Virus - The Agent That Shapes The Desert

μια τελειοτητα ειναι. σε παιζει τσαχπινικα, δινει πινελιες ογκου, σου βαραει μια νοτα πιανου και ξεκινα ο παπαγαλος. αυτο ζητας απο virus, εναν δισκο της χρονιας.

Έχει κανείς σας καμιά ιδέα για πότε να το περιμένουμε κι εδώ?
Κανονικά πότε κυκλοφορεί?

Αρχές Φλεβάρη. Και πιθανότατα μαζί μ’ένα ξαδερφάκι του.

Μην τρελένεστε… απλά δεν ήξερα που να το ποστάρω :stuck_out_tongue:

Χωρίς πολλά πολλά…

Ακυκλοφόρητο instrumental εποχής Carheart αν κατάλαβα καλά.
Δεν ξέρω αν έχει κυκλοφορήσει κάπου, αν το έχετε ακούσει, πάντω εγώ τώρα το ακουω πρώτη φορά.

To Fan Package, ειναι ακομα διαθεσιμο για προπαραγγελια, στα 63 ? συνολο με μεταφορικα. Ενταξει εχει πεσει επιδημια πλεον με αυτες τις σπεσιαλ εκδοσεις.
Και με ψηνει η μαλακια να την προπαραγγειλω. :?

[COLOR=“White”]The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 5 characters.[/COLOR]

φακ γιεα.

νταμπλ ποστ, αλλά το Call Of The Tuskers .-

Κυκλοφόρησε ή “κυκλοφόρησε”?
Για να ξέρω να το περιμένω αν είναι.

“Κυκλοφόρησε” έχω την εντύπωση.

Δεν έχω βρει ακόμα το χρόνο να τ’ ακούσω, αλλά πραγματικά ανυπομονώ.

ο δίσκος έχει διαρρεύσει στο νετ.

Οι πρώτες ακροάσεις του πάντως, δίνουν μια συγκεχυμένη εικόνα.

Εκ πρώτης όψεως, φαίνεται ότι η μπάντα δεν έχει “προοδεύσει” καθόλου…

Αν τα προηγούμενα αλμπουμ ήθελαν πάρα πολλές ακροάσεις για να αφομοιωθούν, αυτό θέλει άπειρες για να βγει ασφαλες συμπέρασμα…

Yστερα πο μια εβδομαδα προσεχτικης ακροασης θεωρω οτι αρκετα πιο γρηγορο και κατσι (χαχαχα) απο το δε μπλακ φλαξ.ναι κινειται στα γνωστα μονοπατια και ειναι ενας δισκος που εχει αρκετους μουσικους ελιγμους.Μαλλον με ικανοποιει μαζι με το καρχαρτ καλυτερα απο το μπλακ φλαξ!

Εγώ πάλι, ύστερα από 4 προσεκτικές ακροάσεις, έχω καταλήξει ότι ο συγκεκριμένος δίσκος είναι εμφανώς απόγυμνωμένος από τις εμπνευσμένες πατέντες των 2 προηγούμενων δίσκων, παρόλο που τις μιμείται σε ουκ ολίγα σημεία του.

Και το “Carheart” ήταν catchy, απλά αυτό είναι και catchy και ολίγον τι ανέμπνευστο συνάμα.

Αν έπρεπε να το βαθμολογήσω με άριστα το 5, θα του έβαζα 3.

Μου είναι λίγο δύσκολο να το γράψω, μιλάμε για αγαπημένη μπάντα και αγαπημένο Czral, αλλά ακόμα δεν με έχει κερδίσει. Τουλάχιστον όχι όσο θα περίμενα. Η εισαγωγή του ομώνυμου είναι απλα εκπληκτική, γενικά υπάρχουν τα περισσότερα από τα Virus στοιχεία μέσα αλλά περιμένω σε κάποιο σημείο του να απογειωθεί και αυτό δεν συμβαίνει (σε εμένα τουλάχιστον).

κάποιοι μπορούν chris


:stuck_out_tongue:

μια απτα ιδια

Δυστυχώς μια από τα ίδια και εγώ…

Όσο και να το ακούω, δεν “ανεβαίνει” ο δίσκος στην αντίληψή μου…

ακουστε το γαμημενο το Nite Flights, ενα σκασμο απο σεβεντιλες εχετε ποσταρει κατα καιρους και τα σημαντικα τα προσπερνατε.

One more for the road…

http://www.avopolis.gr/metal-album/38014-virus-agent-that-shapes-desert-2011-album-review-sonisphere

Chrisp μόλις ανακάλυψα ότι έχεις το ίδιο όνομα με τον ηθοποιό που ενσάρκωσε τον ΓΙΑΓΚΟ ΔΡΑΚΟ!!! :δέος: