Βυζάκηδες vs κωλάκηδες

Σοφα μιλησε ο Keyser. Βυζια λοιπον επειδη ειναι πρακτικα, πορωτικα και καλυπτουν ολα τα γουστα 8)

Μα τον Κωλο,μπαζει η προπαγανδα!

not!!

Αν θεσουμε ως σημαντικοτερη μεταβλητη το σχημα και οχι το μεγεθος(που ετσι πρεπει κανονικα),ο κωλος βγαινει κερδισμενος στο θεμα ποικιλιας.Υπαρχει ολοκληρο κωλοθρεντ γι’αυτο.Επισης για μενα ειναι το ιδιο αντιαισθητικο να εχει αποκρουστικο και τεραστιο κωλο-τερας(γνωστο και ως Κωλουμ)με το να εχει τα βυζια μεχρι το πατωμα.

Εδω θιγεις το θεμα λειτουργικοτητας και αξιοποιησης,…το στηθος το απολαμβανεις ποικιλοτροπως ναι,αλλα ο κωλος σου ξεκλειδωνει καινουρια πιστα.Αυτο δεν ειναι στανταρ,αλλα εξεταζουμε τη max προοπτικη του καθενος.

οχι βεβαια
τα βζια εχουν πολυαριθμες λειτουργικοτητες
χαζεμα, χαιδεμα, ισπανικο, βρεγμενα μπλουζακια, σφινακια (δεν πιστευω να θελει να πιει καποιος σφηνακι απο κωλο, ε!) και αλλα πολλα

τελος, υπαρχει κατι πιο ωραιο στην οψη απο δυο βυζακια να πηγαινουν πανω κατω?i think not

Υπάρχει.

Δυο βυζάρες που πηγαίνουν πάνω και κάτω.

και μετά αναρωτιεστε γιατί έχει 18400 ποστς :stuck_out_tongue:

μαλλον τα BYZA.ειτε ειναι μικρουλικα ειτε ειναι τεραστια παντα σε προκαλουν να τα πιασεις.βεβαια εννοειται οτι δειχνουμε προτιμηση στις βυζαρες.

απο εκει και περα και ο κωλος ειναι υπεροχος,ειδικα αν ειναι σμιλεμενος,αλλα μαλλον ειναι λιγοτερο ευχρηστος,εκτος της γνωστης στασης.:stuck_out_tongue:

Κι όμως έτσι είναι. Ακόμα και στα τέσσερα, με ένα καθρέφτη βλέπεις τα βυζιά να πηγαίνουν μπρος πίσω και καβλώνεις εις διπλούν.

Ας μην κοροιδευόμαστε, και σε σχήμα και σε μέγεθος, τα βυζιά έχουν πολυυυυυυυυυυυυυύ μεγαλύτερη ποικιλία.

Στο τελευταίο έχεις δίκιο, αλλά…

[SPOILER]Θέλει πολλά προκαταρκτικά.
Η γκόμενες μέχρι να πάρουν το κολάι, ουρλιάζουν από τον πόνο.
Όταν πάρουν το κολάι, παραπονιούνται ότι τους “φεύγουν” (if you know what i mean).
Υπάρχουν άπειροι κίνδυνοι μόλυνσης.
Πρέπει να πλυθείς αν αποφασίσεις να αλλάξεις τρύπα.
Πρέπει να πλυθείς γενικότερα πολύ καλά μετά την πράξη.

(Βασικά εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα με όλα αυτά, απλά εκφράζω μια πιο αντικειμενική άποψη:D)
[/SPOILER]

εδώ είναι όλη η αλήθεια…

ΕΚΤΙΜΟΥΜΕ κωλο, ΑΓΑΠΑΜΕ βυζακια.

Εμπρος γενναιοι μου βυζολαγνοι στον δρομο που χαραξε ο Keyser!!!
Να δουμε μια νεα μερα! Μια ανατροπη στο κωλο-κατεστημενο!

ο κωλος ειναι παντα ενα βημα μπροστα στην ψηφοφορια γαμω:@

ναι ρε πουστη μου.ρεεεεε βυζακηδες που κρυβεστε?στηριξτε μας

ερώτηση:οι μπουτάκηδες αφομοιώθηκαν στους κωλάκηδες ή μπορούν να ιδωθούν ως ξεχωριστή κατηγορία?:-k:p

Είσαι στην κατηγορία “από την μέση και κάτω” και έχει άμεση σχέση με τον κώλο, οπότε μπορείς να ντραπείς που είσαι στους “κωλάκηδες”…:stuck_out_tongue:

Πότε θα καταλάβετε ότι δεν υπάρχει τίποτα καλύτερο από 2 βυζάρες να πηγαίνουν πάνω κάτω;

βυζάκηδες βλέπετε την πλάτη μας…ή μάλλον τον κώλο μας…:stuck_out_tongue:

Kαλα αμα βαλουμε και τα μπουτια στο πακετο την βαψατε.

@Deathster Νομίζω σε αυτή την περίπτωση εμείς θα έχουμε το πλεονέκτημα του προσώπου…και αυτό δεν θα είναι και τόσο υπέρ σας… :stuck_out_tongue:

@horror Κωλάρα δεν λέω,αλλά αυτό είναι καλύτερο! 8)

πρωτο μου,και τελευταιο ποστ…

παίζεις βρώμικα εσύ!
πάντως ακόμα έχουμε το πλεονέκτημα.και βάζοντας και τα μπούτια μέσα τελειώσατε…:bye:
το πρόσωπο πάντως δεν είναι προέκταση του στήθους σε αντίθεση με τα μπούτια και τον κώλο που έχουν κάποια συνοχή.8)
@godsmackgr: χόουλι φάκ!:o

Φωτοσοπάρα του κερατά.

η αλήθεια είναι πως μοιάζει σαν αυτούς τους ψεύτικους κώλους που πουλάνε τις απόκριες.
αλλά όπως και νά’χει το θέαμα είναι όμορφο.8)