Αustin City Limits

Πολύ χάρηκα που είδα το συγκεκριμένο ρηπόρτ και μπράβο που το ανεβάσατε πριν να… κλείσει τρίμηνο από τη συναυλία! :wink:

Μπράβο στο παληκάρι που το έκανε (δεν ξέρω αν μπαίνει στο φόρουμ και ποιός είναι…)

Πολύ θα ήθελα να είχα δεί τους Blues Traveller εκεί… :roll:

Επειδη μου κινησε την περιεργεια η ποιοτητα των φωτογραφιων μπηκα στον κοπο να τσεκαρω το σαητ του παλικαριου και πραγματικα αξιζει τον κοπο να το δειτε.Ταξιδευει ΠΑΝΤΟΥ,βγαζει φωτογραφιες απο ανθρωπους,πολιτισμους,τοπια και συναυλιες και γενικα μαλλον προκειται για εναν ανθρωπο που αν μη τι αλλο ξερει να ζει.

Συγχαρητηρια απο μενα και καλη συνεχεια σ αυτο που κανεις,σε περιπτωση που διαβαζεις.:slight_smile:

Καλησπέρα. Το παιδί είναι φίλος μου και ζει μόνιμα (τουλάχιστον προς το παρόν) στο Όστιν.

Δεν μπαίνει στο φόρουμ πάντως.

Να του δώσεις πάντως τα εύσημα μας για την πολύ καλή δουλειά!!!

ναι καλά, όσο μόνιμα ήταν και στο Buenos Aires που τον είχα πετύχει τότε… και κει σε κάτι φεστιβάλ με κρουστά τρεχαμε :slight_smile:

Να του μεταφέρεις τα “μπράβο” και τα “ευχαριστώ” μας για τις φωτογραφίες και το ρηπόρτ! 8)

Επίσης αφού ζεί εκεί, λογικά θα μπορεί να κάνει το ίδιο και για το SXSW (South by Southwest), ένα από τα πιό πλούσια σε νέους καλλιτέχνες μουσικά (αλλά και κινηματογραφικά) φεστιβάλ της Αμερικής. :wink:
Να του το απαιτήσεις! :D:p

Kalhmeres (h speres mallon ekei…).

Mou esteile o Antwnhs to link tou forum kai mphka.

Euxaristw poly gia ta sxolia. Pragmatika to ektimw.

Oso gia to SXSW, pragmatika, makari na to kalypsoume. Einai ontws foverh empeiria. Olh h polh metatrepetai se festivaliko xwro. Eixa fwtografhsei tous Gwar me ton Andrew W.K. persi, gia paradeigma, oi opoioi paiksane kata th diarkeia tou persinou SXSW se ena parking to opoio gia ekeines mono tis meres eixe metatrapei se synauliako xwro! http://www.flickr.com/photos/menelaosprokos/sets/72157623661225038/

Vlepoume loipon…

mindcrimeK: poios eisai?

M.

Kαλώς ήρθες στο φόρουμ Μενέλαε! :slight_smile: