U.S. Power

Ωπα πως μου ξεφυγε αυτο ποστ? χεχε
Αποτι βλεπω η Nevermorilla χτυπησε και σε αυτο το πολλ:p.Προηγουνται οριακα οι Sanctuary,το οποιο πρεπει να αλλαξει:D
Απο αυτες τις μπαντες που υπαρχουν, θα διαλεξω Riot ,καταρχας γτ το Thundersteel ειναι ο αγαπημενος μου δισκος και γτ,αν και δεν επιασαν ποτε ξανα αυτο το επιπεδο, εχουν συνολικα περισσοτερα καλα τραγουδια απο τις μπαντες που εχουν μπει στο πολλ.
Αλλα ολες ειναι γκρουπαρες :D:D:D:D:D

Jag Panzer. Χωρίς ιδιαίτερους λόγους.

Δεν χρειάζονται ιδιαίτεροι λόγοι…

Είμαι υπό τους ήχους ενός από τους καλύτερους δίσκους του ιδιώματος και είπα να ξεθάψω ένα από τα καλύτερα θρεντ του φόρουμ για να δούμε συμμετοχές από καινούριους…

Μιλάω φυσικά για το Digital Dictator των θεών Vicious Rumours

Nομίζω ότι αυτός ο δίσκος μαζί με το Ample Destruction ορίζουν πως πρέπει να παίζεται το in your face US Power.
:bow: :bow: :bow:

Άλλες δισκάρες που εμπίπτουν λίγο ή πολύ εδώ και τυχαίνει να έχω ξεθάψει και να ακούω συχνά-πυκνά την τελευταία βδομάδα:

Exxplorer-Symphonies Of Steel

Slauter Xstroyes-Winter Kill (τους μάθαμε εν όψει φετινού Up The Hammers)

Jag Panzer-Thane To The Throne

Crescent Shield-The Stars Of Never Seen (η καλύτερη μέταλ κυκλοφορία για φέτος φίλτατοι)

LIEGE LORD !

Sanctuary…λατρεία είναι αυτή:):!:

Δυσκολο. Πραγματικα δυσκολο. Μια και μια μπανταρες. Αναμεσα σε Riot, Heir Apparent, Armored Saint, Vicious Rumors και Jag Panzer. Και αν ψηφισω…

Ειχα ψηφισει jag panzer μαλλον σε μια φαση υπερλατρειας του ample destruction… Τωρα που χω καιρο να ακουσω κατι απο us power πιστευω πως οι Sanctuary ηταν ο,τι τελειοτερο εχει να παρουσιασει το αμερικανικο παουερ… Μαζι με panzer, helstar και metal church ειναι οι μονες μπαντες που αγαπω απο αυτο το ειδος

Τους Λιδαλ οχι ε?:roll:

Ωχ μωρε και συ, ειδες τι ωρα εκανα το ποστ:p

Αυτο θα σε ρωτουσα κι εγω…και θα ψηφιζα Crimson Glory!
Ενω απο αυτους που εβαλες Riot…τους Queensryche δεν τους θεωρεις power??Τους Lizzy Borden στα πρωτα τους?

Εγώ πάντως Heavy τους θεωρώ.

Συγγνωμη ρε παληκαρια,αλλα που ειναι οι Metal Church???

Griffin λατρεια. Η μηπως ειναι speed? :stuck_out_tongue:
Δε χρειαζεται να αρχισουμε τετοια κουβεντα!

Oποιος ξερει που μπορω να βρω cd η αν τα πουλαει καποιος (λεεεμε τωρα) ας μου πει.

για μενα ειναι ΑΚΥΡΟ ΤΟΠΙΚ για τους εξης λογους :

Α. το US Power ειναι αχανες, δεν μπορεις να μας βαζεις να διαλεξουμε απο 5-10 μπαντες…
Β. πως να διαλεξω αναμεσα σε Riot, Jag Panzer και Fifth Angel ??? ε ?? πως ???
Γ. Εγω που λατρευω Halloween, Shok Paris, Leatherwolf τι θα κανω, πως θα ψηφισω, πως θα ζησω κλπ κλπ υπαρξιακα…

αντε ψηφισα Riot για το γαμωτο… 8)

[I]So I bring black plague to you
Lightning congeals to kill you
Relentless screams call unto me
We are the soldiers of steeeeeeel[/I]

sanctuary!α ρε dane φωναρα

Πολύ καλή παρατήρηση:):!:

μαλλον ολοι αυτοι που λετε δεν ποσταρουν γιατι παρολο που ολα αυτα τα αλμπουμ που αναφερετε γαμανου αλλα εχου ξαναποσταριστει 13493240950,5 φορες σε αλλα θρεντς κ δεν εχει νοημα!!!

Έκανες κουότ δύο ποστς που έχουν γίνει στις 18/6/2007.