Δικα Μας Video

Λολ ρε, δεν ήταν μπηχτή για να ψάξεις, κι εγώ σου λέω τυχαία το είδα επειδή έκανα αναζήτηση και είδα το racoon στη φώτο :stuck_out_tongue:

Όχι ρε, ούτε καν ασχοληθήκαμε από τότε (αν και φτιάξαμε αν θυμάμαι καλά άλλα 2 τραγούδια, τα οποία δεν έχω ιδέα που μπορεί να είναι)

thanks… I guess?

τα υπολοιπα κομματια του πολυαναμενομενου (!!!) μας EP ειναι λιγο πιο ενδιαφεροντα μουσικα (εννοωντας οτι ο αλλος κιθαριστας μας νομιζει οτι παιζουμε σε μπαντα του γκαθρι γκοβαν, αλλα τι να κανς)

ευχαριστω για τη στηριξη!

ενα απο τα μεγαλα αναπαντητα ερωτημα, what if?

ευκολακουστο ηταν παντως το ινστρουμενταλ (ο τονος στις κιθαρες ηταν λιγο abrasive για τα γουστα μου), αλλα δεν μου ηρθε η διαθεση να το κλεισω, οποτε ειναι μια νικη για σενα!

2 Likes

:joy:

Πλάκα κάνω ε! Πάντως σε μια τέτοια αντίδραση στόχευσα

ε ναι μωρέ! - την μισή απήχηση του Μπλέτσα ναχαμε…

1 Like

Μόνο εγώ ακούω αυτό το “να βγάλουμε όση περισσότερη μελαγχολία και 30+ παραίτηση μπορούμε, πάνω σε ματζόρε ακόρντα;” στο στυλ των Spanish Love Songs; Ή αυτό ακούω γιατί μόνο αυτό ξέρω;

Πολύ ωραίο είναι το τραγούδι μεσιέ, όπως και το βίντεο. Υπάρχει δίσκος στα σκαριά;

2 Likes

Εννοείται αυτό ακούς γιατί αυτό είμαστε! Αυτό και menzingers και λίγο gaslight anthem στα πιο παλιά τους (και Smith Street band πριν κανσελαριστουν)

EP θα κυκλοφορήσει τον Σεπτέμβρη (αλλά αν θέτε να το ακούσετε από τώρα στείλτε πμ, χέστηκα γω - δεν τρέχω τα “”“μπιζνεσεηκα”“” της μπάντας)

Καλά το βίντεο είναι σάπιο και γυρίστηκε σε 45 λεπτά από έναν τύπο που ήξερε τι έκανε (αφού παλέψαμε κάπου 4 ώρες να το κάνουμε μόνοι μας)

3 Likes

Να μας το στείλετε για ριβιού!

Καλή επιτυχία!

(Μπασίστα δεν έχετε ή δεν βλέπω καλά πρωι πρωι;)

2 Likes

Ότι το ρηβιου δε θα το γράψω μόνος μου εννοείς;

Έχουμε, ο κοκκινοτριχης με τα μούσια

2 Likes

Bγαζει κατι απο hot water music μέχρι gaslight anthem. Ωραια πραγματα δηλαδης

2 Likes

well,that was a part of me,ετσι ωμα ,οπως ηταν ,με γωνιες και χωρις γυαλισματα,just sharing :man_shrugging: :beer: :smoking:

2 Likes