Αγαπημενη ιστορια στα κομικς

Ποια ειναι η αγαπημενη σας ιστορια απο ολα τα ειδη κομικς?εγω θα σκεφτω αργοτερα και θα απαντησω γιατι ειναι δυσκολο να επιλεξεις:):-k

Kλειδώστε το. Τώρα!

1 Like

Άνετα

http://disneycomics.free.fr/Ducks/Rosa/kalevala/Thumbnails.html

εδιτ: Πωω, ποσο γκεη φαινεται πλεον το δικο μου :frowning:

επος.:bow2::bow:προσκυνω την τεραστια αυτη ιστορια.τεραστιο:respect:
ον τοπικ.δυσκολα θα πωενα φτωχο γεροντακι,αιχμαλωτη του χειμαρου της αγωνιας,γραμμα απο το σπιτι.ακομα να διαλεξω τελικα:p

Revolutionary Girl Utena απο [B]BePappas[B

Eπειδή ντεν παίζει να βάλω μόνο Σλέιν. Οι ΠΟΛΥ αγαπημένες μου, είναι οι εξής:

+1000000000

Frank Miller και μλκιες:p…

SANDMAN(ολα!!!)

INCAL(Moebious ρεεεεεεεεεε!!!)

WATCHMEN(μουρ και τα μυαλα στο μπλεντερ)

Nausicaa of the valley of the wind(Μιγιαζακι,ο μεγιστος)

Corto Malteze,η μπαλαντα της αλμυρης θαλασσας

ψιτ, εσύ ο αποπάνωνες.
Προλαβαίνεις να κάνεις εντιτ αυτό που είπες για το μίλλερ, πριν μπει ο ΒικΒέγκα και γίνει της Κορέας! :stuck_out_tongue:

Περιμενω πανοπλος!!!:p8)…Come and get some!!!

σοβαρα ομως ποσο πολυ γαμαει αυτο

κι αυτο

Και αυτο το βουτηξα απο τον κσ9 και γαμησε.

θελω τις συνεχειες

Βουτηξες τον πρωτο τομο??Βουτα και τον δευτερο που γ@μ@ει και εχει τρελες καφριλες μεσα…αναμενετε συντομα και το τριτο…

οχι, τον δευτερο βουτηξα :stuck_out_tongue:

Tσαντιστηκα σε καποια φαση με τον κωλογερο :expressionless:

ε,βουτα και το πρωτο,εξισου κορυφαιο…καλα,σπαει @@ οντως ο κωλογερος καποια στιγμη(ο Κουοτερμεην,αν λεμε τον ιδιο,που γενικα ειναι πρηξας)…αλλα Mr Hyde ρουλς στον δευτερο και κανει και επικη καφριλα…

Nαι αυτονανε. Πορνογερος, σταδιαλα.

Και ο οντως η καφριλα με τον αορατο ηταν για πολλα μπαουνταουνζ. :respect:

Lupin τι τον ενθαρύνεις βούτα και βούτα, θα μείνω χωρίς comics:p

:lol::lol::lol:Δανεικα κ αγυριστα που λενε??:lol:

εδώ κοτζάμ psp είναι αγύριστο στα κόμιξ θα κολλούσε…σκωτσέζος παίδι μου τι να πέριμενεις από δαύτους:!:

και να ειμαι οντόπικ συμφωνω και εγώ για Watchmen, V for Vendetta, League, Sin city, 300 επίσης Μπλεηκ και Μόρτιμερ γουστάρω πολύ (παίζει να μαι ο μόνος αλλα παιδική αγάπη είναι αυτή!). Νταξ τι να λέμε τώρα για Σκρούτζ, Μίκυ μυστήριο κλπ ντίσνευ8)

Πλακα πλακα να στο γυρισω το πσπ η να το αφησω δω περα? Δεν τοχω ανοιξει μια φορα ενα εννιαμηνο πουμαι δω περα και βαριεμαι να το κουβαλαω…

Και ο Μπλεκ gamay