Volbeat

wra gia ksekatiniasma.oi filoi me fwnazoun kai Labirh

loipon kapou kata to January an thymamai kala eskase ena liveaki to opoio xwris na kserw to logo perase edelws sta psila apo ola ta mesa…milaw gia to live twn illdisposed (danoi old school death metallers) sto texas. se afto to live paravrethika egw alloi deka to poly kai ta support(the source godfearnone) pou arazane gia na kanoun ligo mpougio. to live gia thn istoria htan apla koryfaio alla fysika den asxolithike psyxh.arazwntas gia souvlaki sto kavoura kata tis 3 skaei o kitharistas me ton opoio poianw kouvedoula. o typos gamw ta atoma kai elafrws poiomenos mou leei oti epaize stous volbeat mexri prin merika xronia oi opoioi ton ediwksan me ton xeirotero tropo. Tous erikse trelo thapsimo legontas oti prokeitai gia trela poseria kai tromeroi koloxarakthres.
xesthkame kai emeis tha mou peite kai tha exete kai dikio.kai egw to idio.

Πέρυσι ακύρωσαν τελευταία στιγμή Γκρασποπ και είχαμε φάει τρελή ξενέρα , τελικά τους είδαμε φέτος Χελλφεστ και μπορώ να πω με σιγουριά ότι τα σπάνε στα λάιβ , και για την ιστορία έκλεισαν το σετ τους με την εισαγωγή από τον ύμνο “Raining Blood” .

ακουω εδω και καιρο για την μπανταρα τους Volbeat και σημερα επιτελους εβαλα να ακουσω ενα αλμπουμ τους…
:?
τοσος σαματας γι’αυτους? εντυπωση μου κανει. καλοι ειναι αλλα, οκ. μεχρι εκει

ωραια…αυτο μας κανει μεχρι στιγμης…2?

δεν εχω ακομη πιασει ως προς τι η φασαρια για αυτους…
αδιαφορω επιδεικτικα!

ΒACK TO PROM!!!
:band:\:D/

εχω λιωσει με guitar gangsters & cadillac blood…θεοι

Δίσκαρος. Αν και νομίζω ότι χάνει κάπως συγκριτικά από το Rock the Rebel και το τελευταίο… τελείως υποκειμενικά βέβαια, γιατί κι αυτό έχει τρομερές κομματάρες. Αν δεήσουν να τους φέρουν κι απο δω θα τους λατρέψουμε ακόμα περισσότερο

τους ακουω και γω τωρα…γουσταρω τις αγριες κιθαρες με την καθαρη μελωδια της φωνης…ρε παιδια ο τυπος υπο γωνιες στα βιντεο δν σας θυμιζει λιγο hetfield?:stuck_out_tongue:

edit: επισης μου αρεσει ολο αυτο το ‘‘γιορτινο’’ feeling που βγαζουν…φανταζομαι στις συναυλιες θα ειναι ακομα πιο εντονο

Nαι μονο απο γωνίες γιατι απο φωνη καθόλου.

Ρε άσχετο πόσα βιντεο κιλπ έχουνε αυτοι; Τόσο πλούσιοι είναι;

b side από το HTSD ;; :stuck_out_tongue:

1 Like

now that we are everlasting , τουλάχιστον στην αρχή

μου αρέσει πάντως

2 Likes

Για να μπει σωστά το καλοκαιράκι :sunglasses:

4 Likes

Και αυτο για να βγει σωστα το καλοκαιρι και να μπει το φθινοπωρο.

Τι κομματαρα.

7 Likes

κανένας;;

3/12 νέος δίσκος

5 Likes

δυνατο

Πολύ καλό !!! Άντε να τους δούμε headliners σε κλειστό χώρο !!!

4 Likes

Οκ . Radio friendly

2 Likes

Εν τω μεταξύ σκάλωσα, γιατί λέω “είναι από το νέο άλμπουμ αυτό και δεν το θυμάμαι;”.

Το οποίο btw πολύ καλό και με μερική στροφή προς πιο heavy κατεύθυνση σε σχέση με τα δυο προηγούμενα. Περισσότερα προσεχώς.