Ανεκδοτάκια

o σακης δεν τα εξηγει στον τακη συνηθως ???

ωραιο

:-s:-s:-s:-s:-s
Όπως θες τα βάζεις

εγω καθε φορα που τα λεω, στον σακη φαινονται ολα φυσιολογικα,ο τακης εχει παθει σοκ και αν συμμετεχει κι ο μακης δεν κανει τιποτα

E εντάξει εγώ ξεχνάω ονόματα ρε και τα μπερδεύω.
Το θέμα είναι να θέτεις πάντα ως πρωταγωνιστές τον Σάκη,τον Τάκη.Μετά ως δεύτεροι ρόλοι μπαίνουν κυρίως ο Μάκης και ο Θωμάς κτλ

Ο τακης κι ο σακης περιμενουν στη σταση να παρουν το λεωφορειο και για καποιο λογο εχει περισσοτερο κοσμο απ’οτι συνηθως…

δεν περνανε 5 λεπτα και ερχεται το λεωφορειο, μπαινουν ολοι σιγα σιγα και οι συγγενεις τους απο την σταση τους χαιρετανε: bye-bye, αντιιιο, γεια χαρα, καλο ταξιδι και τετοια… παραξενευτηκε ο τακης, κανει να κατσει καπου αλλα με τρομο βλεπει στο κεντρο του λεωφορειου ενα χειρουργικο κρεβατι με 3 γιατρους να περιμενουν και τον πρωτο επιβατη να ξαπλωνει!

-ρε σακη τι γινεται εδω ?? ρωταει
-τι τι γινεται ρε τακη ? ειναι το νεο λεωφορειο…
-νεο λεωφορειο? δηλαδη??
-ειναι το bye-bus!!!

χαχαχαχαχαχααχ θεϊκό!!!

Ωραίος ο JTN!
Πάμε ένα ακυκλοφόρητο τώρα!
Περιέχει ένα γραμματικό λάθος αλλά εξυπηρετεί την “οικονομία” του ανεκδότου…

[SPOILER]Είναι ο Σάκης και επιθυμεί να αγοράσει μία μηχανή.Πηγαίνει λοιπόν στον κολλητό του τον Τάκη να τον ενημερώσει.Ο Τάκης προσφέρεται μετά χαράς να τον βοηθήσει καθώς ο ίδιος είναι μηχανικός και ξέρει 5 πράγματα παραπάνω.Ο Σάκης όμως είναι κάθετος.
"Όχι ρε ξέρω τι θα πάρω εγώ"
Ο Τάκης επιμένει αλλά μάταια.Έτσι λοιπόν την επόμενη μέρα πηγαίνουν να αγοράσουν την μηχανή.Ο Σάκης μπαίνει μέσα στην αντιπροσωπεία κοιτά δεξιά βλέπει μία μηχανή και αμέσως λέει “Αυτή θα πάρω!”.
Ο Τάκης και ο αντιπρόσωπος προσπαθούν να του δείξουν και άλλα μοντέλα,του αναλύουν τα χαρακτηριστικά αλλά ο Σάκης επιμένει στην πρώτη του επιλογή.Τελικά όντως αγοράζει την μηχανή.
Την επόμενη μέρα ο Τάκης συναντά τον Θωμά.
-Έλα ρε Τάκη τι λέει ρε;
-Τι να λέει ρε!Χθες πήγα με τον Σάκη να αγοράσει μηχανή…
-Ε και που είναι το παράξενο;
-Ρε σου λέω με το που μπαίνει μέσα στο μαγαζί,βλέπει μία μηχανή Honda και κατευθείαν αποφασίζει να την αγοράσει χωρίς καλά καλά να την κοιτάξει να 'ουμ…
-Έλα ρε είναι λογικό.Δεν σου είχε πει;
-Τι να μου πει ρε;
-Ε ότι θα έπαιρνε την πρώτη τη-Ηonda…
[/SPOILER]

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Παλιό! το έχει πει και ο Χόκαμ παλιότερα με μεταλούδες που πήγαιναν να δουν Μετάλικα στη Μαλακάσα!!! :stuck_out_tongue:

ΥΓ. Το δήθεν ανέκδοτα site το ανέφεραν και στο Ράδιο Αρβύλα προχθες.

Ειπαν ανεκδοτο μου στο Ραδιο Αρβυλα??ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑ

Δικαιωση…8)

Παλιοτερα ειχα βρει και στο περιοδικο το Free…

Αντε να αποδειξω οτι ειναι δικο μου βεβαια,αλλα εστω και το ποστ εδω μεσα και στο blog μου(λογω ημερομηνιας)ειναι μια ελαχιστη αποδειξη!

όχι, όχι, όχι

Ο Παναγιωτόπουλος είπε ένα κρύο ανέκδοτο και είπε πως το διάβασε στο “Δήθεν ανέκδοτα”, όπου τα ανεβάζει ο Floydised.

Εγώ πάντως όπως βλέπεις σε διαβάζω και σε προσέχω 8) :stuck_out_tongue:

Χαχααχαχαχα,οκ,δεν πειραζει αργα η γρηγορα βλεπω να ρχεται η δικαιωσις παντως!Κοντα ειναι!Θενξ mate!!:stuck_out_tongue:

Ώπα Karvou για ποιο ανέκδοτο μιλάς επειδή μπερδεύτηκα;

Για το τελευταιο…

[SPOILER]Με τη Χοντα…[/SPOILER]

Δεν είναι λίγο τρομακτικό το ότι βγάζουμε ίδια ανέκδοτα;;;;:-s:-s:-s
Θυμάμαι ένα ωραίο blog που μου είχες δώσει με δικές σου δηθενιές και είχα βρει 2-3 που τις είχα σκεφτεί μαζί με την παρέα μου!

!!!

Πραγματικα ειναι ευτυχεις τρομακτικες συμπτωσεις…8)

πειτε το κι σε μενα το blog ρε παιδια

Εχει ενα στην υπογραφή του ο χόκαμ

Δεν ειναι αυτο…:wink:

Σήμερα το πρωί στο μπάνιο,μόλις είδα το Swachwof πώς λέγετε αυτό τελως πάντων,έπλασα μια μούφα ανέκδοτο…

Μην μου πάθετε καμια υποθερμία και σας τρέχουμε μετα :stuck_out_tongue:

[SPOILER]Ηταν ο Σάκης και ο Τάκης στο σούπερ μαρκετ.Αφού λοιπόν ψωνίζουν τα απαραιτητα,μπύρες ξηρούς καρπούς κλπ,ξαφνικά στο ταμείο ο Τάκης πανικοβλημένος θυμήθηκε πως η γυναίακ του του είχε πει να αγοράσει σαμπουάν για τα μαλλιά της.
-Ρε συ Σάκη
-Ελα’μ
-Ελα να πάρω ένα σαμπουάν για τη γυναίκα μου
-Τι μάρκα θελει ?
-Μια Swarowski κατι τέτοιο

Πάνε στον διάδρομο με τα καλυντικά,ψάχνουν και οι 2 και λέει ο Σάκης

-Ρε συ να 'ουμ.Ο Swarowski δεν κάνει κάτι διαμάντια?
-(Τάκης)Ε ναι ρε δεν βλέπεις τι λέει το σαμπουάν?Διαμαντένια μαλλιά …
#-o#-o :tomato:[/SPOILER]