Ραπτόπουλος vs τσουκαλάς

ραπ φυσικα,και γελιο εχει,και στο κατω κατω απο μπαλα ξερει πολλα,ο αλλος ειναι κατσικι ρε μογλης τελειωμενοσ!!

Ειστε βαρβαροι!

Ποτ πουρί από comments:

Etsi gamaei h gavrara…Pame mwrh arrwstia…Gama tous th mana…Opoios goustarei na ginei melos sto group twn fanatikwn opadwn tou Olympiakou,as mpei sto channel mou kai apo ekei sthn enothta groups,gia na organwsoume to pio gamato group kai na gamame ta lagoudakia kai tous kwlotourkous kai apo ekei…Thyra 7 pa-ntou…

ουτε εσυ με τ πουτσα στ στομα μπορεις να μιλησεις Τσουκαλα αρχιδι…ελα ξανα Τουμπα να σε μαχαιρωσουμε γαμιολη…τρεμετε τ ΛΑΟ τ ΠΑΟΚ…

Ραπτοπουλος χωρις περουκα δεν λεει… Ραπ φορα την περουκα ρε κουφαλα να ουμε!

ρε μαγκες τι γινεται με τσουκαλα? ασχολειται με ΤV η κατι αλλο? εχω καιρο ν’ακουσω γιαυτον τον τυπο…
παντως ειναι θεος!
ατελειωτο γελιο…

O ραπτοπουλος παρηγγηλε σε μια εκπομπη του λουκανικα και αρχισαν ολοι να τρωνε απο ενα…:lol:
http://www.youtube.com/watch?v=Uf_xWCAdrB4 -> δειτε και ενα ραπτοπουλος best of :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Και οι 2 ξεπερνουν τα ορια της ηλιθιοτητας. Ωστοσο ψηφιζω ραπτοπουλο γιατι το παιζει και “ουδετερος”:lol: :stuck_out_tongue:


Οι συμβουλες του ραπ:p

Kωστης Ρπατοπουλος εγραψε:

Την ίδια γυναίκα 30 χρόνια

Έβλεπα στη ΝΕΤ τη φιέστα του Ολυμπιακού. Ποια φιέστα δηλαδή; Σαν μνημόσυνο του Μπαμπούλα στη Θέρμη ήταν. Ο κόσμος παγωμένος στις κερκίδες χωρίς σασπένς, χωρίς φωνή, χωρίς παλμό. Ψεύτικα γέλια από τον Νικοπολίδη, τον Τζόρτζεβιτς, τον Πάντος. Ως και οι φωτογράφοι ανέκφραστοι ήταν. Και ήταν η πρώτη φορά που είδα φιέστα και γύρο Θριάμβου να γίνεται περπατώντας στον αγωνιστικό χώρο. Ένα νωχελικό πράγμα, χωρίς πάθος, χωρίς έκρηξη, χωρίς μπρίο, που έλεγε κι ο Διακογιάννης. Σαν να σου γδυθεί δηλαδή η γυναίκα σου στο κρεβάτι, την οποία έχεις εδώ και 30 χρόνια. Τι πάθος να βγάλεις;

:lol: :lol: :stuck_out_tongue: :bow2: :bow2: :bow2:

Κατι τετοια λεει…

…και μετα μαζευονται φανατικοι εξω απο τον σταθμο :stuck_out_tongue:

χαχα … Rapto ανετα ομως… 8) (αυτο το εικονιδιο του μοιαζει κιολας.!!!)

http://youtube.com/watch?v=GjPqzcqvMEc

ο Ραπ και η κομπανία του :smiley:

Ο Τακης βεβαια!8) Αν και εχω να τον δω καιρο στο γηπεδο…πηγαινει τωρα?
Κι αυτη η θυρα 7 εχει να κανει εκπομπη απ’το καιρο του Νωε! Αλεκο, Ακη…που ειστε ρε σεις?:stuck_out_tongue:

Αντε γεια!:stuck_out_tongue:

Φίλος μου γαύρος μου έχει πεί ότι η μισή 7 έχει άχτι τον Τσουκαλά και θέλει να τον σαπίσει στο ξύλο, γι`αυτό και αυτός φοβάται και δεν πάει πια εκεί :lol: :lol:

Ποτε πρωτοεμφανιστηκε ο τσουκαλας,θυμαται κανεις?:lol: #-o :stuck_out_tongue:

Eγω τον θυμαμαι απο μικρη…οταν σκαρφαλωνε στα καγκελα σαν τσιτα και γινοταν κοκκινος απ’τα νευρα του αν καποιος του πηγαινε κοντρα:lol: (αφου ελεγα τωρα θα το παθει το εγκεφαλικο!)…και φυσικα το σημα κατατεθεν του (εκτος απ’το αντε γεια): oi ανεμελες μπουκλιτσες και το τζην πουκαμισο (παντα το ιδιο ηταν?:stuck_out_tongue: )τωρα ποτε πρωτοεμφανιστηκε θα σε γελασω! Γιατι? Λες να διοργανωσουμε καμμια επετειο?:stuck_out_tongue:

Πες μου ότι πας και θύρα 7 να με σκλαβώσεις τελειως!

Exω παει και εκει…αλλα τωρα που δε δινουν εισιτηρια στους συνδεσμους, πηγαινω σ’οποια θυρα βρω εισιτηριο. Εχω κανει το γυρο του Καραισκακη…(μονο στα VIP δεν εχω παει…κι ουτε θελω, γιατι ειναι ξενερωτοι!) Ημουν μελος στο PORTO LEONE και τωρα με εχουν ξεβολεψει τελειως που πρεπει να τρεχω στα γκισε στο Καραισκακη…(και φυσικα μελος του Ολυμπιακου):smiley:

Porto Leone!
Με τα πιο ήσυχα παιδια! :lol:

Συμβουλή: Βρες πιστωτική και κλείνε από Ίντερνετ, βολεύει πάρα πολύ. Αύριο ΣΕΦ, έτσι?

Κερατσινιωτης εισαι???8O

Ειμαστε ρε!!!