Up the hammers xiv

2 βδομαδες μεινανε!!!

Armored saint σε τρομερη φορμα απο βιντεακια που τσεκαρω, ακομα και στο απαιτητικο reign of fire η φωνη του bush δε σπαει καθολου.
Και brocas helm ηθελα καιρο να δω, liege lord και hittman σταθερες αξιες, προβλεπεται πολυ καλο και φετος.

1 Like

Saints πάντα γαμάτα παίζουν.

k I am the hammer νωριτερα,μπομπα η παρασκευη

Παιδιά δίνω το εισιτήριο μου (2ημέρου) στην τιμή που το πήρα 65€.
Αν ενδιαφέρεται κάποιος pm.

Δυστυχώς δε θα μπορέσω να κατέβω και ξενέρωσα γιατί ήθελα πολύ να δω Brocas Helm και Eternal Champion.

Πολύ καλό line-up συνολικά με όλες τις μπάντες (και στο warm-up) να έχουν ενδιαφέρον.

Μεγάλη ατραξιον όμως οι Armored Saint που αν δεν ήταν το up the hammers μου φαινεται ότι δύσκολα θα τους ξαναβλέπαμε. 18+ έχουν περάσει χρόνια από το 2000!

Το βιντεο από πανω το είχα τσεκάρει νομίζω κάποια στιγμή και είναι απλά 10 στα 10.

Θα νιώθω μια ζωή τυχερός που τους είχα δει τότε, ευτυχώς θυμαμαι αρκετά πράγματα:

1 Like

https://www.facebook.com/events/298660590824997/

Δυνατα ξεκιναει και για το '20. Λογικα θα παρω εισιτηριο απο νωρις

2 Likes

2 Likes

Τώρα αυτό είναι κάποιου είδους τρολάρισμα? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Like

Έλα ντε, δεν ξέρουνε που έρχονται αυτοί οι ξένοι;

1 Like

100% μαζι τους σ αυτο

Δυσκολη εβδομαδα στην δουλεια και εξτρα πιεση για αρκετα θεματα και εκτος δουλειας, περιμενω πως και πως την Παρασκευη, να ξεδωσω… Θα δω επιτελους live τους φοβερους και τρομερους Armored Saint, μετραω αντιστροφα…

1 Like

Το ερωτημα ειναι ενα…

"Athens, CAN U DELIVER?"

:metal:

1 Like

σε καμια ωρα σχολαω κ εγω κ γιουριαααα.Αντε καλα να περασουμε

Μεγάλη μέρα έφτασε…

I’ll face the hanging judge!

κατηφορίζω κι εγώ σε κανά 2ωρακι

πολύ καλοί και οι eternal champion . Γενικά όμορφο λαηναπ έφτιαξαν για σήμερα

Eternal Champion φοβεροι,γουσταρα με τα μπουνια,Armored Saint παρταρα μπανταρα,τι φωνη εχει ο Bush ρεεεεεεεεεε

5 Likes

Δεν υπάρχει αυτό που ζήσαμε χτες. Μεγαλειώδης εμφάνιση

Μου άρεσαν επίσης οι eternal champion. Για την ακρίβεια μου άρεσαν πάρα πολύ . Πρόλαβα λίγο τους Iron Angel κι αυτοί μια χαρά

Ο ήχος των Saint ήταν όνειρο. Δυνατός, πεντακάθαρος, διαυγής . Με έπιασε ταράκουλο , ειδικά ως λάτρης ηλ.κιθάρας

4 Likes

Λίγο μπάσο παραπάνω, αλλά ποιος παραπονιέται με τον παιχταρά στο μπάσο; Κατά τ’ άλλα ό,τι είπε ο @Rebel. Συναυλιάρα, δεν την περίμενα τόσο καλή (μιλάω για Αγίους) και ξετρελάθηκα με όσα άκουσα. Ύμνοι, σούπερ εμφάνιση, εκπληκτικός Θάμνος, αλλά εκπληκτικός Θάμνος, αεικίνητος και Φ-Ω-Ν-Α-Ρ-Α.

Δεν είναι το νούμερο 1 γκρουπ που θα βάλω να ακούσω, αλλά είναι ένα από τα καλύτερα live (generally speaking βέβαια, χωρίς υποκειμενικό στοιχείο) που έχω δει. Πάντα τέτοια.

6 Likes

Προσυπογραφω… τρομερη εμφανιση, ΘΑΥΜΑΣΙΟΣ Bush, φοβερες κιθαρες.

3 Likes