Ραπτόπουλος vs τσουκαλάς

Αγια παιδια:lol:
Μη μου το θυμηζεις γιατι δυστυχως δεν θα παω:x Πρεπει οπωσδηποτε παντως να φερουν τη σειρα στο 1-1. Εσυ θα πας τυχερε? (το τυχερε βεβαια εξαρταται απ’το αποτελεσμα…)

Εννοείται ότι θα πάω.

Γιατι εννοειται?:stuck_out_tongue:

Γιατί έχω χάσει ελάχιστα ματς στο ΣΕΦ φέτος. :wink:

Ο Τάκης είναι οπαδός ο άλλος τι είναι;…ξέρω πιος είναι, ρητορικά ρωτάω…

Oυδετερος δηλωνει για την ωρα…:lol: :stuck_out_tongue:

Eκρηξη Μπουγατσα


Ραπτοπουλος μιμειται τον Γιωργο Μινο

:lol: :lol: #-o :stuck_out_tongue:

από αυτούς τουσ δύο προτιμώ τσουκ…αλλά πιο πολύ πάω τν διμόπουλο π ναι στν έκστρα σπόρ…!!!

ραπτοπουλος γιατι δεν χρειαζεται σαμπουαν και γιατι λαμπει στο σκοταδι το φαλακρακι του.

Τσουκαλάς,είναι θρύλος.Απλά πλέον δε συνεχίζει,αντίθετα με ραπτό που κρατάει γερά.

Παίζει και να ναι το καλύτερο πολλ στο φορουμ ε.

Τσουκαλάς παιδιά, λέει τις ατάκες με τέτοιο τρόπο που και κρυάδες να είανι, μπορούν να σε ρξουν στο πάτομα!

Αγαπημένη στιγμή:

Βέβαια και ο Ραπτόπουλος είναι θεός, ένα best of θα σας πείσει.

Τσέκαρε EXTRA-3. :wink:

Κάτσε γιατί θα με τρελάνεις,δώσε infos αν έχεις.

Ξανακάνουν εκπομπή ρε!
Με Τάκη, Άκη, Φίλιππα.

Ώρες δεν ξερω, ψάξτο.

Με συγκίνησες τώρα,ο 4ος ο κεκες δεν είναι? Καλά εγώ βλέπω extra και το στηρίζω,πως και δε πήρα χαμπάρι.

Βλέπω τσουκαλά αυτή τη στιγμή και έχω συγκινηθεί.Πολύ φλύαρους τους κόβω όμως,άντε να βγάλουν κανα τηλέφωνο να πει ο τάκης ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.

ραπτοπουλος γιατι ετσι μας αρεσει!! αν και ο τακης ειναι cult 8)

ειχα συμμαθητη που ελεγε ατακες ραπτοπουλου μεσα στην ταξη και ειχαμε ξεπατωθει στα γελια!!
ειδικα, δεν ξερω αν το εχετε δει, μια φαση με το ραπτοπουλο να λεει σε εναν να παρει μπρος (βαλε 1η, 2α,…)
και ο αλλος να του απανταει ραπτοπουλε μαλακα μη μου κανεις το μαγκα εβγαζε τρελο γελιο!!

αγαπημενη ωρα αγγλικων στη γ’ λυκειου…

θεικο θεικο :lol: :lol: :lol:
hall of fame!!! μονο απο ραπτοπουλο γινεται αυτο!!!

Ένα απ’ τα καλύτερα βιντεάκια του ραπτό,αν όχι το καλύτερο.Από εχθές το βλέπω και δε μπορώ να σταματήσω να γελάω.Αφιερώστε 6:29 λεπτά απ’ τη ζωή σας,αξίζει.

http://www.youtube.com/watch?v=d5G-xGQpp40

Eεεεεεε οοοοοοοοοο ηηηηηηηηηηηη αααααααααααααααααα.

:lol: :lol:

Θεϊκό!