Βυζάκηδες vs κωλάκηδες

…έχει και ωραία πόδια…μπορείς εύκολα να το δεις:):!:

Αντίο ζωή !!!

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

κωλάκης; :stuck_out_tongue:

Εγώ μια παρατήρηση έκανα :stuck_out_tongue:

Βέβαια για να απαντήσω στην ερώτησή σου, ε ναι, κατά βάση κωλάκιας είμαι (τι “κωλάκης” μωρέ), αλλά ΟΧΙ και εχθρός του βυζιού - μάλλον ενωτικό με λες. Και τα αποπάνω πεπόνια ότι είναι δύναμις, είναι, απλά καλύτερα να τα κάνεις crop για να μην κοιτάς πιο πάνω, γιατί εγώ όποτε φεύγει λίγο ο κέρσορας ακούω στο μυαλό μου γαβγίσματα. :stuck_out_tongue:

για κάποιο λόγο σκέφτομαι τον Βυζάκη και τον Κωλάκη ως 2 κωλόγερους σε ένα γραφικό χωριουδάκι όπου κάθε βράδυ θα σκοτώνονται στο καφενείο αν προτιμάνε κώλο ή βυζιά, μετά θα τα πίνουν παρέα, θα ρωτάει ο Βυζάκης “ως πότε;” και ο Κωλάκης θα απαντάει “ως το τέλος”. οπότε ναι, “κωλάκης”.

[SIZE=“1”](ξέρω, έχω πρόβλημα)[/SIZE]

Mια χαρά σκυλί του πολέμου είναι με τα βυζζζά της…
και αν ρίξει και καμιά δαγκωνιά, πόλεμο έχουμε, υπάρχουν και παράπλευρες απώλειες…

Ψιτ, θείο, άμα σου καθότανε, guess what…

Και ο σοφός έχει προβλέψει για τέτοιες περιπτώσεις αλλά εσύ στα χρόνια σου προφανώς δεν είχες τέτοιες πολυτέλειες :stuck_out_tongue:

[SPOILER][SIZE=“1”](βέβαια στην ηλικία σου και να σου καθοτανε απ τον καταρράκτη δε θα έβρισκες το κουμπί της σωβρακοφανέλας)[/SIZE]

[SPOILER][SIZE=“1”](indeed η μούρη της είναι μπουλντόγκ τετάρτης διαλογής)[/SIZE][/SPOILER][/SPOILER]

[SPOILER][/SPOILER]

δεν ξέρω πόση ώρα κοιτούσα την οθόνη

μα τω μεγαλο Βυζνου

http://elitedaily.com/envision/girls/asses-world/

Αν και τελικα κατεληξα οτι ειμαι κωλακιας ( για ενα πολυ μικρο ποσοστο μπροστα 0,5% )
παρτε ενα :

Μανούλα… :expressionless:

[SPOILER]Αξία το Zoo[/SPOILER]

και τι αρμονία στην κίνηση…

Ε καλά τώρα, βυζάκηδες τα θέλει ο [B][U]πάτος[/U][/B] σας.

δεν με συγκινησε

Καλημερες!!!

…θα γίνω κουραστικός το ξέρω, αλλά αν δεν ήταν αυτά τα ωραία ποδαράκια, γάμπες, μπουτάρες, και τα σεξι πέδιλα, δεν θα πρόσεχε κανείς τα οπίσθια της κυρίας αυτής:):!:

Εγω παντως θα τα προσεχα!!!