Δικα Μας Video

καητπερα.

Στην αρχή περίμενα να δώ τον παντελίδη, αλλά τα πήγες πολύ καλά

Το βιντεάκι φτιάχτηκε από τον μουσικό antony 75 , που έβαλε και τη μουσική. Φωνή και στίχοι δικά μου. Enjoy!:slight_smile:

igor presnyakov aprooves:lol:

χωρις πλακα πολυ ωραιο!δικη σου η εμπνευση?

ολα. μουσικη, σκηνοθεσια, καστινγ.

θενκς

When the crowds are gone - SAVATAGE

φωνητικα Pantera- 5 minutes alone...θελει ακομα πολυυυυυ δουλεια αλλα το παλευουμε σιγα σιγα...
ριχτε καμια γνωμη...
(σορρυ για το 2ο κομματι εχασα τελειως το μετρο)

Αυτη είναι η σωστη διευθυνση...εκανα λαθος πριν..

Πολύ ωραίο φίλε! Keep it up!
Με Charvel παίζεις έτσι; Πανέμορφη κιθάρα.

charvel με τετοια κοψιματα (?)

καλά τα πας. εμένα μ'αρέσει το γρέζι σου :slight_smile: απλά προσπάθησε να δοκιμάσεις και κάτι διαφορετικό (δεν ξέρω τι :Ρ) για να μην θυμίζεις τόσο τον Ανσέλμο:slight_smile:

πρεπει ναι εχεις δικιο σ'αυτο.θα δοκιμασω κανα acid bath η κατι τετοιο να δω πως θα βγει.ευχαριστω παντως μαν!

Σε ευχαριστώ!! Ναι ειναι μια από τα πρόσφατα μοντέλα της σειράς Desolation DX-1 της Charvel με 2 διπλούς ΕMG και Floyd Rose τρεμολο. Είναι όντως πανέμορφη κιθάρα και έχει καταπληκτικό ήχο για τα δικά μου πάντα γούστα...

Μιας και τα βιντεο κλιπ κοστιζουν αρκετα, άλλο ένα λαιβ από εμας www.youtube.com/watch?v=dDFyBODWqcw

(Οκ το κομματι αυτο δεν μας αντιπροσωπευει πληρως ως μπαντα αλλα αμα οι φιλοι σου ξεχνανε να πατησουν το rec στο υπολοιπο σετ...)

Μια και επιτέλους την Παρασκευή αρχίζουν οι ηχογραφήσεις του δισκογραφικού ντεμπούτου μας ως Mother Turtle, ορίστε και ένα βιδεάκι ενός ακόμα track, το οποιο θα περιέχεται.
Λέγεται 707(A November Less) και live είναι κάπως έτσι.

ικανος φροντμαν

Thank u μαν!!!:smiley:

α εσυ εισαι?

μπραβο,παντα με αγχωνε το κιθαρα/φωνη.

btw μαλακα μου,εχεις εκταση οχι μλκιες.

πσ:σας εκανα τρελη προωθηση.Εκανα share και πατησε λαικ ο ασκληπιος απο τρυπες. :lol:

:D:D
Ένα ακόμα μεγάλο ευχαριστώ λοιπόν!!!
Το θέμα είναι να μην ζητήσεις ποσοστά βέβαια...Είμαστε άφραγκοι.
Όταν γίνουμε πλούσιοι ροκ σταρζ ωστόσο θα σου αγοράσω εφφέ Pete Cornish να χεις να παίζεις.:stuck_out_tongue:

ενα βιντατζ παρακαλω,να το θυμασαι.