Ο Νόμος του Μέρφι. όσα δε φέρνει ο χρόνος

παντως οχι οι δικες μου…των κουτσουλιστηρων

φημιζομαστε για την αχνια και την ζεστασια μας…αλλα που κολαει στις κουτσουλιες?

με ρωτησανε οι διπλανοι αν ηταν ζεστες:lol::lol::lol: …γιαυτο!!!

Για κόπρανα μιλάτε ακόμα ;

μα τις εφαγες?

Μλκ όλα τα σημερινά ποστ του παπαρδέλα εδώ πάνε καρφί στο προσωπικό του θρεντ ή στις ατάκες.

Σήμερα έχει πάρει LSD σίγουρα.

αχαχαχ συνεννοησεις :-s

οχι ειχαμε κεφτεδες.:stuck_out_tongue: τους εστρωσα χαρακτηρα

Βασικά… να σας ενημερώσω ότι οι κουτσουλιές δεν είναι σκατά … είναι ούρα… απλά είναι παχύρευστα…
Τα πουλιά δε χέζουν…
Αυτό είναι σίγουρο και ψαγμένο! 8)(πηγή: Oprah Winfrey Show)

Λοιπόν, λαστ γουόρνινγκ.
[SIZE=“5”]
ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΣΠΑΜΑΡΕΤΕ ΠΕΡΙ ΚΟΥΡΑΔΩΝ ΚΑΙ ΚΑΤΟΥΡΩΝ ΣΤΗ ΘΡΕΝΤΑΡΑ ΜΟΥ ΡΕ ΒΡΩΜΙΑΡΗΔΕΣ!!![/SIZE]

εχει δικιο…απαιτουμε ντιλιτ τα "βρωμικα "ποστ…παω να κανω ριπορτ!!!

πφφφ ρε ορμπουντ μου κοβεις τα φτερα…αλλη ομορφια εχει το “με ΕΧΕΣΕ ενα περιστερι”.τι θα πει κατουραει?το τιναζει?

παντα οταν θα εχετε ευκαιρια να παρετε ματι θα ειναι ασχημη!
παντα οταν θα περιμενετε τηλεφωνο θα ειναι καποιος για να σου κανει φαρσα!
παντα οταν θα γνωρισετε ενα καλο γκομενακι θα εισαστε ντυμενοι για καποια δουλεια η θα εχετε φαει τζατζικι!
παντα οταν θα παραβιασετε τον κ.ο.κ., ακομη και αν τον τηρειτε παντα κατα γραμμα εκεινη τη στιγμη θα πεταχτει αμαξι!
παντα θα τελειωνει η βενζινη λιγα μετρα απο το βενζιναδικο η απο το σπιτι σας!
τα παντα γαμιωνται!

Πας σε live και έχεις γαμάτη διάθεση…παίρνεις τραίνο μέχρι ένα σημείο…και επειδή ακούς με το mp3 σου έχεις πορωθεί…ξεχνιέσαι και κατεβαίνεις στην επόμενη στάση από αυτήν που έπρεπε#-o

Το τραίνο που είχες πάρει για τόοοοοοσες στάσεις δεν είχε κλιματισμό…ενώ το επόμενο που πήρες για να γυρίσεις ΜΟΝΟ μια στάση προς τα πίσω…φυσικά είχε!!

Πριν φτάσεις στο live …λες να πάρεις 2 πακετάκια τσιγάρα…να είσαι άνετος/η…και στο περίπτερο έχει μείνει ένα τελευταίο πακέτο της μάρκας σου!!!
Φεύγεις από το live ευχριστημένος/η…και φυσικά έχοντας τελειώσει από την αναμονή το πακέτο…πας σε ένα άλλο περίπτερο…και λες να πάρεις 2 πακέτα…για να είσαι πάλι άνετος/η…και έχει μείνει πάλι ΜΟΝΟ ένα στον περιπτερά!!!#-o#-o#-o

Αυτά μου συνέβησαν χτες…:lol:

Ξυπνάς από το μεσημεριανό σου ύπνο,πεινάς και αποφάσισες να φτιάξεις κάτι να φας.
Ανοίγεις το ψυγείο ωραία και καλά και το μόνο που βρίσκεις είναι μια μουστάρδα,μια κέτσαπ και μπόλικα μπουκάλια νερό(καθώς έφυγαν οι γονείς σου και δεν είχαν ψωνίσει τίποτα).
Λες “δεν πειράζει ούτως ή άλλως θα φύγω και εγώ σε λίγες μέρες,δεν αξίζει να πάω να ψωνίζω”.
Ανοίγεις το ντουλάπι με τα μακαρόνια και για καλή σου τύχη είχε 2 ολόκληρα πακέτα.
“Ωραία,βρήκα τι θα φάω”.
Βάζεις νερό σε μια κατσαρόλα,ανάβεις την κουζίνα και συνειδητοποιείς ότι έχει κοπεί το ρεύμα.
ΟΚ,περιμένεις λίγα λεπτά και ξαναέρχεται.
Ανάβεις την κουζίνα και ξανακόβεται.
Αποφασίζεις τότε να παραγγείλεις κανα σουβλάκι.
Σηκώνεις το ακουστικό,καλείς τον αριθμό και ακούγεται το εξής μήνυμα:“Η γραμμή είναι υπο κατασευή,καλέστε αργότερα”.
Ωραία θα παραγγείλω πίτσα.
Καλείς τον αριθμό της πιτσαρίας,δεν το σηκώνει κανείς.Ξανακαλείς,το ίδιο.
Αφού αρχίζεις να εκνευρίζεσαι,λες “πάω να πάρω υλικά για σάντουιτς”.Πας στο σούπερμάρκετ,ψωνίζεις τα υλικά,(τα οποία είναι αρκετά αφού δεν μπορείς να πάρεις μία φέτα ζαμπόν,τυρί,κλπ)που πρέπει να φας σε 1 μέρα,καθώς φεύγεις Δευτέρα πρωί,γυρνάς σπίτι και εκείνη τη στιγμή θα έρθει το ρεύμα και δεν θα ξανακοπεί.

Αυτά μου συνέβησαν σήμερα σε διάστημα 2 ωρών.:roll:

Καλα οταν ανοιξες το ψυγειο δεν καταλαβες οτι δεν εχει ρευμα?

Κάθε μέρα επί όσα χρόνια βγαίνω κάθε φορά που γυρνάω βγάζω το κλειδί από την μπανάνα μου με σκοπό να ανοίξω την πόρτα και πάντα το κλειδί είναι πάνω σε αυτήν(την τρίτη πόρτα,όχι τη νεξώπορτα να μας κλέψουν).Χθές δεν το έβγαλα επειδή λέω θα ήταν,και τελικά δεν ήταν:p

Είχε όταν το άνοιξα:p

To κλασσικο που παθαινα παντα με τα λεωφορεια (δεν ειχα ακομα το αμαξι)… περιμενα στη σταση μια ωρα για να ερθει ενα (απο τα τρια που περνανε απο εκει και με βολευουν) και τελικα οταν βαριομουνα και ελεγα να το παω σιγα σιγα περπατωντας απο σταση σε σταση μπας και πετυχω κανενα, οταν ημουνα στη μεση αναμεσα στις στασεις περναγαν ολα μαζι τα μαμημενα και φυσικα τα εχανα.

Η με το μετρο… οταν βιαζομουνα και ηθελα να προλαβω να παω στη σχολη γρηγορα, κλασσικα με το που εμπαινα μεσα, το τρενο περιμενε κανα δεκαλεπτακι (ποιος ξερει γιατι το κανουν αυτο) μεχρι να φυγει. Οταν δε βιαζομουνα παντα εφευγε με τι μια.

Η στο internet cafe που δουλευω… μπορει να ειναι ολη την ωρα χαλαρα χωρις κοσμο, και οταν αποφασισω να μπω να παιξω κανα παιχνιδι με κανενα φιλο μου, θα πλακωσει ολη η πιτσιρικαρια μαζι.

Και το γαματο… Ειμαι σε ξενοδοζειο στο Σουνιο, 4 τα χαραματα με φιλους σκνιπα στο ποτο, και ειναι και κατι κοπελες διπλα στην πισινα. Την πισινα καθε μερα την αδειαζουν για να καθαρισουν το νερο το μεσημερι. Εντελως τυχαια εκεινη τη μερα καποιου του ειχε κα…ωσει να αδειασει την πισινα και το βραδυ που εγω ημουνα σκνιπα και πηγα να κανω βουτια-επιδειξη (ο μαλακας) στις γκομενες…
Ευτυχως εσκασα με τα χερια… Περιττο να πω τι γελιο επεσε απο τους τριγυρω. Την επομενη μερα το μπρατσο μου ειχε πρηστει και ειχε γινει σα του Popeye…

Προσφατα γεγονοτα.

Κατεβαινω στην Αθηνα οπου θα μεινω σε σπιτι φιλου ο οποιος παταει εκει αντε το πολυ 5 φορες το χρονο.Φτανοντας στην εισοδο της πολυκατοικιας και βαζοντας το κλειδι στην πορτα δεν ανοιγει γιατι εχουν αλλαξει την κλειδαρια και οι μαλακες δεν εχουν ειδοποιησει κανεναν.Χτυπας τα κουδουνια για να σου ανοιξει καποιος να μπεις και δεν σου ανοιγει κανενας.Μετα απο ωρα και μπολικη ταλαιπωρια καταφερνεις να ανοιξεις την πορτα με ταυτοτητα (αφου εχεις ημικαταστρεψει ηδη 2) και αφου χτυπας μια μια τις πορτες στα διαμερισματα να συνενοηθεις να σου δωσουν ενα κλειδι η να σου ανοιξουν καποια ωρα που θα κανονισετε σε στελνουν σε ανυπαρκτο διαχειριστη/υπευθυνο ο οποιος λειπει σε διακοπες.Αφου παιρνεις τον πουλο απο παντου λες δε γαμιεται αφου καταφερα και την ανοιξα μια φορα την πορτα με ταυτοτητα θα την ανοιξω παλι!:pΒγαινεις εξω και αφου γυρνας ξημερωματα παιρνεις το μπουλο προσπαθωντας να την ανοιξεις με ταυτοτητα γιατι απλα την πρωτη φορα ησουν κωλοφαρδος, ενω καθε ενα λεπτο περναει κοσμος απ’ εξω και λεει τι γινεται εδω κλεφτες ειναι αυτοι?Τελικα δικαιωνεσαι γιατι καποιος ενοικος ξυπναει και βγαινοντας τρυπωνεις μεσα ενω ο ενοικος μενει μαλακας!:)(το τελευταιο σκηνικο ενω εισαι στα προθυρα τσερλας:?)

Χτεσινο-σημερινο σκηνικο.

Οι γονεις λειπουν για διακοπες και επειδη το σπιτι ειναι εκτος πολης μενω στο σπιτι της γιαγιας το οποιο ειναι κεντρο.Εκει που πινω χαλαρος τον καφε χτυπαει το κινητο και ειναι η μανα λεγοντας οτι χρειαζονται καποια χαρτια τα οποια πρεπει να στειλω με φαξ (και εννοειται βρισκονται στο σπιτι).Χανω το αστικο στο παρατσακ (το οποιο εχει μονο ενα δρομολογιο το πρωι και ενα το μεσημερι) και αναγκαστικα χαλαω λεφτα για ταξι.Πηγαινω σπιτι ωστε να παρω τα χαρτια και το επομενο πρωι να φυγω με το πρωινο αστικο το οποιο με το που βγαινω απ την πορτα παλι περναει απο μπροστα μου και το χανω ωστε να χρειαστει παλι να καλεσω ταξι.Πηγαινω σε φωτοτυπειο να φωτοτυπησω τα χαρτια τα οποια τα στελνω με φαξ.Με το που φτανω σπιτι (της γιαγιας) χτυπαει το τηλεφωνο και ειναι η μανα μου οπου μου λεει οτι τα εγγραφα ειναι πολυ σκουροχρωμα και πρεπει να τα ξαναστειλω.Παω σε ενα μαγαζι (διπλα απ το γραφειο του πατερα μου) να ρωτησω τον τυπα αν μπορει να μου στειλει το φαξ (ο οποιος ειναι για μαπες και συνεχεια με ενα ψευτοδηθεν χαμογελο) και μου λεει ναι οκ.Ο παλιοηλιθιος βαζει το χαρτι και αφου παταει αριθμο κλπ και περιμενει λιγο ΠΑΤΑΕΙ CANCEL μπροστα μου νομιζοντας οτι δεν ξερω τι ειναι και μου λεει οκ φιλε το εστειλε!:|Κρατιεμαι να μη τον αρχισω στα καντηλια και φευγω.Παω σε αλλο μαγαζι να στειλω το φαξ οπου το στελνει και παλι χωρις να φαινονται τα γραμματα.Παω σε ΑΛΛΟ φωτοτυπειο για να μου βγαλει πιο ανοιχτη σε χρωμα την φωτοτυπια και τελειωνει το τονερ τι σκατα εχει μεσα περιμενοντας ποση ωρα γιατι εκει ηταν μια γρια που αναθεμα γιατι την εχουν εκει.Με τα πολλα βγηκε η φωτοτυπια και ευτυχως ξεμπερδεψα!