Ανεκδοτάκια

[B]http://youtu.be/o7HV0y2LoDE?t=57m31s[/B]

:’’)

  • Φιλαράκι μήπως έχεις ?1 για να πάρω τη δόση μου;
  • Κάτσε ρε φίλε κι αν στα δώσω και τελικά πάρεις τυρόπιτα;

-Μη μου το παίζεις εμένα ιστορία μην στο παίξω μαθηματικά και θρησκευτικά μαζί!
-Τι εννοείς;

[SPOILER]-Μη σε στείλω στην f(x) του θεού…[/SPOILER]:tomato::tomato::tomato::razz:

Τι κανει ενας φυσικος οταν βλεπει ενα αστερι να πεφτει … ;

[SPOILER]Κανει μια Fx[/SPOILER]

Ένας 10χρονος πιτσιρικάς επιστρέφει από το σχολείο με πόνους στην κοιλιά.Η μάνα του τον πάει στο δωμάτιό του,τον ξαπλώνει και πάει να πάρει τηλέφωνο το γιατρό.Σε κάποια φάση ακούγονται φωνές από το δωμάτιο του μικρού:
-Μάνα! Έλα λίγο! Η μάνα τρέχει.
-Μάνα,κάνε μου μιά σούπα και δώσε μου και 200 ευρώ χωρίς δεύτερη κουβέντα! Της λέει με πνιχτή φωνή πιάνοντας την κοιλιά του που εξακολουθούσε να πονάει.
-200 ευρώ; Τι τα θες;
Ο πιτσιρικάς βγάζει ένα σουγιά και συνεχίζει:
-Είπα 200 αλλιώς θα έχουμε άλλα! Η μάνα τρελάθηκε.Φωνάζει αμέσως το γιατρό και το σύζυγό της από τη δουλειά,ο σύζυγος επιστρέφει σπίτι γρήγορα και ενώ τους εξηγεί τι συμβαίνει ο πιτσιρικάς φωνάζει:
-Μαμά, μπαμπά! Ντόκτορ! Για ελάτε ένα λεπτό που σας θέλω! Οι γονείς και ο γιατρός τρέχουν στο δωμάτιο και βλέπουν τον πιτσιρικά ντυμένο με μαύρο κουστούμι,μαύρο γυαλί να κρατά ένα 45άρι.Δεξιά και αριστερά του δύο μπράβοι με παρόμοια αμφίεση.
-Λοιπόν,ωχ! (πιάνει την κοιλιά του).Από εδώ και μπρος το πράμα αλλάζει.Οι τρεις σας θα μου δίνετε από 1000 ευρώ το μήνα αλλιώς θα ωχ! (ξαναπονάει η κοιλιά του) Αλλιώς θα σας καθαρίσω καθάρματα! Καταλάβατε; Οι γονείς έπαθαν 100 εγκεφαλικά.
-Αγόρι μου είσαι καλά; Τι χαζά είναι αυτά; Ρωτάει ο πατέρας.
-Are you talking to me? Απαντά ο πιτσιρικάς με τουπέ.
-Και κάτι άλλο,ωχ-ωχ! Τα αγόρια μου από δω θα μείνουν 2-3 μέρες στο σπίτι μέχρι να γίνω καλά.Όποιος τομήσει να μην τους σεβαστεί θα τον φάω λάχανο! Ωχ! Η μάνα έβαλε τα κλάμματα.
-Γιατρέ! Τι έχει;
-Τίποτα κυρία μου.Hσυχάστε.Μιά απλή ίωση είναι.
-Μα τι ίωση είναι αυτή;

[SPOILER]-Γκανγκστερντερίτιδα…[/SPOILER]

…:lol::lol::lol: πνευματώδες:):!:

-Τι δουλειά κάνουν οι γονείς σου?
-Η μάνα μου είναι ψυχίατρος και ο πατέρας μου γυναικολόγος.
-Ααααα γι αυτό είσαι τρελό μουνί

Βασικα, ειναι αρκετα γνωστο, αλλα επειδη τωρα το 'δα κι ελιωσα, παρτε με ενα Σακη-Τακη να γινουμε.

[SPOILER]
Ειναι τωρα, λοιπον, ο Σακης κι ο Τακης στο παρκο. Σε μια γωνια ειναι ενας δελτας, ο οποιος δε δινει ιδιαιτερη σημασια στην “υπηρεσια” [I](ψοφο κακο, αλλα εχε χαρη που πρεπει να πω ανεκδοτο :p)[/I] του και διαβαζει την Ιλιαδα. Ξαφνικα, σκανε 7-8 τυποι ντυμενοι στα μαυρα, αρχιζουν, φωναζουν συνθηματα, την πεφτουν στο δελτα και το μονο που κανουν ειναι να του παρουν το βιβλιο απο τα χερια.
Ο Σακης εχει μεινει εκπληκτος, ενω ο Τακης δεν εχει δωσει καμια ιδιαιτερη σημασια.
-Ρε μαλακα Τακη, τοσο στα αρχιδια σου το σκηνικο;;; Δεν ειδες τι εγινε;;;
-Ε σιγα ρε, γινονται συχνα τετοια, ασε που ηταν και αναμενομενο εδω που τα λεμε.
-Αναμενομενο γιατι;;;
-Ε βασει της ιδεολογιας τους οι τυποι στανταρ θα προχωρουσαν σε μια τετοια κινηση. Αφου οπου σταθουν κι οπου βρεθουν φωναζουν

[SPOILER]“Κανενας Ομηρος στα χερια του κρατους.”[/SPOILER]
[/SPOILER]

:tomato: :oops:

Αααααααααχαχαχαχαχαχαχαχα, γαμησε :lol::lol::lol::lol:

Ο Σακης κι ο Τακης εχουν αραξει και βλεπουν μπαλιτσα.Το ματς τελειωνει οποτε κανουν ζαπινγκ μπας και πετυχουν τιποτα καλο.Σε μια φαση ο Σακης το γυρναει σε ενα καναλι που παιζει ενα περιεργο show.Το πλατο ειναι γεματο με κατι ματσο τυπους που ανα ζευγαρια λικνιζονται μεταξυ τους υπο μουσικες αγριες και διαολεμενες.Οι φιγουρες περιλαμβανουν μπουκετα, κλωτσιδια, πογκο κλπ, για τα οποια κατοπιν βαθμολογουνται.Ο Σακης παρακολουθωντας σαστισμενος γυρναει στον Τακη που δειχνει απιστευτα πορωμενος,

-πωπω ρε μαλακα ΤΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ, τι ειναι αυτο το πραμα…
-ειναι ολοφανερο, σημερα ειναι η πρεμιερα…
-ποια πρεμιερα ρε Τακη;;!!

[SPOILER]του Danzig With the Stars.[/SPOILER]

Οι λεπτές νομίζουν ότι είναι γεματούλες. Οι γεματούλες νομίζουν ότι είναι χοντρές. Και οι χοντρές νομίζουν ότι πρέπει να φοράνε κολάν.

Ναι, αυτό είναι κακό. Η κυτταρίτιδα δε κρύβεται με το μαύρο κολάν.

ΕΠΟΣ! :lol::lol::lol:

Ηθελα να βαλω τερμα τη μουσικη,

[SPOILER]καταλαθος την εβαλα επιθεση. [SPOILER]:p[/SPOILER] [/SPOILER]

-Για ένα mοjito θα έφτανα ως την άκρη του δυόσμου…
-Τι λες ρε ντίρλα είσαι…πάμε μια βότκα στο πάρκο…;

Index page -> τελευταίο θρεντ ανεκδοτάκια -> τελευταίο ποστ V.I.T.R.I.O.L.

“Χμμμμ… και τώρα, τι κάνουμε; Μπαίνουμε ή όχι;”

“Μην είσαι μαλάκας. Σήκω φύγε.”

“Μπορεί να μην πόσταρε ανέκδοτο. Μπορεί να απάντησε σε ανέκδοτο που πόσταρε άλλος.”

“Το οποίο πραγματικά πιστεύεις ότι θα είναι ανέκδοτο, ε;”

“Εεεεε… κοίτα…”

“Κάνε ό,τι θες. Εγώ σε προειδοποίησα.”

“Άμα σου λέω εγώ ότι είσαι ΜΑΛΑΚΑΣ.
Άλλη φορά να μ’ ακούς.”

:lol::lol:

Μ’ αρέσει που κάνεις και κουότ ρε.
Μην τυχόν και πιστέψει κανείς ότι γέλασες με το αποπάνω, ε; :smiley:

εδώ εσύ έκατσες και έγραψες όλα αυτά για ένα χαζό ανέκδοτο, εγώ να μην κουοτάρω ότι γέλασα? :stuck_out_tongue:

Ε μην κοιτάς. Δεν ήταν ώρα να ανανεωθεί το ρεπερτόριο των αντιδράσεων στα ποστ της Βίτριολ μετά τον κορεσμό του στυλ HopeRidesAlone; 8)