Up the hammers festival ix - 7-8/3/2014!

Θρας \μ/

και trial…αυτα ειναι 8)

XENTRIX (UK)
PARAGON (D)
YEAR OF THE GOAT (SWE)
MASQUE(UK)
ARRAYAN PATH (CYP)
WARDRUM (GR)
ASTRONOMIKON (CYP)
SCREAMER (SWE)
DESPERATION (BEL)
TRIAL (SWE)
IN AEVUM AGERE (I)
HUNDRED (UK)
RAVENSIRE (POR)

Ως τωρα. Πρεπει να ειναι η φορα που ανακοινωνονται τοσο γρηγορα τοσα ονοματα.

Μπηκαν και οι Hundred που φωναζε, δικαιως, ο Ελρικ!

E ρε γλέντια…

αμα εχεις μυτη :stuck_out_tongue:

ayta einai

Wardrum, Screamer, Hundred…γενικά έχει πολύ καλό επίπεδο από νέα ονόματα το επόμενο line up…ας μπουν και τούμπανοι headliners, και θα μιλάμε για θεΐλα!!!

Οι Xentrix δε θα ναι headliners τη μια μερα?

Νομιζω πως ναι.

Ναι, και αν οι Year Of The Goad δεν είναι (co-)headliners μία απ’ τις δύο μέρες, τότε πρέπει να μπουν 3 headlining ονόματα, αλλιώς 2…

Δεν θυμαμαι ποτε να υπηρχαν co-headliners και επισης για δευτεροτριτο ονομα τους κοβω τους YotG.

Εννοώ ρε παιδί μου 2ο όνομα που συνήθως δεν παίζουν πολύ λιγότερο από τον headliner της μέρας…

Κυτταρο :!:

AGENT STEEL ΓΑΜΩ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ!!!

Masters of Metal (aka Agent Steel) will headline one of the days in Up the hammers festival March 2014. The band will perform a special “old school set” with songs from Skeptics Apocalypse, Mad Locust Rising, and Unstoppable Force!

xentrix και agent steel δηλαδη οι headliners?
πολυ thrashιλα επεσε

//ποιος τραγουδαει τωρα σ αυτους γιατι εχουν μπλεξει τα μπουτια τους νομιζω

Με παραξενευουν δυο πραγματα:

Α) Γιατι δεν τους λενε καθαρα και ξαστερα Agent Steel?

Β) Μαλλον οι Xentrix δεν θα ειναι headliners γιατι γραφει ακομα +1 Headliner. Μαλλον.

Για το πρωτο υποθετω επειδη δεν ειναι ο Cyriis?

Για το δευτερο και γω χλωμο το κοβω για Xentrix headliners (κι οσο κι αν θρασιζει ωραια το φεστιβαλ, δεν ειναι και το ονομα για να ναι headliners)

Οντως δεν ειναι ο Cyriis, κριμα.

Νομίζω ότι με τον Cyriis είναι στα μαχαίρια εδώ και 2 χρόνια.

Στο facebook λένε ότι τώρα τραγουδάει ο Mythiasin. Πέραν αυτού δεν ξέρω κάτι σίγουρο.