Καπνίζετε?

sofi-k καμάρι μου με τι βαθμό πέρασες την τάξη;

…sth pentahmerh otan ola ta xazoxaroumena prospathousan na apodeiksoun pws einai antres pleon kai ginaikes antistoixa ,twra pou eimaste makria apo thn mama mas,arxizontas na kapnizoun oti vroun…lew den variesai egw tha parameninw anwrimo akoma den eimai toso <magas> bre :? …as akousw ligo mousikh gia< anohtous> =twisted sister…
die die suckers :twisted: :twisted:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

(Αν και μεταξύ μας, δεν ξέρω κατά πόσον εσύ δικαιούσαι να εκφέρεις άποψη… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :* Είσαι νεογνό καρκινάκι ακόμα…)

Ωραία, το 90% το ξεκίνησαν από μαλακία, αλλά…είναι ωραίο το τιμημένο! Πως θα γίνει τώρα; Και τέλος πάντων, ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΕΚΑΣΤΟ ΚΑΠΝΙΣΤΗ και στις καρέττα-καρέττα! Θα σας φάμε ρατσιστοκομπλεξικά αντικαπνιστόμουτρα…ΟΥΟΥΟΥ! (Α,μα πια!)

Και την φοβομουν μια τετοια απαντηση :lol:
Αν δεν απατωμαι συνομιληκα ειμαστε… :roll:

ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΕΚΑΣΤΟ ΚΑΠΝΙΣΤΗ και στις καρέττα-καρέττα! Θα σας φάμε ρατσιστοκομπλεξικά αντικαπνιστόμουτρα…

:lol: :lol: :lol:

Δεν καπνίζω,ε;
ΚΑΠΝΙΖΕΤΑΙ;

Den exo dokimasei pote. Enas kakos ethismos pou exo ftanei (PC), de thelo ki allo… :? To PC einai to tsigaro mou…

Και την φοβομουν μια τετοια απαντηση :lol:
Αν δεν απατωμαι συνομιληκα ειμαστε… :roll: [/quote]

Ερώτηση ήταν.

Και την φοβομουν μια τετοια απαντηση :lol:
Αν δεν απατωμαι συνομιληκα ειμαστε… :roll: [/quote]

Ερώτηση ήταν.[/quote]

Χμ ναι ηταν ευχαριστω για την γραμματικη παρατηρηση… :?

Πολυ κακος εθισμος πραγματι…Στα 20 θα εισαι ενας ξερολας χακερ με καταλευκο δερμα και τεραστια γυαλια… :lol: Τωρα που το σκεφτομαι το τσιγαρο καλυτερα :?

Πολυ κακος εθισμος πραγματι…Στα 20 θα εισαι ενας ξερολας χακερ με καταλευκο δερμα και τεραστια γυαλια… :lol: Τωρα που το σκεφτομαι το τσιγαρο καλυτερα :?[/quote]

Νομιζω οτι ενας ξερολας χακερ και αγριος μεταλλας που καπνιζει ειναι μια χαρα συνδυασμος… :roll:

pantws min exeis tin periergeia kai pas kai kapniseis giati etsi to arxisa kai gw kai prospathw na to kopsw… alla…@@

Πολυ κακος εθισμος πραγματι…Στα 20 θα εισαι ενας ξερολας χακερ με καταλευκο δερμα και τεραστια γυαλια… :lol: Τωρα που το σκεφτομαι το τσιγαρο καλυτερα :?[/quote]

Νομιζω οτι ενας ξερολας χακερ και αγριος μεταλλας που καπνιζει ειναι μια χαρα συνδυασμος… :roll:[/quote]
Ήρεμα ρε…

Πολυ κακος εθισμος πραγματι…Στα 20 θα εισαι ενας ξερολας χακερ με καταλευκο δερμα και τεραστια γυαλια… :lol: Τωρα που το σκεφτομαι το τσιγαρο καλυτερα :?[/quote]

Νομιζω οτι ενας ξερολας χακερ και αγριος μεταλλας που καπνιζει ειναι μια χαρα συνδυασμος… :roll:[/quote]

Όταν τον βρεις …ρώτα αν έχει αδελφό…

Α αυτο κοριτσια να το δειτε τωρα που ειναι νωρις πριν εξελιχθει σε τιποτα χειροτερο…!!! :lol:
Πλακα κανω καλη ιδεα μου φαινεται κι εμενα αυτος ο συνδυασμος :wink:

Γιατί σίγουρα μπορούμε να φέρουμε κ παραδείγματα :wink:

Φερε φερε

Φερε φερε[/quote]

Από μεταλλάδες καμένους από το νετ?! :roll:

Δεν θέλωωωωωωωωωω…χαχαχαχαχαχαχαχαα :evil:

Αυτο καποιος αλλος το ειχε πει, καπου το ειχα διαβασει αλλα δεν θυμαμαι που.

Καπνιζω παντως εδω και περιπου 7 χρονια.Αν και τωρα τελευταια οποτε δεν γουσταρω το κοβω.
Περισυ το καλοκαιρι π.χ. το ειχα κοψει εντελως για 5 μηνες, ετσι απλα, χωρις να το πολυζορισω.
Σεβομαι ομως αυτους που δεν καπνιζουν και τηρω τις αποστασεις, οπως ηθελα και γω να κανουν οταν δεν ειμουν καπνιστης.

Αυτο καποιος αλλος το ειχε πει, καπου το ειχα διαβασει αλλα δεν θυμαμαι που.

Καπνιζω παντως εδω και περιπου 7 χρονια.Αν και τωρα τελευταια οποτε δεν γουσταρω το κοβω.
Περισυ το καλοκαιρι π.χ. το ειχα κοψει εντελως για 5 μηνες, ετσι απλα, χωρις να το πολυζορισω.
Σεβομαι ομως αυτους που δεν καπνιζουν και τηρω τις αποστασεις, οπως ηθελα και γω να κανουν οταν δεν ειμουν καπνιστης.[/quote]

makari oloi oi kapnistes na to evlepan opos esi file mou

Επειδή είμαι καλός άνθρωπος και εγώ το κάνω αυτό [αν και δεν το έχω κόψει ποτέ].
Όμως έχω και ένα παράπονο από όσους δεν καπνίζουνε.
Κανείς δεν σέβεται το ότι καπνίζω? γιατί, εμείς οι καπνιστές δεν έχουμε ψυχή…;
Γιατί να μου την λένε συνέχεια?;