United Nations - United Nations

Αναμενετε υπεραποθεωτικη κριτικη για τον δισκο με καμποσες υπερβολαρες (τις οποιες τυχαινει να πιστευω).

Και καλά κάνεις…

Απ’την πρώτη νότα με άφησε μ***κα!

edit: να προσθέσω ότι ο τύπος που είναι στα screams θυμίζει πολύ Circle Takes The Square και γουστάρω

Καποιος του το ειχε παραγκειλει αλλα ποτε δεν πηγε να το παρει.:wink:

Δεν ξεχνάμε τις υποσχέσεις :smiley:

ωραιο και αυτο.

και λιγο μυστηριο δεν ειναι κακο.

Επειδή το θρεντ είναι παλιό για μένα, και δεν είχα ιδέα για την ύπαρξη του

Αρρώστια όμως

Deathster ποιό διασκάδικο???

Rock ‘n’ Roll Shop.Καραισκακη.

Καινούριο τραγούδι στο sampler της deathwish, το κατεβάζουμε από εδώ

FUCKIN YEAH!!!

Aναμένουμε εναγωνίως, καινούρια κυκλοφορία… Δεν έχω χρόνο γαμώτο να το ακούσω τώρα το κομμάτι, γιατί θα φυγω Ανυπομονώ όμως

Γαμάτος ο κόμματος! Στο ίδιο στυλ με τα προηγούμενα τους. Αυτά είναι! Ελπίζω τα Ep και το album να’ ναι εξίσου καλά!

Πάντως ωραίο αυτό το sampler. Γουσταρά πολύ κομμάτια από blacklisted, acid tiger, killing the dream, και ακόμη δεν το’ χω ακούσει ολόκληρο μιας και το στμάτησα στη μέση. Τεράστιο! 34 κομμάτια

lol.

όχι και τόσο μωρέ

Με τα κομμάτια του ομώνυμου, εννόω. Εμένα μου μοιάζουν ψιλό, είδικα σε κάτι ρυθμούς στο πρώτο μίσο του κομμάτιου. Τέσπα όπως και να’ χει τα σπάει/σπάνε. Δε χρείαζεται να το ψιρίζουμαι και τόσο

ε προφανώς, δεν έχουν και άλλα απ’όσο ξέρω!

με όποιον το συζήτησα πάντως, μου είπε ότι του φάνηκε αρκετά διαφορετικό.
και δεν ΨΙΡΙΖΟΥΜΑΙ τίποτα!

E ακου’ το κι εσύ όμως.

Για να έχεις και τη δική σου άποψη :wink:

Και όταν λέω στο ίδιο στυλ, είναι προφανές τί εννοώ αν το ακούσει κάποιος. Ότι κινούνται πάλι σε emo powerviolence μονοπάτια. Τ’ ότι σε κάποια φάση του κομματιού έχει ενα αργό σημείο δεν σημαίνει ότι άλλαξαν τελείως οι UN:wink:

είναι και η δική μου άποψη, το άκουσα αρκετές φορές το τρακ μέχρι να το συνηθίσω. yawn.
έχει τελειώς διαφορετική παραγωγή, και είναι λιγότερο επιθετικό, παρ’όλα τα brutal.

ίδιο, ίδιο.

Mπα άκυρο, το γύρισαν οι μαλάκες.

btw το τρακ το βρήκα καταπληκτικό, δε πήγαινε εκεί το yawn!
ας πει και κάνας άλλος, δεν είμαι φαν του worst enemy

ωραία. και να πει, τι εγινε? Να με κάνει να αναθεωρήσω δεν παίζει. Να πει την αποψή του νεει, ας πει, να τον ακούσουμε και κακώς που δεν το χει κάνει ήδη :smiley:

Eπίσης να πω ότι από το sampler γάμησε πολύ το κομμάτι των Carrier

Νεο άλμπουμ. Το περιμένουμε σύντομα.

Εδώ και 2 χρόνια το περιμένουμε, και είναι 7" :lol:

Επίσης και η Temporary Residence θα βγάλει (ας ελπίσουμε) ένα 10"

Τα έχει πει ο Geoff εδώ