Βυζάκηδες vs κωλάκηδες

…απλά ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ:bow: :slight_smile: :!:

βοηθηστε χριστιανοι…παιζει σοβαρη πιθανοτητα να συγκατοικησω με αυτο το πλασμα και μαλιστα στο ιδιο δωματιο

[SPOILER][/SPOILER]
ειναι νοτιοαμερικανα και θα σπουδασει εδω στο Λονδινο…της ριχνω σχεδον 25 χρονια

μεχρι στιγμης διατηρω ενα πολυ low profile ενω αυτη ειναι ατιθαση, εντελως μιλαμε…πολυ φοβαμαι πως θα ξαναγυρισω στις παλιες συνηθειες εστω κ για λιγο, αν και αυτη αποτελει εξαιρεση αφου εκλεισε τα 18 :stuck_out_tongue:

Για το θεό ρε φίλε

χαλια μαυρα…δεν θα συγκατοικουσα ποτε μαζι της…

(φρικουλας) - έλα όνομα. πάμε να πάρουμε το μετρό
(οχι πινέζα, θα σκάσω) - μετρό???

  • ε. μετρό. δεν ξέρεις τι είναι?
  • οχι…
  • παίρνω…??
  • ε καλά τώρα…

Πάντως επειδή απ’ τη χτεσινή ήττα και μετά βλέπω παντού ψεγάδια, ε είναι γεγονός ότι απ’ το λαιμό και πάνω μια σακουλίτσα χάρτινη τη χρειάζεται. Χωρίς αυτό να αναιρεί το πληθωρικότατον του υπολοίπου.

ΜΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΡΩΤΑΣ ΚΙΟΛΑΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ Κ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙΣ WHOS THE (GREEK) BOSS

Δεν υπαρχει θεος :razz:

Και δεν κολλαω να την φυστικωσω. Ο ιδιος ανωμαλιαρης ειμαι οπως λεει και η γρακχαινα!
Το θεμα ειναι πως εχω σχετικα κουλαρει μετα απο τοσα χρονια. Ασε που τοχω ριξει στην γεροντολαγνεια…και νασου απο το πουθενα η βραζιλιανα κορασις. Τι να πει κανεις…
Αφου ειμαι τυχερος και δεν με εχωσαν μεσα με τα πιπινια που εμπλεκα στο παρελθον, σε αυτην θα κολλησουμε τωρα? Εξαλλου εκλεισε και τα 18 οπότε no problem :stuck_out_tongue:
Aπλα ρε παιδι μου δεν μπορω να ξαναγυρναω στα ιδια…νοιωθω πως γερασα πλεον. Εδω η μανα της ειναι ηλικια μου, σαρανταφευγα και αυτη. Αστα βραστα :?

με έχει πιάσει ένα νευρικό γέλιο, 5 στρέμματα

Δύο λέξεις θα σου πω:

[SPOILER]Threesome.[/SPOILER]

kleidwste to

Προτιμω twosome με mother αλλα η μαμακα της εχει παραμεινει στα πατρια εδαφη…

[SPOILER][/SPOILER]

Αν δεν τρολάρεις, χάνω πάσα ιδέα.

τι ειναι αυτο το πραμα?

Η μαμα της τσαχπινογαργαλιαρας ειναι αυτη. Απλα απαντησα στον bastard βρε παιδια.

Παντως οσοι κραζετε, μαλλον δεν εχετε δοκιμασει την γρια την κοτα…αυτη εχει το ζουμι! Δοκιμαστε πρωτα να πατε με μια σαρανταρα [B]και βαλε[/B] και μετα ελατε να μου μιλησετε. Η παροιμια δεν ειναι τυχαια.

Απο οτι φαινεται ομως, και οπως δειχνει το πραμα, μαλλον θα μπλεξω με το τρελοκοριτσο την κορη της.
Ρε τι τραβαμε τωρα στα γεραματα…

Ρε σύνελθε αυτή είναι η Κατερίνα Γιουλάκη μελαμψή

Καλά περί ορέξεως…υπάρχουν 40άρες και 40άρες όμως! Αυτή έτσι και την έβλεπα γυμνή στο κρεβάτι θα έψαχνα να τον βρω τον shadowking-άκο μου :stuck_out_tongue:

Είχα ξαναποστάρει ένα gif εδώ, αλλά μιας και λέγατε για γεφύρωμα του χάσματος με Monica (by the way +1), απλά θα πω - πρώτον - πως έχει ψηφιστεί το perfect woman body και δεύτερον googl-άρετε δυο λέξεις:

[SPOILER]Mariana Davalos
Εννίοτε και *Camila Mariana Davalos[/SPOILER]

Καλή σας νύχτα… Και είναι 13:00 το μεσημέρι… :?

=P~ :vibrate: :naughty: :yes:

Δεν εχω κατι με τις σαρανταρες.

Η συγκεκριμενη σαρανταρα ομως ειναι το λιγοτερο πανασχημη.

Και το fappening συνεχίζεται ακάθεκτο…