Δικα Μας Video

Σας ευχαριστώ παιδιά!

φοβερος

εχεις και μπαντα?

Σ’ευχαριστώ,
όχι δεν έχω μπάντα, μαλλον απο Νοέμβρη θα αρχίσω να ψάχνω.

Βασικά μπράβο για το βίντεο και την αισθητική+μοντάζ!

Μπράβο! Πάρα πολύ ωραία εικόνα… και μου άρεσε που είδα με τα μάτια μου τι χτυπάς για να βγεί ο εκάστοτε ήχος… Έβλεπα το βίντεο με πολύ ενδιαφέρον.
Εκτός του ότι αγαπώ την Winehouse, μου άρεσε να βλέπω μόνο πως παίζει ο ντράμμερ σ’αυτό το τραγούδι. Γιατί συνήθως το πρώτο που προσέχω σ’ενα τραγούδι είναι η φωνή, μετα τα πλήκτρα (αν έχει) και μετά όλα τ’αλλα… Εδώ δώθηκε προβάδισμα στα drums.

Χαίρομαι που σας άρεσαν!! :slight_smile:

Οι DSLR φωτογραφικές είναι πολύ δυνατό εργαλείο για video τελικά.
Τώρα ψάχνομαι και για μερικά φώτα.

Καλησπέρες. Πιο φρέσκο δεν γίνετε :smiley:

Ελπίζω να αρέσει…

Πολύ καλός, είναι κρίμα παίκτες σαν εσένα να μην έχουν μπάντα.

Ένα καινούργιο βίντεο, λιγότερο “καλλιτεχνικό” από τα προηγούμενα:

και εδώ τα drums μόνα τους:

Πολύ καλή δουλειά στο editing του video
:thumbup:

Φανταστική δουλειά Masterfader!!!

Και πάλι ευχαριστώ παιδιά!

εισαι φοβερος MasterFader
μπραβο!!!

Blown Engine - Thrown To The Wolves (Death Angel Cover)

Η μπάντα στην οποία τραγουδάω. Εϊχα ποστάρει τη σελίδα μας και στο Δικά Σας Audio αλλά ας είναι. Περιμένω γνώμες από τους απανταχού Thrashers!:smiley:

ο ηχος σαπιος αλλα στο κατω κατω θρας χωνετε…ωραιοι…και ωραια φωνη για θρας μαν.αλητεια

Ήχος από κινητό και όχι με τον καλύτερο εξοπλισμό. Ακούσαμε πολύ καλά λόγια και από ανθρώπους που δεν γουστάραν Thrash γιατί παίξαμε πραγματικά καλά. Ευχαριστώ πάρα πολύ για το κοπλιμέντο Κωστή και βασικά σκέψου ότι από φωνή το θελω πιο πολύ σε Testament φάση :wink:

  1. ωραίοι είστε. Η φωνή χρειάζεται κι άλλο δούλεμα για να φανεί πιο δεμένο τ’αποτέλεσμα. Μακάρι βέβαια νά’χε καλύτερο ήχο το βίντεο.

Έχεις δίκιο στη φωνή, ειδικά στο τελευταίο verse έχασα τους στίχους και αυτοσχεδίασα. Και γενικά πρέπει να είμαι πιο σταθερός στις νότες.:roll: Όσο για τη ποιότητα τα πα παραπάνω ήταν το καλύτερο που είχαμε στη διάθεση μας. Ευχαριστώ Neniel για το feedback:)

πάρτε και ένα από την μπάντα που παίζω.προειδοποιώ δεν έχει και τόσο καλή ποιότητα αλλά ακούγεται.

ωραια ριφφσ.γνωμη μου με καμια high pitched φωνη θα σκιζε