Τι πικαπ να πάρω

ε δν είναι πολλά ρε . καμια 70αριά . ο τζεφρυ φταίει , θα έκανα φέτος κάτι παραγγελίες τούμπανες , αλλά τώρα μετράω αν τα ψιλά φτάνουν για το μαρκετ . #-o

είσαι 19 και έχεις 70 …
είμαι 27 και έχω …0…!!

αυτό πρέπει να αλλάξει.!!

#στείλτε μου κανα pm αν γνωρίζετε που μπορώ να βρώ βινύλια online.

Εχει παρει κανεις απο pixmania.com ?

Νταμπλ ποστ

Εγω τελικα τσιμπησα το απο κατω

Pro-Ject Debut III

Έχω πάρει φωτογραφίκη και dvd-player από εκεί - και τις δύο φορές ήταν άψογοι…

Θενξ για το ινφο αλλα τελικα προτιμησα ebay λογω τιμης :wink:

η οποία είναι?

245 μαζι με shipping

Από πια χώρα ο πωλητής?
Ρωτάω γιατί φοβάμαι να αγοράσω ακριβά πράγματα εκτός ΕΕ για να μη περάσουν τελωνείο.

Εντος ΕΕ ειναι,Γερμανια

Μια χαρά τότε :slight_smile:

σουπερ εισαι , μην το συζητας καν

κ πολυ καλη τιμη

Αν ειχα λεφτα μεχρι που το τσιμπαγα κ εγω για 1ο πικαπ ειναι πολυ καλο

Καινουργιο να υποθεσω ε ?

Δες κ μια πολυ σωστη κριτικη

Summing Up
Suffice it to say that the performance of the Pro-Ject Debut III startled me with the level of musical realism possible at this price. Its shortcomings vs more expensive gear were clearly audible, but the Debut III would be an excellent first turntable to suck an incipient if not quite budding audiophile into the hobby. So listen up, youts: Bag those MP3s and get into vinyl. But don’t be tempted to upgrade the cartridge on this baby?the Ortofon OM 5E is just fine. Instead, take the cash you’ve saved, buy a record-cleaning machine, and hit those used-vinyl stores and yard sales!

http://www.stereophile.com/turntables/pro-ject_debut_iii_record_player/

Ναι φιλε μου καινουριο
Θενξ για την κριτικη

ωραίος.!
άντε και στα δικά μας…κάποτε…:roll:

*σε ενα search Που πήγα να κάνω στο google για το “τι πικάπ να πάρω” πρώτο αποτέλεσμα είμαστε εμείς.!!
όποτε ρεμάλια προσέχετε τι λέτε…μην πάρουμε κανένα στο λαιμό μας.:stuck_out_tongue:

Το δεύτερο όλα τα λεφτά !!!

Ρε παλικαρια,να κανω μια ερωτηση…Ειχα διαβασει καπου οτι ειναι καλυτερα να παιζει το πικαπ με ανοιχτο το καπακι,δεν θυμαμαι το λογο ομως.Ισχυει?

Εγώ με ανοιχτό το καπάκι το παίζω πάντως ! Από τον πατέρα μου έβλεπα που το έκανε έτσι …! Δεν ξέρω γιατί αλλα θα ρωτήσω και θα σε πω! :wink:

Panasonic Kills Off Technics Turntables