ για τους ΙΣΛΑΜΙΣΤΕΣ ΑΡΑΠΑΔΕΣ ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ”

“Οι άπλυτοι Συριζαίοι σατανάδες θα τα ρημάξουνε όλα. ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΞΗΛΏΣΟΥΝ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ.”

[SPOILER]Η Θρησκεία μας δείχνει οτι ειμαστε ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ απο τους άλλους τους ΕΥΡΩΠΑΙΟΥΣ που ειναι ΠΟΛΥΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΙ και ΕΘΝΟΜΗΔΕΝΙΣΤΕΣ. Είναι ΕΘΝΟΜΗΔΕΝΙΣΤΙΚΟ να είναι τα ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ στο σχολείο προαιρετικα. Το να είναι προαιρετικα ειναι ΑΙΡΕΤΙΚΟ. Ο Πάπας που είναι ΑΙΡΕΤΙΚΟΣ τους τα έβαλε αυτά στο μυαλό ΑΝΕΞΙΘΡΗΣΚΙΕΣ και ΚΟΥΡΑΦΕΞΑΛΑ και ΤΖΑΜΙΆ για τους ΙΣΛΑΜΙΣΤΕΣ ΑΡΑΠΑΔΕΣ ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ και για μας ΔΙΑΛΥΣΙΣ. ΑΜΟΡΦΩΤΑ ΤΑ ΘΕΛΟΥΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΣΑΝ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥΣ. Μην μιλάτε για τον ΠΑΤΡΙΑΡΧΗ διότι κάνει τάτσι-μίτσι-κότσι με τον ΠΑΠΑ ο οποίος είναι ΑΙΡΕΤΙΚΟΣ. Θέλουνε το ΚΑΚΟ του ΕΘΝΟΥΣ. Τι λέει η ΕΚΚΛΗΣΙΑ; Τι λέει η Νέα Δημοκρατία; Κύριε Μεϊμαράκη ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ. Αφήστε τα ΕΣΩΚΟΜΜΑΤΙΚΑ και ασχοληθείτε με την ΠΑΙΔΕΙΑ και τα ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ. Οι άπλυτοι Συριζαίοι σατανάδες θα τα ρημάξουνε όλα. ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΞΗΛΏΣΟΥΝ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ.[/SPOILER]

Επικές στιγμές χθες…



Μπραβο αγορι μου. Μας εκανες υπερηφανους.

τάτσι-μίτσι-κότσι
tatsi-mitsi-kotsi

Awkward ξαδερφια απο το χωριο.