Ραπτόπουλος vs τσουκαλάς

Ραπτοπουλος ευκολα…ειναι τρελος ο ανθρωπος!

πετυχα τον ραπτοπουλο βριλησσια πριν δυο βδομαδες.

νομιζω…:-s



Ρεσιταλ εδωσε ο ραπ,καλα τους τα ειπε,οταν βγαζανε αυτοι την θωδη και την αλλη τη γρια με τον αλβανο που κλαιγοταν και τους ξεφτιλιζανε τοτε ηταν καλα δεν υπηρχε προβλημα. Ξεκωλια ολες ,σταματινες,σκορδες και σια.:lol::roll: H μαγκια η μεγαλη ηταν οταν ειπε στην σκορδα σε ενα σημειο που μιλουσαν για τη θεσσαλονικη,και λεει αυτη “μια χαρα ειναι η πολη σου”, και απανταει ο ραπ "η πολη μια χαρα ειναι αλλα την κοπανησες πηγες κατω,αμα ηταν γιατι δεν εμενες εδω κ συ αφου ειναι μια χαρα η πολη σου,ετσι δεν ειναι? την κοπανησες στο αλτερ,ελα στο europe1 να κανεις εκπομπη,στο αλτερ πηγες ομως.

Και η θεικη ατακα για την παλαιτσακη " Λεει η κυρια παλαιτσακη,εγω δεν θα εκανα ερωτα με τον ρουβα…,καλα μωρη πενηντατοσο χρονων,ο ρουβας αμα σε δει γυμνη με τα βυζια στα γονατα θα σε πηδηξει?"

http://www.youtube.com/watch?v=Q-aTc3VTQ6Y&feature=related

Κλαιω!!:lol::lol::stuck_out_tongue:

Τώρα εγώ αν ρωτήσω ποιός είναι ο Ραπτόπουλος θα φαίνομαι πολύ εξωγήινος; :dunno: :oops:

χαχαχαχαχα…ελιωσα:lol::lol:

χαχαχαχα…παραδειγμα που εφερε ο θεος…

“εγω εχω ενα προβλημα,ειμαι φαλακρος,μπορω να διαφημησω σαμπουαν?”

Δες τα βίντεο που προτείνουν τα παιδιά και θα γελάσεις με την ψυχή σου:wink::!:

Lol έβεπα τα 3 που είναι από το ALTER και δεν καταλάβαινα. Ντάξει Τσουκαλάς θα ψήφιζα πάντως… Ειναι μακράν πιο καλτ.

Μιας και ειμαι Σαλονικιος και ακουω παρα πολλα χρονια την εκπομπη του στο ραδιοφωνο και στη τηλεοραση, αλλα και απο προσωπικες συναντησεις μαζι του (δηλαδη στο γηπεδο τις κυριακες), αποτελει σταθερη αξια προσφορας γελιου, αυτοσαρκασμου και σατιρας.

Ναι μεν ως σκοπο εχει την δημιουργια διχονοιας και οξυνσης αντιπαραθεσεων, για καθαρα θεμα αυξησης θεαματικοτητας/ακροαματικοτητας = sms = κερδους, αλλα και απο μπαλα γνωριζει, και εχει προσωπικοτητα βορειοελλαδιτικη, και πολλες ιστοριες βγαλμενες απο τη ζωη του ( δεν περασε και τα τρελα δυσκολα χρονια, αλλα εκανε παρα πολλες δουλειες προτου γινει ανταποκριτης και επειτα παραγωγος-δημιουργος αθλητικων στηλων.)

Παντως, η συνεντευξη που εδωσε στην Φαιη (την θυμαμαι πριν 5 χρονια σε γνωστη παραλια Χαλκιδικης να παιζει ρακετες με μια φιλη της, και ολοι ειχαμε γινει ball boys για παρτη της :lol:) δειχνει το ποσο μαγκας και προσγειωμενος ανθρωπος ειναι.

Για τον Τσουκαλα δεν γνωριζω και πολλα (μονο αυτα που σατυριζε ο Μητσικωστας παλια) αλλα δεν πιστευω να μπορει να συγκριθει με τον Ραπτοπουλο σε ειδος εκπομπης, μιας και ο Τσουκαλας πιθανον μιλαει-επευφημει μονο τον Ολυμπιακο και ειναι φανατικος οπαδος, ενω ο Ραπτοπουλος κανει καθαρα ποδοσφαιρικη εκπομπη για ολες τις ομαδες της Θεσσαλονικης.

Καλυτερα να γινοταν συγκριση μεταξυ Ραπτοπουλου-Γεωργιου, παρα με Τσουκαλα.

Τελος, οσοι μενετε Βορεια Ελλαδα, να βαζετε τα πρωινα (11 με 1) τον extra sport (103 fm) και να ακουτε την εκπομπη Illuminati με τους Κωστα Χητα και Γιωργο Συριγο.
Μια απο τις αστειοτερες εκπομπες που εχω ακουσει ποτε σε ραδιοφωνο (μαζι με αυτες του Στεφανου Σωτηροπουλου, εποχη Προεδρου, φαρσες κλπ).

Ειδα τα βιντεακια του Ραπτο απο την εκπομπη του Αλτερ και πηγα να πεσω απο την καρεκλα.
Θεος !

η Αλυμπερτη με το δοντακι offside…

Hehe, ειναι φαλλοκρατης του κερατα.
Αφου οσες γυναικες εχουν παρει τηλεφωνο στην εκπομπη, τις κλεινει λεγοντας “αντε παντε πλυντε κανα πιατο, μου θελετε και ασχολειστε με την μπαλα, ξερωγωναπουμεξερωγω” :lol::lol::lol:

Αλλα η αστειοτερη ρομπα που χω δει ειναι αυτο

Την επομενη μερα, η εκπομπη στο ραδιοφωνο ειχε μονοτονια, μιας και ολοι παιρναν τηλεφωνο και τον κραζανε:
ΠΑΝΤΟΦΛΑΚΙΑ ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΕ
:lol::lol::lol::lol:

Καλα πρεπει να τον βαραγε με τον πλαστη σπιτι.
Ωραιος ρε ! Γελασα με την καρδια μου.

ραπτοπουλος σε διαφημιση…

Aπο το 30" και μετα…:lol::lol:#-o

Kαι φυσικα διαφημιζοντας σουβλατζιδικο…:lol:

Απο 16’’…φατσα δες…

εεεεεελα ρε φίλε - σωστός και για τα 2

Καλα ο συριγος δεν παιζεται!

Δυστυχως δεν εχω κατι απο Illuminatoi, αλλα απο Midnight Express εχω ολες τις θρυλικες φαρσες.
Παρτε ενα δειγμα
http://www.sendspace.com/file/178wz2

Οποιος τις θελει ολες, ας μου στειλει pm :wink:

Ο Ραπτόπουλος είναι απόλυτος Θεός παιδιά…απίστευτος και ειδικά όταν τσακώνεται με drouling και Τρέγια(2 καμμένα άτομα ο ένας Αριανός και ο άλλος Παοκτζής)

ο Τσουκαλάς έχει ηρεμήσει πλέον…


Ψηφίστε όλοι Ραπτόπουλο ΤΩΡΑ…

ρε ο Ραπτοπουλος φορουσε περουκα???

http://www.youtube.com/watch?v=faoyv7pJ0Pg