Περί αστυνομικής βίας, ρατσισμού (video-σοκ) και ΕΛ.ΑΣ

Ε βάλτε κανένα άλλο emoticon, να μην μπερδευόμαστε :stuck_out_tongue:

Σωστός ο bastard!!!

Ξέρω γω, θενξ :!:

Βγάλε ρε μούλικο τον Αρχηγό μη χεστούμε εδώ μέσα

έντιτ
ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ ΕΚΛΕΨΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ!!!

Δεν καταλαβαίνω την έκρηξή σου.

[SPOILER]Κανονικά έπρεπε να βάλεις κι εσύ το άβαταρ και την υπογραφή μου και μετά να συνεχιστεί ο διάλογος με κάρβου <3[/SPOILER]

κλαίω με λυγμούς, καλύτερη βουτιά έβερ

και μετα τον κρατανε 3 και ο ενας του παταει και το κεφαλι!!οτι να ναι.αστυνομικος=καραγκουνης.

μπάτσος σταματάει σε βενζινάδικο και ζητάει άδεια και δίπλωμα από αφροαμερικανό. Αφροαμερικανός πάει να πάρει τα χαρτια του. Μπάτσος τον πυροβολάει 4 φορές χωρίς λόγο.

Όταν δίνουν όπλο και “εξουσία” σε ανεγκέφαλους…

Παροιμιώδης ηλιθιότητα του “κλασσικου του μ@λ@κ@ αμερικάνου μπάτσου”

και επειδή λατρεύουμε να κράζουμε την ελληνική μπατσαρία, να πω σε αυτό το σημειο ότι μια φορά που με έλενξε ένα περιπολικό, οι ίδιοι οι μπάτσοι με είχαν ρωτήσει που έχω την ταυτότητα μου ακρίβως για να είναι υποψιασμένοι και να μην “τρομάξουν” με οποιαδηποτε κίνηση μου…τόσο απλό ηλιθιε αμερικάνε

Ναι, αλλά οι τζιχαντιστές στην Αλγερία…

Οπλοκατοχή και οπλοχρησία, θεμελιώδη δικαιώματα στη γη των γενναίων… :lol:

Διοτι οι δικοι μας ξεχειλιζουν απο ευφυϊα, αλλωστε…

^ εξαρτάται ποιούς έχεις στο μυαλό σου και το λες, δεν είναι όλοι για τον καιάδα και αυτό ισχύει παντού…τώρα κάτι ματατζήδες, μηχανόβιοι του κώλου και τα σχετικά που βλέπουμε στις πορείες δεν αντιπροσωπεύουν την κανονική αστυνομία, αυτοί μου μοιάζουν περισσότερο για αποτυχημένους που δεν είχαν τι να τους κάνουν και δεν ήταν άξιοι να μην τους προσλάβουν (άλλο θέμα αυτό)

Πολλοι δεν ειναι ομως για αποτυχημενοι που δεν εχουν τι να τους κανουν;;; Δε νομιζεις;;;

Το “υπερβολική αυστηρότητα για την πρωινή προσέλευση στις τάξεις” τι σημαίνει; :-s

Για το συγκεκριμένο θέμα είχε δημοσιευθεί κάτι στα μέσα; Γιατί πυροβολισμοί δεν πέφτουν τόσο εύκολα έξω από τα σχολεία (δεν γίναμε ακόμα ΗΠΑ :roll:) ακόμα και από τα στρουμφ, οπότε φαντάζομαι κάτι θα είχε βγει προς τα έξω.

Εδω το διαβασα:

:!: http://www.efsyn.gr/?p=240984

[B]Βάφτισαν τη δολοφονική επίθεση «τροχαίο ατύχημα»[/B]

Ως «τροχαίο ατύχημα» εκδικάζεται τη Δευτέρα 13 Οκτωβρίου η υπόθεση του βαρύτατου τραυματισμού της Αγγελικής Κουτσουμπού από αστυνομικό της ομάδας ΔΕΛΤΑ στις 6 Δεκεμβρίου του 2009, στη μεγάλη διαδήλωση για την επέτειο της δολοφονίας του Αλέξανδρου Γρηγορόπουλου.

Οπως είχαν καταγράψει φωτορεπόρτερ και τηλεοπτικές κάμερες, άντρες της νεοσύστατης τότε ομάδας ΔΕΛΤΑ διεμβόλισαν με ταχύτητα το μπλοκ του Εργατικού Επαναστατικού Κόμματος στην πλατεία Συντάγματος, ενώ ακολούθησαν πεζοί αστυνομικοί που επιτέθηκαν με δριμύτητα, τραυματίζοντας και συλλαμβάνοντας δεκάδες διαδηλωτές. Σοβαρότερος όλων ο τραυματισμός της Αγγελικής Κουτσουμπού, στελέχους του ΕΕΚ και αγωνίστριας του αντιδικτατορικού αγώνα, που είχε βασανιστεί από τη χούντα του Ιωαννίδη.

Η μηχανή της ομάδας ΔΕΛΤΑ, με οδηγό τον αστυνομικό Θεμιστοκλή Ποιμενίδη, εφόρμησε με δύναμη πάνω της ρίχνοντάς την αιμόφυρτη στο έδαφος και στη συνέχεια πέρασε κυριολεκτικά πάνω από το σώμα και το κεφάλι της, ενώ ο συνοδηγός Ιωάννης Ζαφειράκης χτυπούσε με το κλομπ τόσο την ίδια όσο και τους συντρόφους της που έσπευσαν σε βοήθεια.

:arrow: https://www.youtube.com/watch?v=W4j9nPYc5cY

http://www.efsyn.gr/?p=241985

Μια καταγγελία αστυνομικού, έτσι για να καταλάβουμε σε τι χώρα ζούμε και ποιοί (επίσης) είναι έμπρακτα φασίστες

arxifylakas-egkalei-thn-astynomikh-hgesia-gia-paranomes-prosagwges.html