Πιστεύετε στην άφιξη των ufo στην γη;;;

Αυτό το thread το εμπνεύστηκα απο ένα Ντοκιμαντέρ που είδα σήμερα στη Ετ1

Στο Ντοκιμαντέρ αυτο ήταν ένας ο οποιος ισχυριζόταν οτι δούλευε στην Βάση 51. Αυτη η Βάση είναι άκρως μυστική και απαγορεύτε η είσοδος σε όλους. Αν βρεθείς μέσα σε αυτην οι στρατιώτες έχουν την εξουσιοδότηση να σε σκοτώσουν. Μάλιστα, η κυβέρνιση της Αμερικής λόγο της μυστικότητας μέχρι το 1994 αρνούταν την ύπαρξη της αλλα μετά απο κάποια γεγονότα αναγκάστηκαν να το παραδεχτούν.
Αυτός ο τύπος λοιπόν έλεγε οτι εκει μέσα είχαν 9 ιπτάμενους δισκους. Αυτον τον βάλανε να μελετήσει τον ένα απο αυτούς…

Πολλοί σαφως τον αμφισβητούν αλλα πολλοί τον πιστεύουν.

Εσείς πιστεύετε οτι έχουν έρθει;

Ημουνα για καφε προχθες με εναν τετοιον…

Γιατί να μην έχουν έρθει?Δεν μπορεί σε έναν ολόκληρο γαλαξία να είμαστε μόνοι μας

Να βάλεις και μια φωτό σου για ασφαλέστερη πιστοποίηση…!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ζουν αναμεσα μας…

Ειδα ενα ρεπορταζ προχθες στη νετ, που ελεγε οτι οι Αμερικανοι “πηγαν” στο φεγγαρι γιατι ειχαν βρει εξωγηινα κατασκευασματα, και εριξαν ατομικη βομβα και τα κατεστρεψαν :stuck_out_tongue:
Ουδεις γνωριζει για UFO, ισως να υπαρχουν ισως και οχι…
ChrisP αυτος εισαι :smiley:

Με προλαβες!:smiley:
Υπαρχουν ρεεεε και βγαζουν και καλους δισκους ακομα!

Αν εστω ενας αποσους λενε οτι εχουν δει ουφο λεει αληθεια τοτε καταλαβαινουμε οτι ναι…8) :wink:

Πιστευω στην υπαρξη τους…δεν ζουμε μονη μας στον γαλαξια…

O Dark of the sun προφανώς είναι ο ίδιος εξωγήινος και θέλει να μας ξαρέψει για να δεί αν τον έχουε καταλάβει:p

Σοβαρά τώρα,πιστεύω ότι υπάρχουν αλλά δεν ξέρω αν έχουν έρθει,και αν έχουν,με αυτά που βλέπουν μάλλον κοιτάνε πως να φύγουν όσο το δυνατόν πιο γρήγορα:lol:

Με πρόλαβες να πάρει :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

BTW με τόσα δισεκατομύρια άστρα σε όλο το σύμπαν-γαλαξία είναι σχεδόν αδύνατο κάποιο από αυτά να μην έχει έναν πλανήτη που να έχει μια (έστο και υποτυπώδη) μορφή ζωής …

Και εγώ πιστεύω ότι υπάρχουν στο σύμπαν, αλλά δεν πιστεύω ότι έχουν έρθει ή θα έρθουν εδώ γιατί απ`ότι ξέρω δεν είναι δυνατόν να αναπτυχθεί ζωή στο δικό μας ηλιακό σύστημα κάπου αλλού εκτός από τη Γη (Στον ¶ρη ανακαλύφθηκε ότι υπήρχε ζωή πρίν εκατομμύρια χρόνια, αλλά έτσι όπως έχει γίνει τώρα δεν νομίζω να μπορεί να ξανααναπτυχθεί) άρα θα απέχουν πολλά εκατομμύρια έτη φωτός από εμάς.

Αυτή η ερώτηση για τον έναν ή τον άλλο λόγο θα φαντάζει πολύ χαζή μετά από λίγους αιώνες (αν επιζήσουμε)

Α, ρε μεγάλε Vinnie!

Σημειωση: Οι Αμερικανοι δεν εχουν παει πρωτοι στο Φεγγαρι…

Οσο για μια μυστικη βαση που λενε, ιδεα δεν εχω τι να πιστεψω… Υπερβολικο, αλλα ποτε δεν ξερεις… Τωρα, κατι καμμενοι που βγαινανε στη Δρουζα και λεγανε βλακειες ολη την ωρα, και που ειχε βγει ενας ανθρωπος και ισχυριζοταν οτι τον απηγαγαν εξωγηινοι και τα μαλλια του ειναι κεραιες, ειναι ανευ σχολιασμου…

:youwish:

Και πρώτοι πήγαμε,και το σημάδι μας αφήσαμε(τα βίντεο),και πρώτοι θα πάμε πέρα από αυτό,είτε αρέσει στους ρώσους και τα ευρωπαικά φιλαράκια τους είτε όχι:evil:

:lol: :lol: :lol:

Οι Αμερικάνοι εννοείτε πως δεν έχουν πατήσει στο Φεγγάρι. Άμα προσέξει κανεις στις Φωτογραφίες οι σκιές δεν έχουν μία κατεύθηνση όπως θα έπρεπε. Οι σκιές τέμνονται στις φωτογραφίες.

Στην 51 λένε οτι έγινε και το κόλπο με το Φεγγάρι…

Αλλα αμα το παρεις με βαση τη λογικη, τι να ερθουν να κανουν οι εξωγηινοι στη Γη?? Μαλακες ειναι??

Οχι. Έξυπνοι είναι και ψάχνουν να βρουν μαλάκες να τους πάρουν στον πλανήτη τους για να να δουλεύουν με μικρό μισθό. Όμως γνώρισαν τον Ulrich και άλλαξαν γνώμη

Μπορεί να θέλουν να δοκιμάσουν σουβλάκια από την παλιά τους πατρίδα(ως γνωστόν για όσυς ακούνε Λιακόπουλο οι Έλληνες είναι πρόγονοι εξωγήινων:lol: #-o ) ή να δούν λίγο μπασκετάκι,ίσως να ακούσουν λίγο metal,να πιουν καμιά μπίρα μαζί μας,κτλ.Όπως βλέπεις υπάρχουν πολλοί σοβαροί λόγοι να έρθει κανείς εδώ.

Δεν ειναι εξωγηινοι ρε. Ειναι Ελληνες που πηγαν πριν πολλα-πολλα χρονια σε αλλους πλανητες και φτιαξαν αποικιες.
[Λιακοπουλος mode off]