UNISONIC - Νέα μπάντα απο Michael Kiske, Dennis Ward και Κai Hansen

τωρα το δα …ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Μαλακες φανταζεστε τι δισκαρα μπορουν να βγαλουν αυτοι οι 2? Και μετα να μας ερθουν για live και να μας παιξουν καινουριες κομματαρες και τις γνωστες υπεραγαπημενες απο τα 2 Keeper? Αρρωσταινω στην σκεψη…

ΟΚ ναι, απλα οι Helloween που αγαπησα ηταν στο μυαλο μου πρωτιστως ο Kai με τον Kiske και μετα οι αλλοι…

[SIZE=“5”]It’s official! UNISONIC drum recordings will happen next week in Brussels ICP Studios![/SIZE] (source: UNISONIC official Facebook page)

Επιτέλους :drunk:

Σε άλλα νέα πλησιάζει το live που θα φέρει το Hansen/Kiske επί σκηνής μαζί στην ίδια μπάντα για ολόκληρο το show!!

Ντροπή οι Limp Biscuit πάνω από τους Whitesnake

Περιμένουμε youtube για νέο κομμάτι και παλιούς κλασικούς ύμνους…

[SPOILER]
Ντροπή οι Limp Bizkit πάνω από οποιονδήποτε.[/SPOILER]

επίσης υπάρχει τόπικ :wink:

“According to Nikolas Krofta from Bottom Row Promotion, [B]Unisonic [/B]are recording their debut album now. Guys got the number of songs from [B]Dennis, Kai and Michael[/B] and are working in Kai?s studio. [B]The album probably will be released in February[/B], after that will be the tour in South America, summer festivals and tour in the other parts of the world.”

([I]source: http://www.pinkcream69.ru/indexen.html[/I])

Aντε να δουμε τι θα βγει απ’το Αμβουργο παλι:)

Είμαι σχεδόν βέβαιος ότι θα είναι διαμάντι!

για να δουμε…

δεν περιμενω πολλα, προς αποφυγην απογοητευσης, κανεις δεν ξερει τι χημεια θα τους βγει, παρα το αναμφισβητιτο ταλεντο και των δυο… ιδωμεν

ας είναι ότι θέλει, το θέμα είναι να έρθουν ελλάδα και να πλακώσουν τις παλιατζούρες :stuck_out_tongue:

and the tsoutsou popped… :stuck_out_tongue: :lol:

δε καταλαβαίνω τι εννοείς, εγώ είμαι πάντα φειδωλός στα ποστ μου.
λίγα και σημαντικα:!:

Γυρω στο Φεβρουαριο λοιπον. Οποτε απο ανοιξη τους περιμενουμε και λογικα θα ερθουν, γιατι οχι? Εγω περιμενω δισκαρα, με εναν καλο δισκο και με τα παλια [B]ΕΠΗ[/B] θα ειναι αξεχαστη συναυλια.

απο την ανακοινωση Ευρωπες και λοιπα μαλλον μετα το καλοκαιρι πανε

Ναι οντως. Παντως προτιμω να τους δουμε σε δικη τους περιοδεια και οχι σε φεστιβαλ, να παιξουν πιο πολλα κομματια, σε κλειστο χωρο με τον κοσμο κοντα.

…θα είναι όμως έτσι;:):!:

Τι λες να μην παιξουν απο τα παλια? Αποκλειεται γιατι πολυς κοσμος θα παει μονο για τα παλια…

Μια και γίνεται εδώ η συζήτηση και όχι στο Groups & Artists για δείτε

Εχω τοσες προσδοκιες απο το επερχομενο αλμπουμ που φοβαμαι πολυ μην απογοητευτω…

Κακως τις εχεις,ουτε η χημεια των Χελοουιν θα υπαρχει επειδη απλα και μονο συνεργαζονται ξανα αυτοι οι 2 ουτε κλανει επη ο Kai πια για να παρει το ματς μονος του.Περιμενουμε με περιεργεια και λιγο ρομαντισμο,αλλα συγκρατημενα πραγματα και προσωπικα λεω απο τωρα οτι πρωτιστως με ενδιαφερει να τους δω μαζι λαιβ(σε ολοκληρο gig εννοω,γιατι τους ειδα με Αβαντεζια)και μετα το αν θα ειναι αριστουργημα το αλμπουμακι.